Shpartallimi erotik: Romancë & Erotizëm shqip (Albanian Edition)

2 avg rating
( 1 ratings by Goodreads )
 
9781495209765: Shpartallimi erotik: Romancë & Erotizëm shqip (Albanian Edition)
View all copies of this ISBN edition:
 
 

Ky libėr erotik (i njė autori shqiptarė) ėshtė edhe njė bashkėudhėtim i "egėrsisė" dhe ėmbėlsisė nė shtrat. 20 (njėzet) Tregime tė cilat thyejnė ēdo tabu. Disa ngjarje qė do donte t'i pėrjetonte shumėkush... Qindra emocione pėr t'u pėrjetuar, e veē njė libėr pėr t'u lexuar... I kėndshėm gjer nė dalldisje, i paparashikuar gjer nė ekstazė... Pėr ju, krijimi emocionues-argėtues: "Shpartallimi erotik". Kėshillohet leximi pėr mosha madhore.

"synopsis" may belong to another edition of this title.

Top Search Results from the AbeBooks Marketplace

1.

Cobo, Henry
Published by Createspace Independent Publishing Platform (2014)
ISBN 10: 1495209768 ISBN 13: 9781495209765
New Quantity Available: > 20
Print on Demand
Seller:
Pbshop
(Wood Dale, IL, U.S.A.)
Rating
[?]

Book Description Createspace Independent Publishing Platform, 2014. PAP. Condition: New. New Book. Shipped from US within 10 to 14 business days. THIS BOOK IS PRINTED ON DEMAND. Established seller since 2000. Seller Inventory # IQ-9781495209765

More information about this seller | Contact this seller

Buy New
US$ 15.46
Convert Currency

Add to Basket

Shipping: US$ 3.99
Within U.S.A.
Destination, Rates & Speeds

2.

Henry Cobo
Published by Createspace
ISBN 10: 1495209768 ISBN 13: 9781495209765
New Paperback Quantity Available: > 20
Print on Demand
Seller:
BuySomeBooks
(Las Vegas, NV, U.S.A.)
Rating
[?]

Book Description Createspace. Paperback. Condition: New. This item is printed on demand. 134 pages. Dimensions: 8.0in. x 5.0in. x 0.3in.Ky libr erotik (i nj autori shqiptar) sht edhe nj bashkudhtim i egrsis dhe mblsis n shtrat. 20 (njzet) Tregime t cilat thyejn do tabu. Disa ngjarje q do donte ti prjetonte shumkush. . . Qindra emocione pr tu prjetuar, e ve nj libr pr tu lexuar. . . I kndshm gjer n dalldisje, i paparashikuar gjer n ekstaz. . . Pr ju, krijimi emocionues-argtues: Shpartallimi erotik. Kshillohet leximi pr mosha madhore. This item ships from La Vergne,TN. Paperback. Seller Inventory # 9781495209765

More information about this seller | Contact this seller

Buy New
US$ 23.44
Convert Currency

Add to Basket

Shipping: FREE
Within U.S.A.
Destination, Rates & Speeds

3.

Cobo, Henry
Published by Createspace Independent Publishing Platform (2014)
ISBN 10: 1495209768 ISBN 13: 9781495209765
New Quantity Available: > 20
Print on Demand
Seller:
Books2Anywhere
(Fairford, GLOS, United Kingdom)
Rating
[?]

Book Description Createspace Independent Publishing Platform, 2014. PAP. Condition: New. New Book. Delivered from our UK warehouse in 4 to 14 business days. THIS BOOK IS PRINTED ON DEMAND. Established seller since 2000. Seller Inventory # IQ-9781495209765

More information about this seller | Contact this seller

Buy New
US$ 15.39
Convert Currency

Add to Basket

Shipping: US$ 12.60
From United Kingdom to U.S.A.
Destination, Rates & Speeds

4.

Henry Cobo
Published by CreateSpace Independent Publishing Platform (2014)
ISBN 10: 1495209768 ISBN 13: 9781495209765
New Softcover Quantity Available: 1
Seller:
Irish Booksellers
(Portland, ME, U.S.A.)
Rating
[?]

Book Description CreateSpace Independent Publishing Platform, 2014. Condition: New. book. Seller Inventory # M1495209768

More information about this seller | Contact this seller

Buy New
US$ 31.14
Convert Currency

Add to Basket

Shipping: FREE
Within U.S.A.
Destination, Rates & Speeds

5.

Henry Cobo
Published by Createspace, United States (2014)
ISBN 10: 1495209768 ISBN 13: 9781495209765
New Paperback Quantity Available: 10
Print on Demand
Seller:
Book Depository International
(London, United Kingdom)
Rating
[?]

Book Description Createspace, United States, 2014. Paperback. Condition: New. Language: Albanian . Brand New Book ***** Print on Demand *****. Ky liber erotik (i nje autori shqiptare) eshte edhe nje bashkeudhetim i egersise dhe embelsise ne shtrat. 20 (njezet) Tregime te cilat thyejne cdo tabu. Disa ngjarje qe do donte t i perjetonte shumekush. Qindra emocione per t u perjetuar, e vec nje liber per t u lexuar. I kendshem gjer ne dalldisje, i paparashikuar gjer ne ekstaze. Per ju, krijimi emocionues-argetues: Shpartallimi erotik. Keshillohet leximi per mosha madhore. Seller Inventory # APC9781495209765

More information about this seller | Contact this seller

Buy New
US$ 38.60
Convert Currency

Add to Basket

Shipping: FREE
From United Kingdom to U.S.A.
Destination, Rates & Speeds

6.

Henry Cobo
Published by Createspace, United States (2014)
ISBN 10: 1495209768 ISBN 13: 9781495209765
New Paperback Quantity Available: 10
Print on Demand
Seller:
The Book Depository
(London, United Kingdom)
Rating
[?]

Book Description Createspace, United States, 2014. Paperback. Condition: New. Language: Albanian . Brand New Book ***** Print on Demand *****.Ky liber erotik (i nje autori shqiptare) eshte edhe nje bashkeudhetim i egersise dhe embelsise ne shtrat. 20 (njezet) Tregime te cilat thyejne cdo tabu. Disa ngjarje qe do donte t i perjetonte shumekush. Qindra emocione per t u perjetuar, e vec nje liber per t u lexuar. I kendshem gjer ne dalldisje, i paparashikuar gjer ne ekstaze. Per ju, krijimi emocionues-argetues: Shpartallimi erotik. Keshillohet leximi per mosha madhore. Seller Inventory # APC9781495209765

More information about this seller | Contact this seller

Buy New
US$ 39.19
Convert Currency

Add to Basket

Shipping: FREE
From United Kingdom to U.S.A.
Destination, Rates & Speeds