Claes Theliander (9 results)

- Hardcover
Seller: Pangloss antikvariat & text., Visby, SwedenPangloss antikvariat & text.
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 15.23
US$ 20.22 shippingShips from Sweden to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fine. Gotlands museum (Gotländskt Arkiv 2013. Meddelanden från Föreningen Gotlands Fornvänner, Årgång 85), 2013. Förlagets tryckta/dekorerade och laminerade pappband. Mycket gott skick. 207 s. Illustrerad, huvudsakligen i färg. ISBN 978-91-88036-87-2.

- Hardcover
Seller: Pangloss antikvariat & text., Visby, SwedenPangloss antikvariat & text.
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 16.32
US$ 20.22 shippingShips from Sweden to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fine. Gotlands museum (Årsskriften Gotländskt Arkiv 2013. Meddelanden från Föreningen Gotlands Fornvänner, Årgång 85), 2013. Inbunden. Förlagets dekorerade och laminerade pappband. Några mindre, ytliga laminatrepor, i övrigt mycket gott skick. 207 s. Illustrerad, huvudsakligen i färg. ISBN 978-91-88036-87-2….

- Softcover
Seller: Antiquariat Bookfarm, Löbnitz, GermanyAntiquariat Bookfarm
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 15.74
US$ 46.09 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover. Q09104 Ex-library with Stamp and Library-Signature in Good Condition, Some Traces of Use 9789188036872 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 350.
Seller: Antikvariat Faust, Göteborg, SwedenAntikvariat Faust
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 16.32
US$ 25.35 shippingShips from Sweden to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketHistoriska Media, Lund 2004. 249, (1) sidor. Häftad. Illustrerad. Gott skick.
Seller: Antikvariat Hundörat AB, Stockholm, SwedenAntikvariat Hundörat AB
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 27.20
US$ 16.71 shippingShips from Sweden to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketGotlands Museum. 2013. Bunden i förlagets illustrerade pappband. 25 x 22 cm. 207 (1) sidor. Gott skick.
Seller: Antikvariat Faust, Göteborg, SwedenAntikvariat Faust
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 24.48
US$ 25.35 shippingShips from Sweden to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketGöteborgs Universitet, 2005. 399 sidor. Inbunden med skyddsomslag. Illustrerad. Bra skick. (GOTARC. Series B. Archaeological Thesis. No. 41).
Seller: Antikvariat Faust, Göteborg, SwedenAntikvariat Faust
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 27.20
US$ 25.35 shippingShips from Sweden to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketGöteborg 2004. 347 sidor. Häftad. 29,5x21 cm. Bra skick. (GOTARC. Series C: Arkeologiska Skrifter. No. 49).

Published by Göteborgs Universitet 2005 2005 2005
Seller: Rönnells Antikvariat AB, Stockholm, SwedenRönnells Antikvariat AB
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 44.06
US$ 29.96 shippingShips from Sweden to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basket399 s. Rikt illustrerad med tabeller, kartor och fotografier. Förlagsband med skyddsomslag. Fint skick. (GOTARC Series B, Gothenburg archaeological theses, No 41.).
More images- Softcover
Seller: Antiquariat Kastanienhof, Pirna, GermanyAntiquariat Kastanienhof
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 20.18
US$ 80.46 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Taschenbuch. Condition: Sehr gut. 21 x 15 cm Taschenbuch, SEHR GUTES EXEMPLAR--- Für Ihre Zufriedenheit versenden wir mit DHL und ausschließlich mit Trackingcode für eine sichere Sendungsverfolgung! Weitere Angebote unter antiquariat-kastanienhof , 249 Seiten. nein.