Published by J. N. Voorhoeve, Den Haag
Seller: Redux Books, Grand Rapids, MI, U.S.A.
Hardcover. Condition: Very Good. Hardcover with Fair DJ. Pages are clean and unmarked. Covers show very minor shelf wear. Binding is tight, hinges strong. Dust jacket shows edge wear with tears. Presented with protective clear book jacket cover. (Hardcover met Fair DJ. Pagina's zijn schoon en ongemarkeerd. Omslagen vertonen zeer lichte gebruikssporen. Binding is strak, scharnieren sterk. Stofomslag vertoont randslijtage met scheuren. Gepresenteerd met beschermende doorzichtige boekomslag.; 100% Satisfaction Guaranteed! Ships same or next business day!
Condition: Good. 3rd Edition. Originele hardcover, stofomslag, 8vo.; Voor en achterplat licht gevelkt, schutbladen gebruind.
Hardcover. Condition: Used: Good. A good copy with a tight and square binding. Cloth boards are good. Text is clean but lightly yellowed. No dust jacket. Careful packaging and fast shipping. We recommend EXPEDITED MAIL for even faster delivery.
Published by J.N. Voorhoeve, Den Haag
ISBN 10: 9029704284 ISBN 13: 9789029704281
Seller: Erwin Antiquariaat, Kampen, Netherlands
First Edition
cardboard / carton - hardcover. Condition: good / goed. Dust Jacket Condition: good / goed. Berserik, H. + Douwe, G. (illustrator). 1ste / 1st. Boek en stofomslag in goede staat. De stofomslag heeft gebruiksspoortjes - rug iets verkleurd. 536 pagina's. Bevat 3 delen.Een lied van de Biesbosch - Het gezegende dorp - In de greep van de Waterwolf. Size: A5 formaat.
Published by J.N. Voorhoeve, Den Haag, 1963
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Condition: Lichte gebruikssporen. 127 pp. Met veel z/w foto's. De folie heeft grotendeels losgelaten van het stofomslag. Met enkele scheurtjes en schaafplekjes.
Published by J.N. Voorhoeve 3e druk
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Geb., met stofomslag, groot formaat, rug iets verkleurd, 2 kleine scheurtjes in s.o., verder i.z.g.st., 102 pagina's. + fotopagina's.
Published by J.N. Voorhoeve, Den Haag
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Gebonden. Condition: Boek goed. Zonder jaar. 121 pp. Fotoboek met zwart-wit foto's.
Condition: very good. Deventer : Kluwer,1980. Gebonden. Stofomslag. xiv,250 pp. Condition : very good copy. ISBN 9789026811814. Keywords : RECHT, ondernemingsrecht nederlands recht.
Published by J.N. Voorhoeve, Den Haag
Seller: Erwin Antiquariaat, Kampen, Netherlands
artificial leather/kunstleder. Condition: good / goed. Dust Jacket Condition: good / goed. 2de / 2nd. Boek en stofomslag in goede staat. De stofomslag heeft gebruiksspoortjes / reparaties met tape. 432 pagina's. Size: A5 formaat.
Published by J.N. Voorhoeve, Den Haag - zonder jaartal
Seller: Handled With Care, Bocholt, Belgium
Hardcover/Hardback. Condition: Good. In prima staat. Hardcover. Linnen. Shelfwear. Geà llustreerd.
Published by J.N. Voorhoeve, Den Haag - zonder jaartal
Seller: Handled With Care, Bocholt, Belgium
Hardcover/Hardback. Condition: Good. In prima staat. Hardcover. Shelfwear. Verouderd.
Hardcover. Condition: Good. Good condition with wear and markings.
Seller: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Netherlands
Condition: very good. Inleiding door Gerhard J. Lugard Jr. Den Haag : Voorhoeve, [1963]. Hardcover. Dustjacket. 112 p. : b/w ills. ; 22 cm. Scheurtjes in stofomslag. Condition : very good copy. Keywords : NEDERLAND,
Ca. 1965, hardcover met papieromslag. Fotoboek, met bijschrift. Fotoboek van het land van de Alblasserwaard, het land bij Papendrecht, Alblasserdam, nieuw-Lekkerland en Oud-Alblas. Het land, de rivieren, de industrie en de plaatsen. In zeer goede staat.
Couverture rigide. Condition: Bon. J. N. VOORHOEVE . Den Haac . Sans date . Une reliure demi toile illustrée , 15 x 21 cm , de 191 pages .
Couverture rigide. Condition: Bon. J. N. VOORHOEVE . Den Haac . Sans date . Une reliure demi toile illustrée , SOUS JAQUETTE couleur , 15 x 21 cm , de 187 pages .