Nábozenské seznamy: Krestanské seznamy, Seznamy klásteru, Seznamy kostelu, Seznamy lidí v nábozenství, Seznam kostelu v Brne (Czech Edition)

0 avg rating
( 0 ratings by Goodreads )
 
9781232862161: Nábozenské seznamy: Krestanské seznamy, Seznamy klásteru, Seznamy kostelu, Seznamy lidí v nábozenství, Seznam kostelu v Brne (Czech Edition)

Zdroj: Wikipedia. Stránky: 29. Kapitoly: Křesťanské seznamy, Seznamy klášterů, Seznamy kostelů, Seznamy lidí v náboženství, Seznam kostelů v Brně, Seznam klášterů v Brně, Seznam kaplí v Brně, Seznam církví a náboženských společností v Česku, Súra, Seznam kostelů v okrese Šumperk, Seznam kostelů v okrese Bruntál, Seznam zkratek církevních řádů a kongregací, Seznam křesťanských denominací, Abbásovci, Seznam apoštolských vikariátů, Seznam náboženských staveb v okrese Turčianske Teplice, Seznam církevních staveb v Olomouci, Seznam herezí, Seznam románských rotund v Česku, Seznam tolerančních kostelů v Česku, Seznam menších bazilik v českých zemích, Umajjovci, Seznam katolických poutních míst v Česku, Seznam lidí upálených jako kacíři, Seznam koncilů a synod, Seznam kostelů v Ostravě, Neděle církevního roku, Seznam katolických kostelů v okrese Náchod, Seznam křesťanských rozhlasových stanic a internetových rádií, Seznam kapitul v České republice, Seznam českých světců, Seznam kostelů v Pise, České kláštery benediktinů, České kláštery menších bratří, Seznam kostelů a kaplí ve Znojmě, Seznam náboženských staveb v Brně, Seznam křesťanských televizí, Seznam církevních institucí v Brně, Seznam klášterů v Praze, Seznam křesťanských nakladatelství, Seznam českých duchovních, Seznam náboženských staveb v okrese Martin. Výňatek: Seznam kostelů v Brně obsahuje dosud existující i zaniklé kostely na dnešním území Brna. Je rozdělen na dvě nestejně velké části. První část obsahuje kostely (včetně jedné baziliky a jedné katedrály), které stále existují (i když třeba svému původnímu účelu již neslouží), druhá část zahrnuje kostely zaniklé. Seznam kostelů nezahrnuje menší sakrální stavby jako jsou kaple, naopak obsahuje protestantské stavby mající charakter a plnící funkci kostela. Výčet římskokatolických kostelů vychází z knihy Brněnské kostely od Josefa Bílka z roku 2000 s tím, že v seznamu nejsou zahrnuty dvě stavby, o kterých Bílek sice hovoří jako o kostelích, avšak jiné zdroje ...

"synopsis" may belong to another edition of this title.

(No Available Copies)

Search Books:Create a Want

If you know the book but cannot find it on AbeBooks, we can automatically search for it on your behalf as new inventory is added. If it is added to AbeBooks by one of our member booksellers, we will notify you!

Create a Want