Abeele Hugo (18 results)

- Hardcover
Seller: Ammareal, Morangis, , FranceAmmareal
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 4.18
US$ 19.10 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Très bon. Jaquette abîmée. Edition 1994. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Very good. Damaged dust jacket. Edition 1994. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.

- Hardcover
Seller: Klondyke, Almere, NetherlandsKlondyke
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 16.39
US$ 23.15 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Originele geà llustreerde hardcover, geà llustreerd met (paginagrote) foto's in kleur, oblong (circa 20x25cm).
Published by Deinze, 1946 1946
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgiumAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 31.47
US$ 21.99 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
94pp. + 17 zw/w platen buiten tekst, gesigneerd met opdracht doorr auteur, 22cm., gebroch., overdruk uit jaarboek 1945 va de Kunst- en Oudheidkundigen Kring, B102752.

- Hardcover
Seller: RECYCLIVRE, Paris, , FranceRECYCLIVRE
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 8.33
US$ 75.24 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Bon. Merci, votre achat aide à financer des programmes de lutte contre l'illettrisme.

Language: French
Published by Alleur (Liège), Editions du Perron, 1994. 1997
- Hardcover
Seller: AUSONE, Bruxelles, , BelgiumAUSONE
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 35.77
US$ 48.96 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
24 x 32, 217 pp., très nombreuses illustrations en couleurs, reliure d'édition pleine toile + jaquette, état neuf. photos en couleurs par Hugo Maertens.

- Hardcover
Seller: Le-Livre, SABLONS, , FranceLe-Livre
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 54.60
US$ 48.62 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Couverture rigide. Condition: bon. R200135754: 1994. In-4. Relié. Etat d'usage, Coins frottés, Coiffe en tête abîmée, Papier jauni. 219 pages, jaquette conservée, nombreuses photos et illustrations en couleur dans et hors texte. Avec Jaquette. . . Classification Dewey : 949.3-Belgique.

Published by Kunst- en oudheidkundige kring (Deinze) 1957
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 7.34
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Dutch Deze jaargang van de Bijdragen tot de geschiedenis der stad Deinze en van het land aan Leie en Schelde bundelt historische bijdragen over het lokale verleden van Deinze en omgeving. De artikelen behandelen onder meer het dagboek van een kruidenier, de betekenis van vrijheidsbomen… in de regio en de genealogie van de heren van Ayshove. Het volume illustreert de veelzijdigheid van heemkundig onderzoek en documenteert uiteenlopende aspecten van het sociaal en familiaal verleden van de streek.

Published by - 1961
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 12.67
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Vervuilde omslag. Dutch.
Published by Ledeberg, Erasmus 1941 1941
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgiumAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 52.46
US$ 21.99 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
63pp. + 26pp. met zw/w ills., 22cm., originele omslag, goede staat, B102520.
Published by Editions du Perron 1994
- Hardcover
Seller: Librairie Lire et Chiner, colmar, ALSAC, FranceLibrairie Lire et Chiner
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 59.61
US$ 53.25 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: TBE. Alleur, cartonnage de l'éditeur; in-4, 219 pp. En superbe état - avec sa jaquette.

Brugge stad met vele gezichten
Andries Van den Abeele Andries Frans Verleyen Hugo Maertens (photographer)
Published by Du Perron, Alleur 1994
- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 52.08
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Very Good. Dust Jacket Condition: Very good. 1. Dutch Dit rijk geïllustreerde album voert de lezer langs de vele ? vaak verrassende ? gezichtspunten en gelaagdheden van Brugge. De foto?s van Hugo Maertens tonen straatbeelden, gevels, verborgen stegen, architecturale details, waterpartijen en bijzondere plek…ken in het Brugse stadsweefsel. Frans Verleyen verzorgt bijschriften bij de afbeeldingen, terwijl Andries Van den Abeele in een samenbindende tekst reflecteert op de thematische invalshoeken waarmee Brugge ?gelezen? kan worden: het water, torens en kerken, abdijen en kloosters, burgerlijke monumenten, begijnhoven, kerkmuren, daken, kelders, gevelstenen, bruggen en hedendaagse architectuur. Door die vele invalshoeken toont het boek hoe Brugge zich presenteert ? én hoe veel er verborgen blijft ? aan bewoners en bezoekers. Yes.

Published by Drukkerij Erasmus, Gent 1924
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 93.47
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Ex-libris (L. Scharpé) Dutch Deze kroniek geeft de belevenissen weer van de gemeente Sint?Martens?Latem tijdens de Eerste Wereldoorlog (1914-1919), zoals waargenomen door de gemeentesecretaris. Hij noteert gebeurtenissen zoals de bezetting, de sociale ontwrichting, de dagelijkse noden,… de evacuaties, voedseltekorten, bestuurshandelen onder militaire controle en de wederopbouw na de oorlog. Yes.
Published by Gent, Drukkerij Erasmus 1924 1924
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgiumAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 78.69
US$ 21.99 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
146 + [ii] pp., 25cm., originele omslag, onopngesneden, goede staat, zeldzaam, B89167.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 30.91
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Dutch (1847-1862). Ledeberg-1935. 134 Blz. met illustraties. In zeer goede toestand. Zeldzaam .

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 38.72
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Dutch (Meigem - Deinze 1847-1848) Moresco - Bilteryst - Goeminne - Liebaert - Gevaert, enz. Illustraties op kunstdrukpapier.63 Bladz. in8 op Van Gelder oud-hollandsch papier, genummerd 1-200, dit is 154. Ledeberg/Gent, 1941. Zeer goede staat en zeldzaam.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 46.07
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Dutch (1847-1862). Ledeberg-1935. 134 Blz. met illustraties. In zeer goede toestand. Zeldzaam .
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Gent, Drukkerij Erasmus, in-8°, 134 pp, z/w ills., genaaid, orig. omslag.
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 53.65
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
2. Gent, Drukkerij Erasmus, 1935, in-8°, 134 pp, z/w ills., rode halflinnen band. Nominatief exemplaar, nr. 20/200 op vergépapier , gedrukt voor een zijdefabricant te Deinze.