Arczynski Stefan (59 results)

Panorama Raclawicka [The Raclawice Panorama]
Piatek, Jozef, and Malgorzata Dolistowska; Stefan Arczynski (photographs)
- Hardcover
- First Edition
Seller: Saucony Book Shop, Kutztown, PA, U.S.A.Saucony Book Shop
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 20.00
US$ 6.00 shippingShips within U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fine. 1st Edition. Glossy color illus. boards. Minor surface rubbing to covers, nearly as issued. 35 pp. text + color plates at rear. Text in Polish, English, and German. Size: 4to - over 9¾" - 12" tall. Book.
Published by Warszawa: "Interpress 1969
- Hardcover
Seller: Redux Books, Grand Rapids, MI, U.S.A.Redux Books
Contact seller5-star sellerHardcover. Condition: Good. Hardcover with DJ. Pages are clean and unmarked. Covers show minor shelf wear. Front hinge is cracked but binding is still intact. Dust jacket shows edge wear/tears. (Twarda ok?adka z DJ-em. Strony s? czyste i nieoznaczone. Pokrowce wykazuj? niewielkie zu?ycie pó?ek. Zawias przedni jest p?kni?ty, ale…wi?zanie jest nadal nienaruszone. Kurtka pokazuje zu?ycie kraw?dzi / ?zy.; 100% Satisfaction Guaranteed! Ships same or next business day.
Published by Interpress Warszawa 1969 1969
Seller: Antiquariat Bücherparadies, Landsberg, GermanyAntiquariat Bücherparadies
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 8.59
US$ 6.71 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Ln. 140 S. Abb. mit Beilage mit Umschlag guter Zustand.
Polska Wspolczesna Fotografia Artystyczna: Muzeum Narodowe, Warszawa : marzec-kwiecien 1985 (text: Polski with English summary)
Arczynski, Stefan; Aleksander Balicki --- Feliks Zwierzchowski; Jerzy Zak; Zbigniew Zukowski; etc.
Published by Muzeum Narodowe, Warszawa 1985
- Softcover
Seller: Montreal Books, Westmount, QC, CanadaMontreal Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 18.70
US$ 4.95 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Soft cover. Condition: Near Fine. Montreal Books rating system: 1. Fine 2. Near Fine 3. Very Good 4. Good 5. Fair. Size: wide 8vo. Book.
Polska Wspolczesna Fotografia Artystyczna: Muzeum Narodowe, Warszawa : marzec-kwiecien 1985 (text: Polski with English summary)
Arczynski, Stefan; Aleksander Balicki --- Feliks Zwierzchowski; Jerzy Zak; Zbigniew Zukowski; etc.
Published by Muzeum Narodowe, Warszawa 1985
- Softcover
Seller: RPBooks, Champlain, NY, U.S.A.RPBooks
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 18.70
US$ 6.95 shippingShips within U.S.A.Quantity: 1 available
Soft cover. Condition: Near Fine. Montreal Books rating system: 1. Fine 2. Near Fine 3. Very Good 4. Good 5. Fair. Size: wide 8vo. Book.
Published by Wroclaw, Muzeum Historyczne we Wroclawiu, , 1998
- Hardcover
Seller: Antiquariat Gothow & Motzke, Berlin, GermanyAntiquariat Gothow & Motzke
Contact seller3-star sellerCondition: Used
US$ 17.88
US$ 11.51 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
4°, 95 S./pp., zahlreiche Abbildungen auf Tafeln / numerous illustrations on plates, Originalpappband (publisher's cardboard covers), gutes Exemplar (fine), Sprache: polnisch.
Published by Arkady , Warschau 1975, 1975
- Hardcover
Seller: Antiquariat Petri, Jena, , GermanyAntiquariat Petri
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 8.34
US$ 20.83 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
HC. Condition: Gut. Oln, Ou., 69s., in gutem Zustand, , [CPA3,6] (2) Deu 400g.
Published by Arkady,, Warschau, 1985
- Hardcover
Seller: Sigrun Wuertele buchgenie_de, Altenburg, , GermanySigrun Wuertele buchgenie_de
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 3.56
US$ 43.96 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: gut - gebraucht. Gebundene Ausgabe, Buch in gutem altersbedingtem Zustand, ohne Namenseintragung, ohne Widmung, Einband mit Gebrauchsspuren, Text sehr gut, Inhalt sehr gut, Zustand: 3, gut - gebraucht, Gebundene Ausgabe, Arkady, Warschau, , 1985 , Wroclaw, Zlat, Mieczyslaw / Arczynski, Stefan.
More images- Manuscript
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 11.22
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Type / Typ: pocztowka; @ Reference / Haslo: wojewodztwo jeleniogorskie / Jelenia Gora / Karkonosze / Boleslawiec / Karpacz / Zgorzelec; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: wojewodztwo dolnoslaskie (jeleniogorskie): powiat grodzki Jelenia Gora / powiat Jelenia Gora gmina Karpacz / powiat Boleslawiec / powiat Zgorzelec;…@ Publisher?s address / Adres wydawniczy: Rewers: Krajowa Agencja Wydawnicza [.] 36-Z-262 III-3-8/IV/89 50 egz. ZF Ruda Sl.; @ Author / Autor: Stefan Arczynski; Jan Korpal; Jan Siudecki; @ Technique / Technika: fotograficzna; @ Format: 15x11 cm; @ Year/period of publishing / Rok/okres wydania: 1989; @ Year of using/sending / Rok u?ycia/wys?ania: -; @ Topography / Topografia: Dolny Slask/Karkonosze; @ Comments / Uwagi: RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch" Zaklady Fotopoligraficzne Ruda Slaska. Wydanie kolejne, wydanie 1 ukazalo sie w 1975 roku w nakladzie 1000 egzemplarzy, pozniejsze wydania od 1976 mialy wieksze i zroznicowane naklady, oferowane wydanie to wydanie ostatnie z 1989 roku. // Ciekawy dokument epoki schylkowego PRL - pocztowki fotograficzne, kazda przedstawia schematyczna mapke wojewodztwa w ukladzie administracyjnym z lat 1975-1998 oraz od 3 do 6 fotografii miejscowosci z terenu wojewodztwa, fotografie roznych autorow. Wszystkie pocztowki z opisem (opis wojewodztwa oraz fotografii) i numerem na rewersie: III-3-8/IV/89 50 egz. ZF Ruda Sl., nadto kazda z dodatkowym indywidualnym numerem. Nie podano autorstwa mapek, na fotografiach krotki opis miejscowosci i obiektu oraz podanie nazwiska i inicjalu imienia fotografa; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura i panoramy architektura modernizm domy kultury, zakladowe etc. panoramy ratusze rynki ulice wielowidokowe, mapy i plany transport kolejnictwo, 1 r, 2 u, 3 r, 4 m, 5 k, 6 w, 7 d, 8 a; Pozycja w szczegolnie ladnym stanie.
More imagesWojewodztwo slupskie [.] Na zdjeciach: Ustka - plaza nad Baltykiem i kutry rybackie w porcie. Lebork - fragment miasta. Miastko - Fabryka Rekawiczek i Odziezy Skorzanej. Slupsk - zamek ksiazat pomorskich. fot. S. Arczynski, J. Korpal, J. Tyminski - KAW, A. Zborski i M. Raczkowski, F. Zwierzchowski
Stefan Arczynski; Janusz Korpal; Jan Tyminski, Andrzej Zborski i Miroslaw Raczkowski; Feliks Zwierzchowski
- Manuscript
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 11.22
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Type / Typ: pocztowka; @ Reference / Haslo: wojewodztwo slupskie / Ustka / Lebork / Miastko / Slupsk; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: wojewodztwo pomorskie (slupskie): powiat Slupsk gmina Ustka / powiat Lebork / powiat Bytow gmina Miastko / powiat grodzki Slupsk; @ Publisher?s address / Adres wydawniczy: Rewers: Kr…ajowa Agencja Wydawnicza [.] 25-Z-115 III-3-8/IV/89 50 egz. ZF Ruda Sl.; @ Author / Autor: Stefan Arczynski; Janusz Korpal; Jan Tyminski, Andrzej Zborski i Miroslaw Raczkowski; Feliks Zwierzchowski; @ Technique / Technika: fotograficzna; @ Format: 11x15 cm; @ Year/period of publishing / Rok/okres wydania: 1989; @ Year of using/sending / Rok u?ycia/wys?ania: -; @ Topography / Topografia: Pomorze; @ Comments / Uwagi: RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch" Zaklady Fotopoligraficzne Ruda Slaska. Wydanie kolejne, wydanie 1 ukazalo sie w 1975 roku w nakladzie 1000 egzemplarzy, pozniejsze wydania od 1976 mialy wieksze i zroznicowane naklady, oferowane wydanie to wydanie ostatnie z 1989 roku. // Ciekawy dokument epoki schylkowego PRL - pocztowki fotograficzne, kazda przedstawia schematyczna mapke wojewodztwa w ukladzie administracyjnym z lat 1975-1998 oraz od 3 do 6 fotografii miejscowosci z terenu wojewodztwa, fotografie roznych autorow. Wszystkie pocztowki z opisem (opis wojewodztwa oraz fotografii) i numerem na rewersie: III-3-8/IV/89 50 egz. ZF Ruda Sl., nadto kazda z dodatkowym indywidualnym numerem. Nie podano autorstwa mapek, na fotografiach krotki opis miejscowosci i obiektu oraz podanie nazwiska i inicjalu imienia fotografa; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura i panoramy bloki mieszkalne fabryki, zaklady przemyslowe plaze porty i nabrzeza ulice wielowidokowe zamki, mapy i plany 1 u, 2 p, 3 m, 4 w, 5 p, 6 f, 7 b; Pozycja w szczegolnie ladnym stanie.
More images- Manuscript
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 11.22
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Type / Typ: pocztowka; @ Reference / Haslo: wojewodztwo walbrzyskie / Walbrzych / Kudowa-Zdroj / Dzierzoniow; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: wojewodztwo dolnoslaskie (walbrzyskie): powiat grodzki Walbrzych / powiat Klodzko gmina Kudowa-Zdroj / powiat Dzierzoniow; @ Publisher?s address / Adres wydawniczy: Rewers: K…rajowa Agencja Wydawnicza [.] 36-Z-263 III-3-8/IV/89 50 egz. ZF Ruda Sl.; @ Author / Autor: Stefan Arczynski; @ Technique / Technika: fotograficzna; @ Format: 11x15 cm; @ Year/period of publishing / Rok/okres wydania: 1989; @ Year of using/sending / Rok u?ycia/wys?ania: -; @ Topography / Topografia: Dolny Slask; @ Comments / Uwagi: RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch" Zaklady Fotopoligraficzne Ruda Slaska. Wydanie kolejne, wydanie 1 ukazalo sie w 1975 roku w nakladzie 1000 egzemplarzy, pozniejsze wydania od 1976 mialy wieksze i zroznicowane naklady, oferowane wydanie to wydanie ostatnie z 1989 roku. // Ciekawy dokument epoki schylkowego PRL - pocztowki fotograficzne, kazda przedstawia schematyczna mapke wojewodztwa w ukladzie administracyjnym z lat 1975-1998 oraz od 3 do 6 fotografii miejscowosci z terenu wojewodztwa, fotografie roznych autorow. Wszystkie pocztowki z opisem (opis wojewodztwa oraz fotografii) i numerem na rewersie: III-3-8/IV/89 50 egz. ZF Ruda Sl., nadto kazda z dodatkowym indywidualnym numerem. Nie podano autorstwa mapek, na fotografiach krotki opis miejscowosci i obiektu oraz podanie nazwiska i inicjalu imienia fotografa; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura i panoramy architektura modernizm bloki mieszkalne obiekty uzdrowiskowe osiedla panoramy parki, ogrody i skwery place ratusze rynki uzdrowiska wielowidokowe, mapy i plany 1 p, 2 r, 3 r, 4 m, 5 u, 6 p, 7 o, 8 w, 9 o, 10 a, 11 b; Pozycja w szczegolnie ladnym stanie.
More images- Manuscript
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 11.22
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Type / Typ: pocztowka; @ Reference / Haslo: wojewodztwo legnickie / Legnica / Glogow / Lubin / Zlotoryja; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: wojewodztwo dolnoslaskie (legnickie): powiat grodzki Legnica / powiat Glogow / powiat Lubin / powiat Zlotoryja; @ Publisher?s address / Adres wydawniczy: Rewers: Krajowa Agencja…Wydawnicza [.] 36-Z-261 III-3-8/IV/89 50 egz. ZF Ruda Sl.; @ Author / Autor: Stefan Arczynski; Jan Osuchowski; @ Technique / Technika: fotograficzna; @ Format: 11x15 cm; @ Year/period of publishing / Rok/okres wydania: 1989; @ Year of using/sending / Rok u?ycia/wys?ania: -; @ Topography / Topografia: Dolny Slask; @ Comments / Uwagi: RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch" Zaklady Fotopoligraficzne Ruda Slaska. Wydanie kolejne, wydanie 1 ukazalo sie w 1975 roku w nakladzie 1000 egzemplarzy, pozniejsze wydania od 1976 mialy wieksze i zroznicowane naklady, oferowane wydanie to wydanie ostatnie z 1989 roku. // Ciekawy dokument epoki schylkowego PRL - pocztowki fotograficzne, kazda przedstawia schematyczna mapke wojewodztwa w ukladzie administracyjnym z lat 1975-1998 oraz od 3 do 6 fotografii miejscowosci z terenu wojewodztwa, fotografie roznych autorow. Wszystkie pocztowki z opisem (opis wojewodztwa oraz fotografii) i numerem na rewersie: III-3-8/IV/89 50 egz. ZF Ruda Sl., nadto kazda z dodatkowym indywidualnym numerem. Nie podano autorstwa mapek, na fotografiach krotki opis miejscowosci i obiektu oraz podanie nazwiska i inicjalu imienia fotografa; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura i panoramy architektura modernizm bloki mieszkalne osiedla place ratusze szkoly ulice wielowidokowe, mapy i plany 1 u, 2 r, 3 m, 4 p, 5 o, 6 w, 7 a, 8 b; Pozycja w szczegolnie ladnym stanie.

Published by (Association of Polish Photographers), [United States] 1953
- Softcover
- First Edition
Seller: Between the Covers-Rare Books, Inc. ABAA, Gloucester City, NJ, U.S.A.Between the Covers-Rare Books, Inc. ABAA
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 45.00
US$ 5.50 shippingShips within U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover. Condition: Very Good. First edition. Octavo. [16]pp. Covers are lightly foxed, else a very good copy. "The current exhibition is the first one sent overseas by the Association of Polish Photographers." Exhibition catalogue.
Published by Warschau, Verlag Arkady 1976
- Hardcover
Seller: Antiquariat Smock, Freiburg, , GermanyAntiquariat Smock
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 11.92
US$ 39.23 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Gut. Formateinband: Leinen mit Umschlag / gebundene Ausgabe 44 S. + unpag. Bildteil (22,5x24 cm) 1. Aufl.; (Mit 12 farbigen und 193 schwarzweißen Abbildungen auf Tafeln); Leinen minimal fleckig; sonst gut erhalten. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 990 [Stichwörter: Breslau, Bildband, Photographie].
More images- Manuscript
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 12.63
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Type / Typ: pocztowka; @ Reference / Haslo: Krakow; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: wojewodztwo malopolskie (krakowskie); @ Publisher?s address / Adres wydawniczy: Rewers: Biuro Wydawnicze "Ruch" [.] 26-1963/I/64 25 000 LZG-239 F-6/1184 Cena zl 1,20 + 20 gr na SFOS; @ Author / Autor: Stefan Arczynski; @ Technique /… Technika: druk; @ Format: 11x15 cm; @ Year/period of publishing / Rok/okres wydania: 1964; @ Year of using/sending / Rok u?ycia/wys?ania: -; @ Topography / Topografia: Galicja/Malopolska; @ Comments / Uwagi: Naklad 25 000 egzemplarzy; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura i panoramy architektura modernizm hotele schroniska, 1 s, 2 a; Pozycja w dosc ladnym stanie, nieznacznie uszkodzone rogi karty.
More imagesPublished by Warszawa: Sport i Turystyka, 1968 1968
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 22.45
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Cover design and illustrations / Projekt okladki i ilustracje: Opracowanie graficzne Wladyslaw Janiszewski; @ Blurb / Notka wydawnicza: Warszawa: Sport i Turystyka, 1968; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 25 cm; @ Series / Seria: (Seria: Piekno Polski); @ Circulation / Naklad: 10250; @ Comments/ Uwagi: Album zawiera 75…fotografii. Wstep i spis ilustracji w jezyku angielskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim. Brak osobnego polskiego spisu ilustracji, wstep i podpisy pod ilustracjami w jezyku polskim; @ Weight / Waga: 420; @ Language / Jezyk: polski angielski francuski niemiecki rosyjski; @ Pages / Strony: 31s., [2]s. zloz., [64]s. tabl. glownie ilustracje; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: dolnoslaskie Klodzko, historia Polski miejscowosci i regiony - h. Polski, ilustratorzy graficy Janiszewski Wladyslaw, sztuka architektura europejska Polska fotografia albumy i teki wspolczesna (od 1945), regiony silesiana - Ziemia Klodzka, obcojezyczne angielski francuski niemiecki rosyjski / , history of Poland, art architecture, regions, foreign languages English French German Russian / , Geschichte Polens, Kunst Architektur, Regionen, fremdsprachig englisch französisch deutsch russisch; Obwoluta nieznacznie uszkodzona poza tym egzemplarz czysty i bez wad. Pozycja w ladnym stanie Oprawa wydawnicza plotno, obwoluta. Opracowanie graficzne Wladyslaw Janiszewski (illustrator).
Published by Interpress Publishers, Warsaw 1969
- Hardcover
Seller: COLLINS BOOKS, Seattle, WA, U.S.A.COLLINS BOOKS
Contact seller5-star sellerHARDCOVER. cover wear, Very Good-. Hardcover edition. unpaginated square octavo+42pp pamphlet, color+b/w photos. tight binding, gift inscription, clean throughout, Very Good-.

Published by Interpress Publishers 1970
- Hardcover
Seller: Bridgeburg Books, Fort Erie, ON, CanadaBridgeburg Books
Contact seller2-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 30.00
US$ 23.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Very Good. Dust Jacket Condition: Very Good. Beige cloth with brown titles to cover and spine. Decorated endpapers. Numerous black and white and colour photographs. In an edgeworn pictorial jacket. 143 pp. Includes a 39 page supplemental tourist guide. An odd size at 6.5" by 6.75".
Published by Warsaw : Arkady, 1976
- Hardcover
Seller: Sigrun Wuertele buchgenie_de, Altenburg, , GermanySigrun Wuertele buchgenie_de
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 9.26
US$ 43.96 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: gut - gebraucht. Gebundene Ausgabe Guter altersbedingter Zustand, ohne Namenseintrag, gebrauchter Original-Schutzumschlag Zustand: 3, gut - gebraucht, Gebundene Ausgabe Warsaw : Arkady, , 1976 , WROCLAW. LANDSCAPE AND ARCHITECTURE., Czerner, Olgierd and Stefan Arczynski.
More images- Manuscript
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 14.03
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Type / Typ: pocztowka; @ Reference / Haslo: Krakow; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: wojewodztwo malopolskie (krakowskie); @ Publisher?s address / Adres wydawniczy: Rewers: Biuro Wydawnicze "Ruch" [.] 26-1965/I/64 25 000 LZG-239 F-6/1184 Cena zl 1,20 + 20 gr na SFOS; @ Author / Autor: Stefan Arczynski; @ Technique /… Technika: druk; @ Format: 11x15 cm; @ Year/period of publishing / Rok/okres wydania: 1964; @ Year of using/sending / Rok u?ycia/wys?ania: -; @ Topography / Topografia: Galicja/Malopolska; @ Comments / Uwagi: Naklad 25 000 egzemplarzy; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura i panoramy architektura modernizm bary ulice, 1 a, 2 b; Pozycja w dosc ladnym stanie, nieznacznie uszkodzone rogi karty.
More images- Manuscript
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 14.03
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Type / Typ: pocztowka; @ Reference / Haslo: Krakow; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: wojewodztwo malopolskie (krakowskie); @ Publisher?s address / Adres wydawniczy: Rewers: Biuro Wydawnicze "Ruch" [.] 26-1962 Foto-Ruch zam 4 I 68 nakl. 2000 szt. T-26 67 Cena 1,70 zl + 20 gr na SFOS; @ Author / Autor: Stefan Arczynsk…i; @ Technique / Technika: fotograficzna; @ Format: 11x15 cm; @ Year/period of publishing / Rok/okres wydania: 1968; @ Year of using/sending / Rok u?ycia/wys?ania: -; @ Topography / Topografia: Galicja/Malopolska; @ Comments / Uwagi: Naklad 2000 egzemplarzy; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura i panoramy akademiki; Pozycja w ladnym stanie, bardzo nieznacznie uszkodzone rogi karty.
More images- Manuscript
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 14.03
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Type / Typ: pocztowka; @ Reference / Haslo: Krakow; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: wojewodztwo malopolskie (krakowskie); @ Publisher?s address / Adres wydawniczy: Rewers: Biuro Wydawnicze "Ruch" [.] 26-1964 Foto-Ruch zam 4 I 68 nakl. 1000 szt. T-26 67 Cena 1,70 zl + 20 gr na SFOS; @ Author / Autor: Stefan Arczynsk…i; @ Technique / Technika: fotograficzna; @ Format: 11x15 cm; @ Year/period of publishing / Rok/okres wydania: 1968; @ Year of using/sending / Rok u?ycia/wys?ania: -; @ Topography / Topografia: Galicja/Malopolska; @ Comments / Uwagi: Naklad 1000 egzemplarzy; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura i panoramy architektura modernizm hotele schroniska, 1 s, 2 a; Pozycja w ladnym stanie, bardzo nieznacznie uszkodzone rogi karty.
Published by Interpress Publishers, Warsaw 1969
- Hardcover
Seller: Tobo Books, Portsmouth, , United KingdomTobo Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 34.52
US$ 26.81 shippingShips from United Kingdom to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Very Good. Dust Jacket Condition: Good to Very Good. ASSUMED FIRST EDITION. Clean and tidy book in lightly rubbed wrapper with some nicking to extremities, but better than Good. Edition not stated. Book.
More images- Photo
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 19.64
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Pozycja w bardzo ladnym stanie. @ Type / Typ: fotografia; @ Reference / Haslo: Swarzedz; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: powiat Poznan wojewodztwo wielkopolskie (poznanskie) gmina Swarzedz; @ Signature / Sygnatura: Fotografia niesygnowana; @ Technique / Technika: fotografia; @ Format: 103x150 mm; @ Dating…/ Datowanie: 1972?; @ Origin / Pochodzenie: Fotografia z archiwum Biura Wydawniczego "Ruch" (od 1973 RSW Prasa-Ksiazka-Ruch) do uzytku sluzbowego i roboczego wykorzystania, stad czesto inny format niz pocztowki, adnotacje wydawnicze o odrzuceniu fotografii jako nieprzydatnej, nieaktualnej lub wadliwej, niekiedy z poprawiona lub zmieniona trescia tytulu fotografii. W oparciu o wykorzystane negatywy przygotowywano pocztowki wydawane jako pocztowki fotograficzne (zwykle czarno-biale) lub jako pocztowki wydawane drukiem (barwne). Fotografie z koncowki lat 60. i 70. XX. w. wykorzystywane owczesnie i w latach 80. XX. w. Rzadkie, czarno-biale odbitki (pozytywy) wykonane co najwyzej w kilku egzemplarzach; @ Information about an Author / Inf o autorze: Stefan Arczynski (31.07.1916 Essen - 28.08.2022 Wroclaw) wroclawski fotograf, czlonek ZPAF od 1951 (czlonek honorowy ZPAF od 2005), uczyl sie fotografii od 1934 pracujac w niemieckich zakladach fotograficznych, do Polski przyjechal w 1946, otworzyl zaklad fotograficzny w Kamiennej Gorze, w 1950 przeniosl sie do Wroclawia, od 1951 wykonuje wolny zawod artysty fotografika. Poza fotografia krajobrazowa w kregu zainteresowan jest rowniez portret, architektura, reportaz, architektura przemyslowa, bral udzial w licznych wystawach, liczne albumy fotograficzne (glownie Dolny Slask), takze pocztowki, foldery i plakaty; zob. obszerny biogram Fotografowie 1946-2006 ss. 28-29, nadto biogram fotografa w Wikipedii; @ Comments / Uwagi: Na odwrocie fotografii (na stronie verso) (strona verso) wydawniczy opis z epoki dlugopisem; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura panoramy, varia pejzaz / Architektur Panoramas / Panorama, Varia Landschaft / architecture panoramas / panorama, varia landscape / photography.
More imagesPublished by Published by Interpress Publishers, Warsaw 1969
- Hardcover
- First Edition
Seller: Keoghs Books, Skipton, United KingdomKeoghs Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 27.62
US$ 37.54 shippingShips from United Kingdom to U.S.A.Quantity: 1 available
, 144 pages, illustrated throughout with black and white photographs and some line drawings, also with 12 colour photographs, translated from the Polish by Hilda Andrews-Rusiecka First Edition , bumping to head and tail of spine, spine slightly loose, internally pages and illustrations nice and clean with colours bright, overall… in good condition , dustwrapper with some marking to covers, edges slightly creased and worn with some small tears, overall in good condition , pale (beige) cloth, titles on front and spine , in sixes, 16.5 x 17 cms Hardback ISBN.
More images- Manuscript
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 22.45
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Type / Typ: albumik 7 pocztowek; @ Reference / Haslo: Krakow-Wawel; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: wojewodztwo malopolskie (krakowskie); @ Publisher?s address / Adres wydawniczy: Biuro Wydawnicze "Ruch" E 6; @ Author / Autor: Stefan Arczynski; @ Technique / Technika: albumik pocztowek fotograficznych, okladka druk…; @ Year/period of publishing / Rok/okres wydania: ca 1970; @ Year of using/sending / Rok u?ycia/wys?ania: -; @ Comments / Uwagi: Albumik pocztowek z perforacja do wyrywania. Wydawnicza oprawa bindowana. Opracowanie graficzne H. Balicka-Fribes. Naklad 20.000 egz. Albumik zawiera pocztowki: 1) Wawel - widok od strony Wisly. 2) Zamek krolewski na Wawelu - "Kurza Stopka". 3) Zamek krolewski na Wawelu - arkadowe kruzganki dziedzinca. 4) Katedra na Wawelu. Kaplica Zygmuntowska [.]. 5) Zamek krolewski na Wawelu - sypialnia Zygmunta Starego [.]. 6) Katedra na Wawelu [.]. 7) Katedra na Wawelu - krypta sw. Leonarda; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura i panoramy wnetrza zamki, 1 w; Kompletny albumik oraz pocztowki w ladnym stanie, bardzo nieznacznie uszkodzone rogi kart.
More images- Photo
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 22.45
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Pozycja w bardzo ladnym stanie. @ Type / Typ: fotografia; @ Reference / Haslo: Ostrorog; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: powiat Szamotuly wojewodztwo wielkopolskie (poznanskie) gmina Ostrorog; @ Signature / Sygnatura: Fotografia niesygnowana; @ Technique / Technika: fotografia; @ Format: 147x103 mm; @ Dati…ng / Datowanie: 197-; @ Origin / Pochodzenie: Fotografia z archiwum Biura Wydawniczego "Ruch" (od 1973 RSW Prasa-Ksiazka-Ruch) do uzytku sluzbowego i roboczego wykorzystania, stad czesto inny format niz pocztowki, adnotacje wydawnicze o odrzuceniu fotografii jako nieprzydatnej, nieaktualnej lub wadliwej, niekiedy z poprawiona lub zmieniona trescia tytulu fotografii. W oparciu o wykorzystane negatywy przygotowywano pocztowki wydawane jako pocztowki fotograficzne (zwykle czarno-biale) lub jako pocztowki wydawane drukiem (barwne). Fotografie z koncowki lat 60. i 70. XX. w. wykorzystywane owczesnie i w latach 80. XX. w. Rzadkie, czarno-biale odbitki (pozytywy) wykonane co najwyzej w kilku egzemplarzach; @ Information about an Author / Inf o autorze: Stefan Arczynski (31.07.1916 Essen - 28.08.2022 Wroclaw) wroclawski fotograf, czlonek ZPAF od 1951 (czlonek honorowy ZPAF od 2005), uczyl sie fotografii od 1934 pracujac w niemieckich zakladach fotograficznych, do Polski przyjechal w 1946, otworzyl zaklad fotograficzny w Kamiennej Gorze, w 1950 przeniosl sie do Wroclawia, od 1951 wykonuje wolny zawod artysty fotografika. Poza fotografia krajobrazowa w kregu zainteresowan jest rowniez portret, architektura, reportaz, architektura przemyslowa, bral udzial w licznych wystawach, liczne albumy fotograficzne (glownie Dolny Slask), takze pocztowki, foldery i plakaty; zob. obszerny biogram Fotografowie 1946-2006 ss. 28-29, nadto biogram fotografa w Wikipedii; @ Comments / Uwagi: Na odwrocie fotografii (na stronie verso) (strona verso) wydawniczy opis z epoki dlugopisem, pieczec wydawnicza: "Nie do sprzedazy"; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura pomniki / Architektur Denkmäler / Denkmal / architecture monuments, statues / monument, statue / photography.

- Hardcover
Seller: Buchladen an der Kyll, Lissendorf, GermanyBuchladen an der Kyll
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 17.87
US$ 46.29 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
gebundene Ausgabe. Condition: Sehr gut. 259 S. : Ill. ; 19 x 20 cm kleine Lagerspuren am Buch, Inhalt einwandfrei und ungelesen 06516 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 685.
More images- Manuscript
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 25.26
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Type / Typ: albumik 7 pocztowek; @ Reference / Haslo: Kudowa-Zdroj; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: powiat Klodzko wojewodztwo dolnoslaskie (walbrzyskie) gmina Kudowa-Zdroj; @ Publisher?s address / Adres wydawniczy: Biuro Wydawnicze "Ruch" E 7; @ Author / Autor: Stefan Arczynski; @ Technique / Technika: albumik poc…ztowek fotograficznych, okladka druk; @ Year/period of publishing / Rok/okres wydania: ca 1970; @ Comments / Uwagi: Albumik pocztowek z perforacja do wyrywania. Opracowanie graficzne H. Balicka-Fribes. Naklad 10.000 egz. Albumik zawiera pocztowki: 1) Park Zdrojowy [.]. 2) W Parku Zdrojowym [.]. 3) Park Zdrojowy. 4) Sanatorium "Polonia". 5) Lazienki. 6) Basen plywacki. 7) Fragment uzdrowiska; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura i panoramy baseny obiekty sportowe obiekty turystyczne obiekty uzdrowiskowe parki, ogrody i skwery sanatoria uzdrowiska, 1 o, 2 u, 3 s, 4 o, 5 b, 6 o; Kompletny albumik oraz pocztowki w ladnym stanie, bardzo nieznacznie uszkodzone rogi kart.
More images- Manuscript
Seller: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PolandPOLIART Beata Kalke
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 25.26
US$ 17.94 shippingShips from Poland to U.S.A.Quantity: 1 available
@ Type / Typ: albumik 7 pocztowek; @ Reference / Haslo: Polanica-Zdroj; @ Administrative affiliation / Przyn. adm.: powiat Klodzko wojewodztwo dolnoslaskie (walbrzyskie) gmina Polanica-Zdroj; @ Publisher?s address / Adres wydawniczy: Biuro Wydawnicze "Ruch" E 7; @ Author / Autor: Stefan Arczynski, A. Milka; @ Technique / Technik…a: albumik pocztowek fotograficznych, okladka druk; @ Year/period of publishing / Rok/okres wydania: ca 1970; @ Year of using/sending / Rok u?ycia/wys?ania: -; @ Topography / Topografia: Dolny Slask/Hrabstwo Klodzkie/Niederschlesien/Grafschaft Glatz/Landkreis Glatz; @ Comments / Uwagi: Albumik pocztowek z perforacja do wyrywania. Opracowanie graficzne H. Balicka-Fribes. Naklad 10.000 egz. Albumik zawiera pocztowki: 1) Zrodlo Jozefa. 2) Park Zdrojowy. 3) Sanatorium I. 4) Pijalnia w Parku Zdrojowym. 5) Muszla koncertowa w Parku Zdrojowym. 6) Teatr [.]. 7) Fragment uzdrowiska; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: architektura i panoramy koscioly muszle i pawilony koncertowe obiekty uzdrowiskowe parki, ogrody i skwery sanatoria teatry, opery itp. uzdrowiska, muzyka 1 t, 2 k, 3 u, 4 m, 5 s, 6 o, 7 m; Kompletny albumik oraz pocztowki w ladnym stanie, bardzo nieznacznie uszkodzone rogi kart.