Flört: Bir Anita Blake Vampir Avcısı Romanı (Turkish Edition)

3.71 avg rating
( 29,910 ratings by Goodreads )
 
9786051423210: Flört: Bir Anita Blake Vampir Avcısı Romanı (Turkish Edition)
View all copies of this ISBN edition:
 
 

Anita, erkekler konusunda yeni yeni rahatlıyordu. Erkekler onu seviyordu, bu kesindi. Ama kendini güvende hissederek flört etmek, tehlikeli bir işti.

Tonny Bennington, ondan, yakın zamanda kaybettiği eşini yeniden hayata döndürmesini istediğinde, Anita Blake, adamın kaybı için derin bir üzüntü duydu. Anita, aşk hakkında bir şeyler bilirdi. Kaybetmeye dairese, her şeyi...

Tonny Bennington ikna olacakmış gibi görünmese de, Anita bir nekromansır olarak, adamın ihtiyaç duyduğuna inandığı mucizeyi gerçekleştiremeyeceğini biliyordu. Anita&'nın, merhum Bayan Bennington&'ın mezarından çıkmaya zorlayacağı yaratık, sevgili Bayan Bennington olmayacaktı. Tam anlamıyla değil. Ve uzun zaman için değil.

"Anita Blake&'i iş başında, en iyi yaptığı şeyler uğraşırken -ölüleri diriltmek- görmek harika." - Charlaine Harris

"Stephanie Meyer&'in Alacakaranlık serisinden ve Charlaine Harris&'in Güneyli Vampir-Sookie Stackhouse serisinden önce, seksi ve kararlı vampir avcısı Anita Blake vardı." - USA Today

"synopsis" may belong to another edition of this title.

(No Available Copies)

Search Books:Create a Want

If you know the book but cannot find it on AbeBooks, we can automatically search for it on your behalf as new inventory is added. If it is added to AbeBooks by one of our member booksellers, we will notify you!

Create a Want