Animasyon filmler: Güzel ve Çirkin, Ölüm Bölgesi: Çöküs, Simpsonlar: Sinema Filmi, Atesböceklerinin Mezari, Misir Prensi (Turkish Edition)

 
9781232919292: Animasyon filmler: Güzel ve Çirkin, Ölüm Bölgesi: Çöküs, Simpsonlar: Sinema Filmi, Atesböceklerinin Mezari, Misir Prensi (Turkish Edition)

Kaynak: Wikipedia. Sayfalar: 25. Bölümler: Güzel ve Çirkin, Ölüm Bölgesi: Çöküş, Simpsonlar: Sinema Filmi, Ateşböceklerinin Mezarı, Mısır Prensi, Masum Sanık Roger Rabbit, Star Wars: Klon Savaşları, Pokémon: İlk Film, Mulan, Ölü Gelin, Persepolis, Oyuncak Hikâyesi 3, Fantasia 2000, Yukarı Bak, Sintel, Doug, Pokémon 2: En Güçlü O, Animatrix, Pink Floyd Duvar, Kung Fu Panda, Uzay Maymunları, Atlantis: Milo'nun Dönüşü, The Milky Waif, Arabalar 2, Neşeli Ayaklar, Oyuncak Hikâyesi 2, Pokémon 3: The Movie, Dead Space: Aftermath, Buz Devri 2: Erime Başlıyor, Gedo Senki, Madagaskar, Madagaskar 2, Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı, Çılgın Dostlar, Garfield, Sihirbaz, Kutup Ekspresi, Bir Böceğin Yaşamı, Fantastik Dörtlü, Köfte Yağmuru, Komşum Totoro, Şrek: Sonsuza Dek Mutlu, Köpekbalığı Hikayesi, Kırmızı Başlıklı Kız, Mickey's 60th Birthday, Foodfight!, Kayıp Armağan, Tavuklar Firarda, Arthur: Maltazar'ın İntikamı, The Midnight Snack, Bitirim Karınca, Çılgın Dostlar 2, Mulan II, Noel Gecesi Kabusu, Mary and Max, The Night Before Christmas, The Cat Concerto, The Jimmy Timmy Power Hour, Dr. Jekyll ve Mr. Mouse, Yedinci Küçük Kardeş, Cesur Balık, Osmosis Jones. Alıntı: Güzel ve Çirkin, 1991 yılı Walt Disney Feature Animation yapımı bir animasyon filmidir. Özgün adı Beauty and the Beast olan filmin dağıtımını Walt Disney Pictures yapmıştır. Film, Fransız romancı Jeanne-Marie Le Prince de Beaumont'un, güzel, genç bir kız ile canavara dönüşmüş bir prensi konu alan masalına dayanır. Ayrıca, filmdeki çeşitli öğeler, 1946 yapımı Güzel ile Hayvan filminden ilham alınarak kullanılmıştır. Walt Disney Animasyon Stüdyoları' nın 30. filmi olan Güzel ve Çirkin, ayrıca, Akademi Ödülleri tarihinde En İyi Film Oscar 'ına aday gösterilen iki animasyon filminden ilkidir. (İkinci film 2009 yılı yine bir Disney/Pixar yapımı Yukarı Bak'tır). Filmin senaryosunu Linda Woolverton, yönetmenliğini Gary Trousdale ve Kirk Wise, yapımcılığını Don Hahn yapmıştır. Filmin müziklerini yine Disney yapımı Küçü...

"synopsis" may belong to another edition of this title.

(No Available Copies)

Search Books:Create a Want

If you know the book but cannot find it on AbeBooks, we can automatically search for it on your behalf as new inventory is added. If it is added to AbeBooks by one of our member booksellers, we will notify you!

Create a Want