גן-עדן: יש מקום כזה. סיפורו המדהים של ילד בן 4, על מסעו לגן העדן ובחזרה (Heaven is for Real: A Little Boy's Astounding Story of His Trip to Heaven and Back - Hebrew Edition)

 
9789655550221: גן-עדן: יש מקום כזה. סיפורו המדהים של ילד בן 4, על מסעו לגן העדן ובחזרה (Heaven is for Real: A Little Boy's Astounding Story of His Trip to Heaven and Back - Hebrew Edition)
View all copies of this ISBN edition:
 
 

"התיאורים הכנים, הפשוטים והתמימים של ילד קטן שהיה בגן עדן ירגשו אותך. הם מרתקים ומשכנעים. כדאי לך לקרוא את הספר הזה. אם אתה מתכוון להגיע לגן עדן, ספר זה יעורר בך השראה. אם עוד לא התכוננת להגיע לגן עדן, הרשה לילד הקטן שבספר להדריך אותך. כמו שקולטון אמר: 'גן עדן: יש מקום כזה.' דון פייפר, דרשן ומחבר ספרותי, ארה"ב. "היו הרבה סיפורים על חוויות מהעולם הבא שלא קראתי פשוט משום שלא ידעתי אם אני יכול לסמוך על המחבר. אבל קראתי את הספר הזה מתחילתו ועד סופו ובקושי יכולתי להניח אותו. למה? מפני שאני מכיר את המחבר ואני מאמין לו. טוד בורפו נותן לנו מתנה נהדרת: הוא ובנו מרימים את המסך וחושפים בפנינו את גן עדן ומאפשרים לנו לטעום טעימה קטנה ממה שמחכה לנו בצד השני." ד"ר אוורט פייפר, נשיא אוניברסיטה במדינת אוקלהומה, ארצות הברית. "זהו ספר יפה וכתוב היטב שמספר על חווית סף המוות של קולטון, ילד מחוסר הכרה בן ארבע. חקרתי יותר מאלף ושש מאות מקרים של חוויות סף המוות וגיליתי שילדים בגיל צעיר מאוד ומחוסרי הכרה עשויים לחוות חווייה כזאת, אבל נדמה לי שקולטון עבר חוויה דרמטית ויוצאת דופן שמשפיעה על מאמינים באשר הם." ד"ר ג'פרי לונג, מייסד הקרן האמריקאית לחקר חוויות של סף המוות. "הספר גן עדן: יש מקום כזה, הוא ספר נפלא. הוא מסביר שוב כמה חשובה האמונה בחיינו, בין שאנחנו ילדים ובין שמבוגרים." ד"ר טימותי פ' או'הולרן - הרופא המנתח של קולטון בּוּרפּוֹ.

"synopsis" may belong to another edition of this title.

(No Available Copies)

Search Books:Create a Want

If you know the book but cannot find it on AbeBooks, we can automatically search for it on your behalf as new inventory is added. If it is added to AbeBooks by one of our member booksellers, we will notify you!

Create a Want