Jaroslav Zak (69 results)
Published by Rowohlt Taschenbuch, Reinbek b. Hamburg 1977
- Softcover
Seller: Antiquariat D. Gorodin, Freiburg, , GermanyAntiquariat D. Gorodin
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 2.38
US$ 11.57 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Kartoniert. Condition: Gut erhalten. 116 S. Size: 90 g. Buch.

Language: German
Published by Rowohlt Verlag rororo
- Softcover
Seller: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, , Germanybooks4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG)
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 1.00
US$ 11.52 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 6 available
Taschenbuch. Condition: Gut. 116 Seiten Papierqualität und Alter führten zu einer Nachdunklung der Seiten und der Buchschnitt ist angestaubt. Im Übrigen ist das Taschenbuch in einem guten Zustand. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 150.

Published by Rosenheim Rosenheimer 1982
- Hardcover
Seller: buch-radel, Köln, , Germanybuch-radel
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 2.63
US$ 19.67 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
239 S., Blauer OPpbd. m. OU., Illustrationen von G. Bri., Schnitt ganz gering stockig., Etwas muffig riechend., [xxx] * Enthält Pennäler contra Pauker und Vielgeliebte alte Penne (Doppelband). Sprache: Deutsch 310 gr.

- Softcover
Seller: Wimbauer Buchversand, Hagen, NRW, GermanyWimbauer Buchversand
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 5.95
US$ 17.36 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Taschenbuch. Condition: Befriedigend. 41.-48. Tausend. 116 (4) Seiten Kanten gering berieben / bestossen, Eckknick an hinterem Deckel, starke papierbedingte Seitenbräunung /// Standort Wimregal HOM-02392 ISBN 3499113252 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 79.

- Softcover
Seller: Wimbauer Buchversand, Hagen, NRW, GermanyWimbauer Buchversand
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 5.95
US$ 17.36 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
kart. Condition: Befriedigend. Ungekürzte Ausg., [1. - 30. Tsd.]. 116 S. ; 8 Kanten etwas berieben / bestossen, starke papierbedingte Seitenbräunung /// Standort Wimregal HOM-00844 ISBN 9783499113253 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 83.

Language: German
Published by Rowohlt Reinbek, 1973
- Softcover
Seller: Antiquariat Liberarius - Frank Wechsler, Hagenow, , GermanyAntiquariat Liberarius - Frank Wechsler
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 2.38
US$ 23.09 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
3. Aufl. Illustriert, S. 116 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 300 8° Taschenbuch leichte Gebrauchsspuren.

- Softcover
Seller: Alte Bücherwelt, Perg, AustriaAlte Bücherwelt
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 7.15
US$ 20.25 shippingShips from Austria to U.S.A.Quantity: 1 available
8° , Taschenbuch. Jaroslav Zak, Pennäler contra Pauker Strategie, Tricks und Abwehr Illustriert von G. Bri, TB, 8°, 116 S m. Textill., etwas gebr. sonst guter Zustand. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 650.
More images- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Studaci a kantori - humornou formou lici stredoskolska studia jako neutuchajici souboj temperamentni, sportuchitve mladeze s prisnym, casto zkostnatelym radem skoly. Tajnosti zizkovskeho podsveti - pribe…h s kriminalni zapletkou, kde nechybi genialni detektiv s ponekud neduvtipnym pomocnikem, urputny boj gangu a sverazne rozuzleni.
More imagesLanguage: Czech
Published by Statni nakladatelstvi krasne literatury, hudby a umeni 1959
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 4 available
Hardcover. Condition: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Vergilbt / ausgeblichen; Geknickte Ecken / Seiten; Leichter Riss (Seiten); Abnutzung / Risse - deutlich. Bohatyrska trilogie aneb Vzpoura na parniku Primator Ditrich, Dobrodruzstvi sesti trampu a konecne posledni Z tajnosti zizkovskeho podsveti.Puvodne zamyslena obrazkov…a knizecka pro deti se rozrostla v satiru na spatnou dobrodruznou literaturu (Vzpoura na parniku "Primator Ditrich"). Druhy pribeh (Dobrodruzstvi sesti trampu) je jiz satirou ryze intelektualni, promyslene konstrukce, v niz autori paroduji nejruznejsi literarni druhy a slohy. Posledni prace (Z tajnosti zizkovskeho podsveti) je nesena duchem parodie na detektivky.
More images- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover. Condition: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Abnutzung / Risse - leicht; Gebrochener Buchrucken / Seiten oder Softcover umgeknickt; Vergilbt / ausgeblichen. Roman Ve stinu Kaktusu zacal vychazet pocatkem roku 1948 ve Svobodnem slove jako roman na pokracovani - jeho vydavani vsak bylo zastaveno a knizni podoby se do…ckal az v roce 1990.Roman Ve stinu Kaktusu sice neni postaven na magii, zato v obcanstvu republiky Hodoquasske poznavame sami sebe. Jaroslav Zak pod zaminkou popisu dejin vzdalene zeme uspornymi, ale patologicky presnymi tahy stetce sve obrazotvornosti popisuje peripetie ceske spolecnosti od osmnacteho roku az do roku 1948. Fiktivni jihoamericka republika, spanelsky znejici jmena a fantaskni realie ovsem nezabranuji v tom, aby ctenar poznal radu postav nasi kultury a politiky te doby. A najednou. najednou zjistujeme, ze Zakuv parodicky a satiricky pohled nam ukazuje modly v neglize, ukazuje nam je tak, jak se o nich v oficialnich publikacich nedocteme. A v jeho podani vidime, ze kazda doba si vybira jen kus pravdy, a nezalezi na tom, zda tyto ,oficialni" publikace byly vydane v roce 1936, 1942, 1949, 1965, 1972 nebo 1995.
More imagesLanguage: Czech
Published by Statni nakladatelstvi krasne literatury, hudby a umeni 1959
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Ohne Umschlag; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken; Farbtonanderung. Bohatyrska trilogie aneb Vzpoura na parniku Primator Ditrich, Dobrodruzstvi sesti trampu a konecne posledni Z tajnosti zizkovskeho podsveti.Puvodne zamyslena obrazkova knizecka pro deti se rozrostl…a v satiru na spatnou dobrodruznou literaturu (Vzpoura na parniku "Primator Ditrich"). Druhy pribeh (Dobrodruzstvi sesti trampu) je jiz satirou ryze intelektualni, promyslene konstrukce, v niz autori paroduji nejruznejsi literarni druhy a slohy. Posledni prace (Z tajnosti zizkovskeho podsveti) je nesena duchem parodie na detektivky.
More images- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fine. Abnutzung / Risse - leicht. Kniha obsahuje vyber z knizne nepublikovane tvorby Jaroslava Zaka. Do prvniho oddilu jsou zarazeny ukazky z jeho "dobrodruzne a detektivni knihovny" (priblizne obdobi 1918-19). Druhy oddil obsahuje ukazky Zakova autentickeho studentskeho humoru z roku 1922, kdy byl autor st…udentem gymnazia. Treti cast knihy je venovana jeho humoristicke tvorbe v letech jeho studii, ktera vychazela na strankach Humoristickych listu oznacena pseudonymem Jack.Vyber k vydani pripravila Marie Krulichova.
More imagesLanguage: Czech
Published by Ceskoslovensky spisovatel 1968
- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover. Condition: Fair. Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen; Abnutzung / Risse - deutlich. Proslula a pokolenim za pokolenim milovana kniha o studacich a kantorech, jakasi ,prirodopisna studie" o cloveku skolnim, jak to vyslovil sam Jaroslav Zak, obraz sverazneho gymnazialniho prostredi, vypraveny zivym jazyk…em, opirajicim se o slang, humorne ztvarneni myslenky, ze zivot je vlastne sportovni zapas, skola pak ,vecny zapas" studaku a kantoru.
More images- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Ohne Umschlag; Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen. Studaci a kantori - humornou formou lici stredoskolska studia jako neutuchajici souboj temperamentni, sportuchitve mladeze s prisnym, casto zkostnatelym radem skoly. Tajnosti zizkovskeho podsveti - pribeh s kriminalni zapletkou, kde n…echybi genialni detektiv s ponekud neduvtipnym pomocnikem, urputny boj gangu a sverazne rozuzleni.
More imagesLanguage: Czech
Published by Ceskoslovensky spisovatel 1968
- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover. Condition: Fine. Abnutzung / Risse - leicht; Gebrochener Buchrucken / Seiten oder Softcover umgeknickt. Proslula a pokolenim za pokolenim milovana kniha o studacich a kantorech, jakasi ,prirodopisna studie" o cloveku skolnim, jak to vyslovil sam Jaroslav Zak, obraz sverazneho gymnazialniho prostredi, vypraveny zivym j…azykem, opirajicim se o slang, humorne ztvarneni myslenky, ze zivot je vlastne sportovni zapas, skola pak ,vecny zapas" studaku a kantoru.
More images- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken; Farbtonanderung. Osudy znameho autora predloh k mezivalecnym filmovym veselohram se po druhe svetove valce radikalne zmenily. Byl vyloucen ze Syndikatu spisovatelu a nucen k angazovane tvorbe. Zak se vsak nevzdal svych tematu a p…sal si po svem. I zde se objevuje sport jako jeden z vyznacnych komponentu, ale vystupuje tu v uplne opacne roli - symbol materialistickeho pristupu k zivotu, ktery je tu prolamovan zasahem metafyzickych sil (ctvrty rozmer, odpoutani duse, ucinek modlitby).
More images- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 4 available
Softcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken; Farbtonanderung. Cesta k Sionu. Pripady padesatych let, ktere stoji o zalobu.
More imagesLanguage: Czech
Published by Statni nakladatelstvi krasne literatury, hudby a umeni 1959
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Bohatyrska trilogie aneb Vzpoura na parniku Primator Ditrich, Dobrodruzstvi sesti trampu a konecne posledni Z tajnosti zizkovskeho podsveti.Puvodne zamyslena obrazkova knizecka pro deti se rozrostla v…satiru na spatnou dobrodruznou literaturu (Vzpoura na parniku "Primator Ditrich"). Druhy pribeh (Dobrodruzstvi sesti trampu) je jiz satirou ryze intelektualni, promyslene konstrukce, v niz autori paroduji nejruznejsi literarni druhy a slohy. Posledni prace (Z tajnosti zizkovskeho podsveti) je nesena duchem parodie na detektivky.
More imagesLanguage: Czech
Published by Olympia 1970
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung; Riss grosser als 1 cm. Podtitul knihy zni Epopej z valek trampsko-padourskych, coz potvrzuje, ze autor se nechal inspirovat trampingem, ale prijima tu inspiraci s humorem. Kniha obsahuje krome rady dobovych spolecenskych a politickych j…inotaju i parodie na nejruznejsi literarni druhy a styly, od staroceskych pamatek, ruskych povesti, pres ceske klasiky ( Erben, Kolar, Neruda) az k divci a dobrodruzne literature.
More imagesLanguage: Czech
Published by Statni nakladatelstvi krasne literatury, hudby a umeni 1959
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Ohne Umschlag; Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Farbtonanderung. Bohatyrska trilogie aneb Vzpoura na parniku Primator Ditrich, Dobrodruzstvi sesti trampu a konecne posledni Z tajnosti zizkovskeho podsveti.Puvodne zamyslena obrazkova knizecka pro deti se rozrostla v satiru na spatnou dobrodruznou liter…aturu (Vzpoura na parniku "Primator Ditrich"). Druhy pribeh (Dobrodruzstvi sesti trampu) je jiz satirou ryze intelektualni, promyslene konstrukce, v niz autori paroduji nejruznejsi literarni druhy a slohy. Posledni prace (Z tajnosti zizkovskeho podsveti) je nesena duchem parodie na detektivky.
More images- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Cesta k Sionu. Pripady padesatych let, ktere stoji o zalobu.
More imagesLanguage: Czech
Published by Lidové nakladatelství 1981
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Farbtonänderung; Riss größer als 1 cm.
More images- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Aus Bibliothek aussortiert; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung; Verformung des Festeinbands. Pokracovani romanu Konec starych casu tragikomicky vypravi o spolecenske premene v Ceskoslovensku po unoru 1948.
More imagesLanguage: Czech
Published by K. Synek 1939
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Ohne Umschlag; Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. S humorem o sportech, sportovcich a jejich fanouscich.
More imagesLanguage: Czech
Published by Karel Synek 1939
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken. S humorem o sportech, sportovcich a jejich fanouscich.
More imagesLanguage: Czech
Published by Statni nakladatelstvi krasne literatury, hudby a umeni 1959
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Unangenehmer Geruch; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung; Riss grosser als 1 cm. Bohatyrska trilogie aneb Vzpoura na parniku Primator Ditrich, Dobrodruzstvi sesti trampu a konecne posledni Z tajnosti zizkovskeho podsveti.Puvodne zamyslena o…brazkova knizecka pro deti se rozrostla v satiru na spatnou dobrodruznou literaturu (Vzpoura na parniku "Primator Ditrich"). Druhy pribeh (Dobrodruzstvi sesti trampu) je jiz satirou ryze intelektualni, promyslene konstrukce, v niz autori paroduji nejruznejsi literarni druhy a slohy. Posledni prace (Z tajnosti zizkovskeho podsveti) je nesena duchem parodie na detektivky.
More imagesLanguage: Czech
Published by Olympia 1971
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 2 available
Hardcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse. Pojednani o humoru, zertu a zertovani, humoristech a smichu, mnohdy i humorne. (Druhe vydani, v Olympii prvni.).
More imagesLanguage: Czech
Published by Lidové nakladatelství 1981
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. Wasserschaden / Verschmutzung; Leichte Risse.
More imagesLanguage: Czech
Published by Olympia 1971
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 2 available
Hardcover. Condition: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonanderung. Humoristicke fejetony jsou venovany oslave ohne jako zivlu, ktery je podstatou zivota na zemi. Autor v prvnich kapitolach rozebira vsechny stare baje o vzniku ohne a jeho uzivani lidskym rodem. Dalsi kapitoly jsou venovany vsem druhum: mil…ostnemu, hudebnimu, sportovnimu apod. Autorvenuje pozornost mirnym i nemirnym pozivatelum alkoholickych napoju, velmi vystizne charakterizuje typy postav od kantoru pres studaky, az k trampum apod.
More imagesLanguage: Czech
Published by Statni nakladatelstvi krasne literatury, hudby a umeni 1959
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.53
US$ 24.29 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 2 available
Hardcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Bohatyrska trilogie aneb Vzpoura na parniku Primator Ditrich, Dobrodruzstvi sesti trampu a konecne posledni Z tajnosti zizkovskeho podsveti.Puvodne zamyslena obrazkova knizecka pro deti se rozrostla v sa…tiru na spatnou dobrodruznou literaturu (Vzpoura na parniku "Primator Ditrich"). Druhy pribeh (Dobrodruzstvi sesti trampu) je jiz satirou ryze intelektualni, promyslene konstrukce, v niz autori paroduji nejruznejsi literarni druhy a slohy. Posledni prace (Z tajnosti zizkovskeho podsveti) je nesena duchem parodie na detektivky.