Busschere (55 results)

Author

Refine your search

  • Books (55)

to

Custom price range (US$)

to

  • Published by Standaard Uitgeverij 1971

    9002111738 / 9789002111730

    • Hardcover

    Seller: Anybook.com, Lincoln, United KingdomAnybook.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Fair

    US$ 23.58

    US$ 18.24 shipping 
    Ships from United Kingdom to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Condition: Fair. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. In fair condition, suitable as a study copy. No dust jacket. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,1050grams, ISBN:9002111738.

  • Published by Desclée De Brouwer 1901

    • Softcover

    Seller: antoine, wavre, , Belgiumantoine

    4-star seller
    Contact seller

    Condition: Used

    US$ 28.61

    US$ 26.62 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    broché Couverture Illustrée. Condition: Etat D'usage. 474 pages en format 12 - 18 cm.

  • Published by Desclée de Brouwer 1959

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 6.67

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. Dutch.

  • Published by Desclée De Brouwer 1964

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 6.67

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. Naamstempel Dutch.

  • Published by Overdruk uit 'Album Antoon Viaene' (s.l.) 1970

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Very good

    US$ 6.68

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Very Good. Dutch Literair-wetenschappelijke bijdrage over de versbouw en het woordbeeld in het werk van Guido Gezelle, met aandacht voor metriek, ritme en de visuele en klankmatige structuur van zijn poëzie.

  • Published by Normaalschool (Torhout) 1965

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 6.68

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Sparappels is het oud-leerlingenblad van de normaalschool en kostersschool te Torhout en fungeert als verbindingsorgaan tussen de school en haar oud-studenten. Het nummer bevat berichten over schoolactiviteiten, benoemingen en loopbanen van oud-leerlingen, pedagogische initiatieven, religieuz

  • Published by Redactieraad (Izegem) 1996

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 6.68

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Dit nummer van het Contactblad van de Associatio Sacerdotum Emeritorum bevat bijdragen van verschillende auteurs en richt zich tot emeriti-priesters. Onder de titel ?Blijf bij ons Heer want het wordt avond? wordt gereflecteerd over spirituele verdieping, pastorale ervaringen en de betekenis v

  • Published by VZW Vereniging van Westvlaamse schrijvers (Koekelare) 1977

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 6.68

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Potloodaantekeningen Dutch Dit cahier is gewijd aan het leven en het literaire oeuvre van een West-Vlaamse schrijver en biedt een biografisch en kritisch overzicht van diens betekenis binnen de regionale en Vlaamse literatuur. Aan de hand van levensgegevens, thematische bespreking en s

  • Published by VZW Vereniging van Westvlaamse schrijvers (Koekelare) 1977

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 6.68

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Potloodaantekeningen Dutch Dit cahier is gewijd aan het leven en het literaire oeuvre van een West-Vlaamse schrijver en biedt een biografisch en kritisch overzicht van diens betekenis binnen de regionale en Vlaamse literatuur. Aan de hand van levensgegevens, thematische bespreking en s

  • Published by Redactieraad (Izegem) 1996

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 6.68

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Dit nummer van het Contactblad van de Associatio Sacerdotum Emeritorum bevat bijdragen van verschillende auteurs en richt zich tot emeriti-priesters. Onder de titel ?Blijf bij ons Heer want het wordt avond? wordt gereflecteerd over spirituele verdieping, pastorale ervaringen en de betekenis v

  • Condition: Used - Good

    US$ 6.68

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Potloodaantekeningen Dutch Deze uitgave brengt literaire portretten van zes levende West-Vlaamse auteurs samen en belicht hun persoonlijkheid, schrijverschap en plaats binnen het literaire landschap van de jaren zestig. De bijdragen combineren biografische schetsen met reflecties op th

  • Published by Paleis der academiën, Brussel 1983

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 6.68

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. 18 bladzijden tekst, geniet in een mapje Dutch Biografie. Yes.

  • Published by Desclée De Brouwer 1959

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Very good

    US$ 6.68

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Very Good. Not present. 2. Eigendomsmerk. Naam en datum op schutblad Dutch Beknopte monografie uit de reeks ?Ontmoetingen? waarin priester en Gezelle-kenner Karel De Busschere het leven en werk van Guido Gezelle introduceert. De auteur schetst de biografische achtergrond (jeugd, priester- en leraarschap), b

  • Published by Standaard Boekhandel, Antwerpen 1961

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Very good

    US$ 6.68

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Very Good. Not present. 25. Eigendomsmerk. Naam op titelblad Dutch In ?Kerkhofblommen? verwoordt Guido Gezelle in religieus-gevoelige, lyrische taal de rouw om de vroeg gestorven leerling Eduard van den Bussche (overleden 3 mei 1858), verwevend een poëtisch verslag van de begrafenis met natuurobservaties, k

  • Published by Desclée de Brouwer 1961

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 6.68

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. Eigendomsmerk. Dutch.

  • Language: French

    • Softcover

    Seller: JOIE DE LIRE, Saint Just d'Avray, , FranceJOIE DE LIRE

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Near fine

    US$ 23.84

    US$ 52.09 shipping 
    Ships from France to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Broché. Condition: Bon. Livre In-folio. Couverture illustrée d'une photo de Charles FOUCQUE.

  • Language: French

    • Softcover

    Seller: JOIE DE LIRE, Saint Just d'Avray, , FranceJOIE DE LIRE

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Near fine

    US$ 23.84

    US$ 52.09 shipping 
    Ships from France to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Broché. Condition: Bon. Livre In-folio. Couverture illustrée d'une photo.

  • Published by Overdruk uit Gezellekroniek 11, Kapellen 1977

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Very good

    US$ 8.01

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Very Good. Verkleuring. Dutch In dit artikel onderzoekt Karel de Busschere gedichten van Guido Gezelle die verschenen in het weekblad ?Rond den Heerd? tussen 1865 en 1871, maar die tot dan toe weinig of niet in latere Verzameld Werk-uitgaven waren opgenomen. Hij brengt in kaart welke gedichten in die period

  • Published by Overdruk uit Gezellekroniek 16, Kapellen 1982

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Fair

    US$ 8.01

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Fair. Rug komt los Dutch De auteur, Karel de Busschere, brengt een gedenkschrift aan de historische werking en het literaire en kerkelijke leven van Jan De Cuyper (1895-1981), priester, historicus en bestuurslid van het Guido-Gezellegenootschap. Hij belicht De Cuyper?s leven, zijn activiteiten in het archie

  • Published by J. Houdmont-Carbonez 1911

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Poor

    US$ 9.33

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Poor. Verkleuring. Omslag met roestvlekken. Dutch.

  • Published by Overdruk uit Huldeboek André Demedts, Davidfonds (Kortrijk) 1977

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Very good

    US$ 13.36

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Very Good. Dutch Gezelle leentjebuur spelend in Frans-Vlaanderen is een literair-historische studie waarin Karel De Busschere onderzoekt hoe Guido Gezelle motieven, woorden en inspiratie ontleende aan de taal en cultuur van Frans-Vlaanderen. De auteur analyseert intertekstuele invloeden en wijst op parallel

  • Published by Overdruk uit Biekorf 1995

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 13.36

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 2 available

    Paperback. Condition: Good. Verbetering in balpen; ingeplakte kopie van het manuscript Dutch Deze historische studie behandelt de Belgische vluchtelingen (?réfugiés belges?) tijdens de Eerste Wereldoorlog, in de periode 1914?1919. Het artikel belicht de oorzaken van de massale vlucht, de leefomstandigheden van de vluchtelingen i

  • Language: Dutch

    Published by Orion/Gottmer 1980

    9026433395 / 9789026433399

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 14.01

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. Dutch.

  • Language: Dutch

    Published by Orion Brugge 1980

    9026433395 / 9789026433399

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 14.01

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. 115 p., [12] p. pl. Dutch.

  • Language: Dutch

    Published by B. Gottmer / Orion 1980

    9026433395 / 9789026433399

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 14.55

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. Dutch.

  • Condition: Used - Good

    US$ 16.02

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. Verkleuring. 3 delen in een foedraal Dutch Deze driedelige Chronologische bloemlezing brengt een zorgvuldig samengestelde selectie uit het poëtische oeuvre van Guido Gezelle, geordend volgens de opeenvolgende levensfasen van de dichter. In Onstuimige lente (1846?1864) ligt de nadruk op vroege, bezield

  • Condition: Used - Good

    US$ 16.02

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. Verkleuring. 3 delen in een foedraal Dutch Deze driedelige Chronologische bloemlezing brengt een zorgvuldig samengestelde selectie uit het poëtische oeuvre van Guido Gezelle, geordend volgens de opeenvolgende levensfasen van de dichter. In Onstuimige lente (1846?1864) ligt de nadruk op vroege, bezield

  • More images

    Language: French

    Published by Forgotten Books 2018

    1390210227 / 9781390210224

    • Softcover
    • Print on Demand

    Seller: Forgotten Books, London, United KingdomForgotten Books

    4-star seller
    Contact seller

    Condition: New

    US$ 26.36

     Free Shipping 
    Ships from United Kingdom to U.S.A.

    Quantity: Over 20 available

    Paperback. Condition: New. Print on Demand. This book compiles international treaties and agreements mostly concluded before 1896, involving the nation of Belgium. These agreements have been translated from multiple languages, and collected into one volume for ease of reference. The author of this work has carefully compiled the

  • Published by Klein Seminarie (Roeselare) 1983

    • Softcover

    Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com

    5-star seller
    Contact seller

    Condition: Used - Good

    US$ 20.02

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Dutch Over A. Modde; het vrijetijdstheater; Constant Lievens; Rorbert Verfallie; souper champetre; Pierre Vuylsteke.

  • Condition: Used - Good

    US$ 32.05

    US$ 83.34 shipping 
    Ships from Belgium to U.S.A.

    Quantity: 1 available

    Paperback. Condition: Good. 1. Kreukje in voorkaft Dutch Dit huldeboek werd uitgegeven naar aanleiding van de academische zitting in Tielt op 12 november 1967 en is gewijd aan de nagedachtenis van Robrecht De Smet (1875?1937). De Smet was een Vlaamsgezind intellectueel, publicist en cultuurpromotor die vooral bekend stond om zij