Plutarc (241 results)

Published by Generic
- Softcover
Seller: JLG_livres anciens et modernes, Saint Maur des Fossés, FranceJLG_livres anciens et modernes
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 10.69
US$ 19.61 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Très bon. J.L.G se sert de Zelliseller Evolution pour gérer ses Market Places.

Published by Generic
- Softcover
Seller: JLG_livres anciens et modernes, Saint Maur des Fossés, FranceJLG_livres anciens et modernes
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 17.82
US$ 19.61 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Très bon. J.L.G se sert de Zelliseller Evolution pour gérer ses Market Places.
Seller: Crapze Libros, Badalona, SpainCrapze Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 7.13
US$ 14.42 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Ed. Fundacio Bernat Metge; Barcelona. 1932. Catalan. Holandesa tela y lomo en piel. 21x14 cms. 139 pags. Buen estado salvo leves roces en margenes. LITERATURA CLASICA. Ref. 25263.
Seller: Crapze Libros, Badalona, SpainCrapze Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 7.13
US$ 14.42 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Ed. Fundacio Bernat Metge; Barcelona. 1942. Catalan. Holandesa tela y lomo en piel. 21x14 cms. 182 pags. Buen estado salvo leves roces en margenes. LITERATURA CLASICA. Ref. 25264.

- Softcover
Seller: KALAMO BOOKS, Burriana, SpainKALAMO BOOKS
Contact seller5-star sellerCondition: New
US$ 22.56
US$ 27.57 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa blanda. Condition: Nuevo.

Published by Edicions 62 i editorial Alpha 2011
- Hardcover
Seller: Llibreria Bioscana, Biosca, SpainLlibreria Bioscana
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 10.69
US$ 28.49 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Molt bó. Bona. Tipografia Emporium.

- Softcover
Seller: AG Library, Malaga, SpainAG Library
Contact seller4-star sellerCondition: New
US$ 15.80
US$ 19.50 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: New. Idioma/Language: Catalán. Encuadernación: Rústica. Els grecs van crear la democràcia; els romans van evidenciar que amb una bona organització es podia governar el món; però, ben mirat, no és or tot el que lluu. Servint-se d'abundants exemples del passat, Plutarc ens ofereix una valuosíssima exposició de l'activit…at política: la vida privada dels governants, la credibilitat i l'eficàcia dels discursos, els favors als amics i els avantatges de tenir coneguts a les altes esferes i moltes altres qüestions d'aquesta mena demostren que, al capdavall, la política no ha canviat pas gaire d'ençà de l'antiguitat, i això fa d'aquest llibre una guia excel lent tant per als polítics (amb vocació o sense) com per als ciutadans (indignats o no). *** Nota: Los envíos a España peninsular, Baleares y Canarias se realizan a través de mensajería urgente. No aceptamos pedidos con destino a Ceuta y Melilla.

Published by Generic
- Softcover
Seller: JLG_livres anciens et modernes, Saint Maur des Fossés, FranceJLG_livres anciens et modernes
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 21.38
US$ 19.61 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Assez bon. J.L.G se sert de Zelliseller Evolution pour gérer ses Market Places.

Language: Spanish
- Hardcover
Seller: La Social. Galería y Libros, Barcelona, SpainLa Social. Galería y Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.46
US$ 29.41 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Muy bien. MUY BUEN ejemplar. Fundación Bernat Matge. Texto y traducción: Carles Riba. 170 + indice + otros títulos + 2h.

Language: Spanish
- Hardcover
Seller: La Social. Galería y Libros, Barcelona, SpainLa Social. Galería y Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.46
US$ 29.41 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Muy bien. Fundación Bernat Matge. Texto y traducción: Carles Riba. 163 + indice +m otros títulos + 2h.

Language: Spanish
- Hardcover
Seller: La Social. Galería y Libros, Barcelona, SpainLa Social. Galería y Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.46
US$ 29.41 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Muy bien. MUY BUEN ejemplar. Fundación Bernat Matge. Texto y traducción: Carles Riba. 139 + indice + otros títulos + 2h.

Language: Spanish
- Hardcover
Seller: La Social. Galería y Libros, Barcelona, SpainLa Social. Galería y Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.46
US$ 29.41 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Muy bien. MUY BUEN ejemplar. Fundación Bernat Matge. Texto y traducción: Carles Riba. 148 + indice + otros títulos + 2h.

Language: Spanish
- Hardcover
Seller: La Social. Galería y Libros, Barcelona, SpainLa Social. Galería y Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.46
US$ 29.41 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Muy bien. MUY BUEN ejemplar. Fundación Bernat Matge. Texto y traducción: Carles Riba. 188 + indice + otros títulos + 2h.

Language: Spanish
- Hardcover
Seller: La Social. Galería y Libros, Barcelona, SpainLa Social. Galería y Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.46
US$ 29.41 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Muy bien. MUY BUEN ejemplar. Fundación Bernat Matge. Texto y traducción: Carles Riba. 185 + indice + otros títulos + 2h.

Language: Spanish
- Hardcover
Seller: La Social. Galería y Libros, Barcelona, SpainLa Social. Galería y Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.46
US$ 29.41 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Muy bien. MUY BUEN ejemplar. Fundación Bernat Matge. Texto y traducción: Carles Riba. 183 + indice + otros títulos + 2h.

Language: Spanish
- Hardcover
Seller: La Social. Galería y Libros, Barcelona, SpainLa Social. Galería y Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.46
US$ 29.41 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Muy bien. MUY BUEN ejemplar. Fundación Bernat Matge. Texto y traducción: Carles Riba. 163 + indice + otros títulos + 2h.

Language: Spanish
- Hardcover
Seller: La Social. Galería y Libros, Barcelona, SpainLa Social. Galería y Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.46
US$ 29.41 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Muy bien. MUY BUEN ejemplar. Fundación Bernat Matge. Texto y traducción: Carles Riba. 151 + indice + otros títulos + 2h.

Language: Spanish
- Hardcover
Seller: La Social. Galería y Libros, Barcelona, SpainLa Social. Galería y Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.46
US$ 29.41 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Muy bien. MUY BUEN ejemplar. Fundación Bernat Matge. Texto y traducción: Carles Riba. 188 + indice + otros títulos + 2h.

Language: Spanish
- Hardcover
Seller: La Social. Galería y Libros, Barcelona, SpainLa Social. Galería y Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.46
US$ 29.41 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa dura. Condition: Muy bien. MUY BUEN ejemplar. Fundación Bernat Matge. Texto y traducción: Carles Riba. 160 + indice + otros títulos + 2h.
Language: Catalan
Published by Fundació Bernat Metge, Barcelona 1926
- Softcover
- First Edition
Seller: Llibrenet, Sant Feliu del Raco, SpainLlibrenet
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.26
US$ 23.07 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Encuadernación de tapa blanda. Condition: Bien. 1ª Edición. Col. Escriptors Grecs. Text revisat i traducció de Carles Riba. Versió bilingüe: Grec i Català. Disposem gairebé de tota la col·lecció. Tots els nostres llibres son de segona mà. Clàssics (illustrator).
Language: Greek, Modern (post 1453)
Published by Fundació Bernat Metge, Barcelona 1934
- Softcover
- First Edition
Seller: Llibrenet, Sant Feliu del Raco, SpainLlibrenet
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.26
US$ 23.07 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Encuadernación de tapa blanda. Condition: Bien. 1ª Edición. Col. Escriptors grecs. Texte bilingüe: grec i català. Acarades. Text revisat i traducció per Carles Riba. Pàgines per desbarbar (tallar). La fotografía que aparece en la pantalla puede ser distinta a la real. Todos nuestros libros son de segunda mano. Clàssics (illustra…tor).
Language: Greek, Modern (post 1453)
Published by Fundació Bernat Metge, Barcelona 1933
- Softcover
- First Edition
Seller: Llibrenet, Sant Feliu del Raco, SpainLlibrenet
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.26
US$ 23.07 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Encuadernación de tapa blanda. Condition: Bien. 1ª Edición. Col. Escriptors grecs. Texte bilingüe: grec i català. Acarades. Text revisat i traducció per Carles Riba. Pàgines per desbarbar (tallar). La fotografía que aparece en la pantalla puede ser distinta a la real. Todos nuestros libros son de segunda mano. Clàssics (illustra…tor).
Language: Catalan
Published by Fundació Bernat Metge, Barcelona 1927
- Softcover
- First Edition
Seller: Llibrenet, Sant Feliu del Raco, SpainLlibrenet
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.26
US$ 23.07 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Encuadernación de tapa blanda. Condition: Bien. 1ª Edición. Col. Escriptors Grecs. Text revisat i traducció de Carles Riba. Versió bilingüe: Grec i Català. Disposem gairebé de tota la col·lecció. Tots els nostres llibres son de segona mà. Clàssics (illustrator).
Language: Catalan
Published by Fundació Bernat Metge, Barcelona 1927
- Softcover
- First Edition
Seller: Llibrenet, Sant Feliu del Raco, SpainLlibrenet
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.26
US$ 23.07 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Encuadernación de tapa blanda. Condition: Bien. 1ª Edición. Col. Escriptors Grecs. Text revisat i traducció de Carles Riba. Versió bilingüe: Grec i Català. Disposem gairebé de tota la col·lecció. Tots els nostres llibres son de segona mà. Clàssics (illustrator).
Language: Catalan
Published by Llibreria Catalonia, Barcelona 1935
- Softcover
Seller: Llibrenet, Sant Feliu del Raco, SpainLlibrenet
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.86
US$ 23.07 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Encuadernación de tapa blanda. Condition: Bien. Pàgines per desbarbar (tallar) Todos nuestros libros son de segunda mano. Narrativa (illustrator).

- Softcover
Seller: AG Library, Malaga, SpainAG Library
Contact seller4-star sellerCondition: New
US$ 18.06
US$ 20.57 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: New. Idioma/Language: Catalán. Les diverses castes d'amor i les seves repercussions en el pla humà, religiós i filosòfic. *** Nota: Los envíos a España peninsular, Baleares y Canarias se realizan a través de mensajería urgente. No aceptamos pedidos con destino a Ceuta y Melilla.
Language: Catalan
Published by Editorial Fundació Bernat Metge, colección "Escriptors grecs", Barcelona 1932
- Hardcover
Seller: Llibrenet, Sant Feliu del Raco, SpainLlibrenet
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 15.44
US$ 23.07 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Dura. Condition: Buen estado. Traducción de Carles Riba. Revisión de Lluís Nicolau d'Olwer. Cubierta tenuemente deslucida. Interior bien conservado. Puntos de óxido en el canto.

Language: Catalan
Published by Fundació Bernat Metge, Barcelona 1929
- Softcover
Seller: Campbell Llibres, Barcelona, SpainCampbell Llibres
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 12.12
US$ 26.88 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Encuadernación de tapa blanda. Condition: Bien. Traducció de Carles Riba. Edició bilingüe, en rústica. Bon estat, intons. Camisa estripada pel llom.
Seller: Crapze Libros, Badalona, SpainCrapze Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 11.88
US$ 14.42 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Ed. Fundacio Bernat Metge; Barcelona. 1934. Catalan. Rustica. 22x14 cms. 222 pags. Buen estado salvo puntos de oxido y leves roces. LITERATURA CLASICA. Ref. 36085.

- Softcover
Seller: KALAMO BOOKS, Burriana, SpainKALAMO BOOKS
Contact seller5-star sellerCondition: New
US$ 32.86
US$ 27.57 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Tapa blanda. Condition: Nuevo.