Naim Frasheri me shoke: Poezi Shqiptare (Albanian Edition)

 
9781519123268: Naim Frasheri me shoke: Poezi Shqiptare (Albanian Edition)
View all copies of this ISBN edition:
 
 

Ky liber eshte nje vellim me poezite me te bukura te Rilindjes Shqiptare te shkruara nga penat me te njohura te kombit. Poezite jane dhene pa komente ne menyre qe te shijohen nga lexuesit vete per bukurine e tyre ashtu siç e mendojne ata. Poetet e perfshire jane: Naim Frasheri, Ndre Mjeda, Çajupi, Asdreni, Konica, Fishta, dhe Noli.

"synopsis" may belong to another edition of this title.

Buy New View Book
List Price: US$ 20.00
US$ 36.24

Convert Currency

Shipping: FREE
Within U.S.A.

Destination, Rates & Speeds

Add to Basket

Top Search Results from the AbeBooks Marketplace

1.

Mr. Shpetim Lezi
Published by CreateSpace Independent Publishing Platform (2015)
ISBN 10: 1519123264 ISBN 13: 9781519123268
New Softcover Quantity Available: 1
Seller:
Irish Booksellers
(Portland, ME, U.S.A.)
Rating
[?]

Book Description CreateSpace Independent Publishing Platform, 2015. Condition: New. book. Seller Inventory # M1519123264

More information about this seller | Contact this seller

Buy New
US$ 36.24
Convert Currency

Add to Basket

Shipping: FREE
Within U.S.A.
Destination, Rates & Speeds