חמש שפות לאהבה. כיצד לבטא רגשות עמוקים של מחויבות לבני הזוג שלכם (The 5 Love Languages: The Secret to Love that Lasts - Hebrew Edition)

4.23 avg rating
( 197,286 ratings by Goodreads )
 
9789657677025: חמש שפות לאהבה. כיצד לבטא רגשות עמוקים של מחויבות לבני הזוג שלכם (The 5 Love Languages: The Secret to Love that Lasts - Hebrew Edition)

האם אתה ובת הזוג שלך מדברים באותה שפה? הוא שולח לך פרחים, אבל מה שאת רוצה באמת, זה לשבת ולדבר איתו. היא נותנת לך חיבוק, אבל מה שאתה באמת צריך זה ארוחה ביתית. הבעיה היא לא האהבה שלך - אלא שפת האהבה שלך ! הספר הזה הוא רב מכר בינלאומי. בספרו מגלה גרי צ'פמן כיצד אנשים שונים מבטאים אהבה בדרכים שונות. למעשה, לאהבה יש חמש שפות ברורות ומוגדרות: זמן איכות, מילים בונות ומחזקות, מתנות, שירות ועזרה ומגע גופני. מה שמאוד מדבר אליך, יכול להיות חסר משמעות לבת הזוג שלך. אבל כאן סוף סוף, ישנו המפתח שיעזור לכם להבין את הצרכים המיוחדים של כל אחד מכם. ישמו את העקרונות הנכונים, לימדו את השפה הנכונה, ותוך זמן קצר תדעו סיפוק עמוק ושמחה מהעובדה שאתם יכולים לבטא את אהבתכם - ולהרגיש שאתם באמת אוהבים ואהובים. גרי צ'פמן הוא מחבר רב המכר של הסדרה, חמש שפות לאהבה ומנהל מרכז ייעוץ לחיי משפחה ונישואים בארצות הברית. גרי נוסע ברחבי העולם שם הוא מציג את הסמינרים ואת תוכניות הרדיו שמשודרות ביותר ממאה תחנות.

"synopsis" may belong to another edition of this title.

(No Available Copies)

Search Books:Create a Want

If you know the book but cannot find it on AbeBooks, we can automatically search for it on your behalf as new inventory is added. If it is added to AbeBooks by one of our member booksellers, we will notify you!

Create a Want