A Schouteet (42 results)
More imagesLanguage: French
Published by Europese Bibliotheek 1972
- Hardcover
Seller: Librairie RAIMOND, Dourges, , FranceLibrairie RAIMOND
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 29.80
US$ 23.14 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Couverture rigide. Condition: Bon. A. SCHOUTEET BRUGGE IN OUDE PRENTKARTEN 1972, Edition Europese Bibliotheek Format : In-12 (21 x 155 cm), relié, 6 pages et planches Reliure cartonnage éditeur toilé, texte en flamand illustré de 154 reproductions de cartes postales anciennes Etat : reliure avec quelques taches, livre solide, pa…pier propre, bon exemplaire poids : 450g.

Published by Europese bibliotheek, Zaltbommel 1989
- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 17.36
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fine. Not present. Oblong Dutch Het boek biedt een verzameling oude prentkaarten en foto's van Brugge, elk voorzien van een begeleidende tekst. Deel1 geeft een visueel en historisch overzicht van het Brugse stadsbeeld aan de hand van litho?s, postkaarten en vroege fotografische beelden, met nadruk op het st…edelijk landschap, monumenten en toeristische plekken. Hierdoor ontstaat een visueel tijdsbeeld van de stad vanaf eind 19e tot begin 20e eeuw.

Published by De tempel (Brugge) 1957
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 20.02
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Deze aflevering van de Handelingen van het Genootschap voor Geschiedenis te Brugge bundelt wetenschappelijke bijdragen over de geschiedenis van Brugge en West-Vlaanderen. De artikelen behandelen uiteenlopende onderwerpen zoals lokale archiefbronnen, kunsthistorische studies, institutionele ge…schiedenis en regionale ontwikkelingen. De publicatie sluit aan bij de traditie van de Société d?émulation en weerspiegelt het voortgezette onderzoek naar het historisch en cultureel erfgoed van Brugge en Snellegem.

Published by G. Barbiaux en zoon (Brugge) 1947
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 20.02
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Dutch French Dit deel 84 van de Handelingen van het Genootschap voor Geschiedenis te Brugge bundelt wetenschappelijke bijdragen van verschillende auteurs over de geschiedenis van Brugge en West-Vlaanderen. De artikelen behandelen thema?s zoals middeleeuwse en vroegmoderne instellingen,… kerkgeschiedenis, economische ontwikkelingen en lokale archiefbronnen. De publicatie sluit aan bij de traditie van de vroegere Société d?émulation en weerspiegelt het blijvende historisch onderzoek naar het culturele en institutionele erfgoed van de regio.

Published by Graphica (Brugge) 1953
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 20.02
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Ongeopend. Ezelsoor aan voorkaft; nog niet opengesneden Dutch Deze uitgave brengt een verzorgde tekst en historische duiding van het Ghedinckboeck van M.F. Allaert, een Brugse kroniek die de periode 1713?1787 bestrijkt. De kroniek biedt een waardevolle contemporaine getuigenis van het…politieke, sociale en economische leven in Brugge en omgeving tijdens de Oostenrijkse Nederlanden. De editor situeert het handschrift binnen zijn historische context, bespreekt de auteur en licht de betekenis van de bron toe voor de Vlaamse en stedelijke geschiedschrijving.

Published by Graphica (Brugge) 1953
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 20.02
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Dutch Deze uitgave brengt een verzorgde tekst en historische duiding van het Ghedinckboeck van M.F. Allaert, een Brugse kroniek die de periode 1713?1787 bestrijkt. De kroniek biedt een waardevolle contemporaine getuigenis van het politieke, sociale en economische leven in Brugge en omg…eving tijdens de Oostenrijkse Nederlanden. De editor situeert het handschrift binnen zijn historische context, bespreekt de auteur en licht de betekenis van de bron toe voor de Vlaamse en stedelijke geschiedschrijving.

Published by , Hasselt prov bibliotheek, 1964 1964
Seller: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiumBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 5.96
US$ 45.71 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
ing. 6pp. bibl. stempel. overdruk hulde album J. de Smet. 0 g.
Published by Brugge, 1950 1950
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgiumAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 32.78
US$ 21.99 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
88pp., 22cm., originele omslag, overdruk uit de Handelingen van het genootschap "Société d'Emulation" te Brugge (1950, pp.5-92), goede staat, B93580.

Published by Drukkerij Graphica, Brugge 1950
- Softcover
Seller: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, NetherlandsEmile Kerssemakers ILAB
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 35.76
US$ 38.19 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. 336 pp.; 23x16 cm. Text in Dutch / Nederlands. - (spine folded, bit browned, some notes/ markings in pencil) Although still (very) good, see picture 500g.

Published by Bond van Westvlaamsche Folkloristen, Brugge 1946
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 25.37
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. 1. Verkleuring. Zware foxing, enkel op kaft Dutch Artikels: De legende van Ste Machiels - Losse zanten over Patakons - Brugsche leute - Hoe oud is het mastklimmen als volksvermakelijkheid? - Van m'm pettatekontraktement - de koude Feeeste - Van Franc-Maçons gesproken - De berdzagers van Damme - De Bru…gsche Vlieger: Centen De Groof.

Published by Bond van Westvlaamsche Folkloristen, Brugge 1946
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 25.37
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Very Good. Not present. 1. Verkleuring. Eigendomsmerk. Mooie ex-libris op binnenkaft Dutch Artikels: De legende van Ste Machiels - Losse zanten over Patakons - Brugsche leute - Hoe oud is het mastklimmen als volksvermakelijkheid? - Van m'm pettatekontraktement - de koude Feeeste - Van Franc-Maçons gesproken… - De berdzagers van Damme - De Brugsche Vlieger: Centen De Groof.
More imagesPublished by Vlaamse vereniging voor familiekunde 1965
Seller: crealivres, la fontennelle, , Francecrealivres
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 41.72
US$ 16.20 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Envoi rapide Bon état sous papier de soie intérieur propre couverture un peu ternie. in8. 1965. Broché. Good.

Bulletin van de koninklijke commissie voor monumenten en landschappen; Bulletin de la commission royale des monuments er des sites (X)
V. G. Martiny A. Schouteet Adelin De Valkeneer Geneviève De Valkeneer
Published by Ministerie van openbaar onderwijs (Brussel) 1959
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 33.37
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. French Dutch Deze aflevering bevat onder meer een studie over l?église Saint-Martin à Limal, een onderzoek naar plannen van Brugse gebouwen bewaard in het stadsarchief van Brugge en een bijdrage over les châsses d?Henri Libert, orfèvre namurois du XVIIe siècle. Het bulletin behandelt onderwerpen ui…t de architectuurgeschiedenis, monumentenzorg, archiefonderzoek, religieus erfgoed en historische kunstnijverheid in België.

Published by Graphica, Brugge 1950
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 33.37
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. Verkleuring. Ezelsoor aan voorkaft, vlek en scheurtje op eerste pagina. Geen tekstverlies Dutch Overdruk uit de 'Handelingen van het genootschap 'Société d'Emulation' te Bruuge', deel 87 (1950). Het artikel onderzoekt het zogenaamde ?zoending? te Brugge na 1542, een reeks stedelijke en bestuurlijke he…rvormingen die volgden op de middeleeuwse instellingen van de stad. De auteurs reconstrueren de context van deze hervormingen, hun politieke achtergrond en de impact op het stedelijk leven, aan de hand van archiefbronnen en stedelijke documenten. Het werk biedt een nauwkeurige analyse van de overgangsperiode in Brugge na de midden van de 16e eeuw en geeft inzicht in de werking van de stadsmagistraat, de ambachten en het bestuur.
Published by Brugge, Gidsenbond van Brugge en West-Vlaanderen 1972 1972
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgiumAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 39.33
US$ 21.99 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
310pp.+ 2 portretten buiten tekst, 24cm., goede staat, B85155.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 13.24
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Dutch Tentoonstelling van historische bescheiden. 650e. verjaring van de slag der Gulden Sporen. Brugge, 1952. 31 Blz. 5 Illustr.
More imagesPublished by Vlaamse vereniging voor familiekunde 1965
Seller: crealivres, la fontennelle, , Francecrealivres
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 47.68
US$ 16.20 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Envoi rapide Bon état sous papier de soie intérieur propre. in8. 1965. Broché. Good.

Published by Vlaamse verenigin voor familiekunde 1965
Seller: crealivres, la fontennelle, , Francecrealivres
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 47.68
US$ 16.20 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very Good. Envoi rapide Très bon état qq rousseurs sur tranche de tête sous papier de soie intérieur frais. in8. 1965. Broché. Very Good.

Handelingen van het Genootschap voor geschiedenis, gesticht onder de benaming Société d'émulation te Brugge. Driemaandelijks tijdschrift voor de studie van geschiedenis en oudheden van Vlaanderen,XCI, 1954 aflevering 1-2
J. Mertens H.J. Leloux A. Schouteet P. Declerck R. Boterberge
Published by Société d'émulation (Brugge) 1973
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 40.05
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Ongeopend. Dutch French Dit dubbelnummer van de Société d'émulation bevat studies over de weversopstanden te Brugge tussen 1387 en 1391, de aanwezigheid van vreemde kooplieden in Brugge, de figuur van Gillis van Kemmele, priesterconferenties in Ieper, de Sint-Antoniuskerk te Blankenber…ge en de Duitse bezetting van Brugge van 1 tot 13 september 1944, en biedt daarmee een breed overzicht van sociale, economische, religieuze en militaire geschiedenis in Vlaanderen.

Published by Vanden Broele, Brugge 1977
- Softcover
Seller: Antiquariaat Marc Van de Wiele, Brugge, , BelgiumAntiquariaat Marc Van de Wiele
Contact seller3-star sellerCondition: Used
US$ 35.76
US$ 54.39 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover met z/w foto, 26,5 x 21,5 cm, 251 blz, meerdere afbeeldingen z/w, net exemplaar.
More images- Softcover
Seller: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, , BelgiumSomeThingz. Books etcetera.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 19.67
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Brugge Graphica 1953 Softcover, 70pp., 15.5x23.5cm., in goede staat (lichte gebruikssporen, wat roestvlekkig, verder goed).

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 19.85
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. Dutch en te Brugge. Met 1 plaat. Met ledenlijst van het Rederijkersgild van het H.Kruis. St.Andries,1970. Ca.28 blz.

Published by Stad Brugge (Brugge) 1972
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 53.39
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Catalogus van kaarten en plannen bewaard in het stadsarchief van Brugge, met beschrijvingen van cartografisch materiaal, hun datering, inhoud en historische betekenis binnen de stedelijke ontwikkeling en de geschiedenis van Brugge.
Published by MBZ, Bruges 1985
- Softcover
Seller: Antiquariaat Marc Van de Wiele, Brugge, , BelgiumAntiquariaat Marc Van de Wiele
Contact seller3-star sellerCondition: Used
US$ 47.68
US$ 54.39 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
PB, 76 pag, work on the life , works and city plan of Marcus Gerards.
- Softcover
Seller: Broadleigh Books, gillingham, DOR, United KingdomBroadleigh Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 44.19
US$ 29.50 shippingShips from United Kingdom to U.S.A.Quantity: 1 available
Soft cover. Condition: Very Good. The pages are unmarked, in very good condition and tightly bound. No creasing on the spine or cover. A little loss of the surface of the rear cover, apparently when a sticker was removed. Mailed the same or next working day in a cardboard book box.

Published by A. &L. Fockenier (Brugge) 1958
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 60.67
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. 1. Verkleuring. Ongeopend. Nog niet opengesneden Dutch Deze uitgave bevat de bezorgde tekst van de gedenkwaardige aantekeningen tussen 1765 en 1825 van de Brugse kunstenaar Jan Karel Verbrugge, een historisch document dat inzicht biedt in het dagelijkse leven, gebeurtenissen en maatschappelijke omstan…digheden van zijn tijd. De editor voorziet het document van context en verantwoording, waardoor de notities bruikbaar worden voor historisch onderzoek. Het werk vormt een waardevolle bron voor de studie van lokale en sociale geschiedenis.

Published by A. &L. Fockenier (Brugge) 1958
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 60.67
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. 1. Verkleuring. Plakker op rug Dutch Deze uitgave bevat de bezorgde tekst van de gedenkwaardige aantekeningen tussen 1765 en 1825 van de Brugse kunstenaar Jan Karel Verbrugge, een historisch document dat inzicht biedt in het dagelijkse leven, gebeurtenissen en maatschappelijke omstandigheden van zijn…tijd. De editor voorziet het document van context en verantwoording, waardoor de notities bruikbaar worden voor historisch onderzoek. Het werk vormt een waardevolle bron voor de studie van lokale en sociale geschiedenis.

Published by Genootschap voor Geschiedenis Société d'Emulation 1973-1979, Brugge 1973
- Softcover
Seller: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, NetherlandsEmile Kerssemakers ILAB
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 77.47
US$ 38.19 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
24 x 16 cm. Three volumes in paperback bindings. Volume 1 (1973) covers the period 1089-1300, Volume 2 (1978) 1301-1339, and Volume 3 (1979) 1340-1384. Text in Dutch. Published as part of the series "Brugse Geschiedbronnen / Stadsarchief van Brugge, 4,5 en 6 " These volumes form the first half of the six-part series, which provi…des a comprehensive collection of regesta of charters, offering valuable historical insights into documents preserved in the Bruges City Archives. In very good condition. (slightly browned) Very good, see picture. 1700g.

Published by Genootschap voor geschiedenis 'Société d'Emulation' (Brugge) 1973
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 72.75
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Dutch Dit driedelige werk bevat de regesten van de middeleeuwse oorkonden bewaard in het Stadsarchief van Brugge en bestrijkt de periode van 1089 tot 1384. De auteur biedt systematisch geordende en beknopte samenvattingen van de charters, met vermelding van datum, betrokken personen, i…nstellingen en kerninhoud van de akten. Het werk vormt een onmisbaar instrument voor historisch onderzoek naar de politieke, sociale, economische en institutionele ontwikkeling van Brugge en het graafschap Vlaanderen in de volle en late middeleeuwen.

Published by Gemeentebestuur, Brugge 1973
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 93.44
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Inventaris van de protocollen, maar ook een monografie gewijd aan het ontstaan en de ontwikkeling van het ambt van klerk van de vierschaar.