Chuck Wıllıams Mutfak Sırları

ISBN 13: 9786055443078

Mutfak Sırları

 
9786055443078: Mutfak Sırları
View all copies of this ISBN edition:
 
 

Gunumuz ascilari icin vazgecilmez bir rehber MUTFAK SIRLARI kitabi mutfakta harikalar yaratmaniz icin size guvenilir bir yol haritasi ciziyor. Ister mutfaginizi sifirdan kurun, isterseniz bir tavugu kesmek icin gorsel bir rehbere ihtiyac duyun, 1500 renkli fotograf, 250 pisirme teknigi, 200 arac-gerec ve 50 tarif iceren bu kapsamli kitap mutfakta ustalasmaniz icin muhtesem bir kaynak niteligi tasiyor. Mutfak arac-gereclerinin secilmesi ve kullanilmasi konusunda ayrintili bilgi ve fotograflar iceren MUTFAK SIRLARI, pek cok malzeme ile cesitlendirilebilecek temel soslarin yapilisi ya da kesilen mayonezin duzeltilmesi gibi bircok puf nokta iceriyor. Bunun yani sira gerek balik, et ya da tavugun gerekse meyve veya sebzelerin temizlenmesi, soyulmasi ve dogranmasiyla ilgili yer verdigi aciklayici fotograflarla da isinizi kolaylastiriyor. Bu teknik bilgiler isiginda basarili bir asci olabilmenizi amaclayan MUTFAK SIRLARI birbirinden zengin tarifleri de ayrica begeninize sunuyor. Amerikan mutfak esyalari firmasi Williams-Sonoma adli sirketin kurucusu, ayni zamanda sayisiz yemek kitabinin da yazari ve editoru olan Chuck Williams, yaklasik bir asirlik MUTFAK SIRLARI'ni okuyucularla bu kitapta paylasiyor. MUTFAK SIRLARI hem yeni baslayanlar hem de yillarin ustalari icin vazgecilmez bir rehber olmayi vaadediyor.

"synopsis" may belong to another edition of this title.

Product Description:

Günümüz aşçıları için vazgeçilmez bir rehberMutfak Sırları kitabı mutfakta harikalar yaratmanız için size güvenilir bir yol haritası çiziyor. İster mutfağınızı sıfırdan kurun, isterseniz bir tavuğu kesmek için görsel bir rehbere ihtiyaç duyun, 1500 renkli fotoğraf, 250 pişirme tekniği, 200 araç-gereç ve 50 tarif içeren bu kapsamlı kitap mutfakta ustalaşmanız için muhteşem bir kaynak niteliği taşıyor.Mutfak araç-gereçlerinin seçilmesi ve kullanılması konusunda ayrıntılı bilgi ve fotoğraflar içeren Mutfak Sırları, pek çok malzeme ile çeşitlendirilebilecek temel sosların yapılışı ya da kesilen mayonezin düzeltilmesi gibi birçok püf nokta içeriyor. Bunun yanı sıra gerek balık, et ya da tavuğun gerekse meyve veya sebzelerin temizlenmesi, soyulması ve doğranmasıyla ilgili yer verdiği açıklayıcı fotoğraflarla da işinizi kolaylaştırıyor. Bu teknik bilgiler ışığında başarılı bir aşçı olabilmenizi amaçlayan Mutfak Sırları birbirinden zengin tarifleri de ayrıca beğeninize sunuyor.Amerikan mutfak eşyaları firması Williams-Sonoma adlı şirketin kurucusu, aynı zamanda sayısız yemek kitabının da yazarı ve editörü olan Chuck Williams, yaklaşık bir asırlık Mutfak Sırları'nı okuyucularla bu kitapta paylaşıyor.Mutfak Sırları hem yeni başlayanlar hem de yılların ustaları için vazgeçilmez bir rehber olmayı vaadediyor.

"About this title" may belong to another edition of this title.

(No Available Copies)

Search Books:Create a Want

If you know the book but cannot find it on AbeBooks, we can automatically search for it on your behalf as new inventory is added. If it is added to AbeBooks by one of our member booksellers, we will notify you!

Create a Want