Published by Die Christen-Studentevereniging van Suid-Afrika. (1935). 158 pp. Met illustraties in zwart-wit., 1935
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, rand geschaafd, uiteinden rug wat beschadigd, lichte gebruikssporen, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Academie voor de Hebreeuwse Bijbel en de Hebreeuwse taal, juni 2007. 35 pp., 2007
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, geniet, enkele lichte leessporen, in goede staat. Please see description or ask for photos.
Language: Dutch
Published by Uitgeverij Verba, 1998. 360 pp., 1998
ISBN 10: 9055132977 ISBN 13: 9789055132973
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Hardcover boek met stofomslag, bovenrand van de stofomslag iets verkleurd, verder in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Uitgeverij Contact, Amsterdam, 1973. 158 pp. (Oorspronkelijke titel: A Blueprint for Survival, 1972), 1973
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, randen iets geschaafd, klein label op voorkant, enkele lichte leessporen, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Uitgeverij Helmond, 1972, 80pp. Met foto's in kleur en illustraties in zwart-wit., 1972
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Hardcover boek, uiteinden van de rug iets geschaafd, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Uitgeverij De Steenuil, Hoorn, [1959], 128pp. Middernacht-Serie Nr. M10., 1959
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, pocket formaat, randen geschaafd, uiteinden van de rug wat beschadigd, wat gebruikssporen, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Kosmos, 1985
Seller: Stadion Books, Amsterdam, Netherlands
paperback. Condition: fair.
Language: English
Published by Nick Hern Books / Royal National Theatre, 1996
ISBN 10: 1854593056 ISBN 13: 9781854593054
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
1996; Paperback; goed exemplaar / good copy ; Paperback; goed exemplaar / good copy ; Paperback; goed exemplaar / good copy.
Reliure pleine toile bleue éditeur, 240 p., illustr. Reliure et intérieur en excellent état. Très bon exemplaire.(C50) Size: 14 x 22. Livre.
Published by Jan van Baarle, Amsterdam, april 1978. 39 pp., 1978
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Oorspronkelijk omslag, geniet, rug verkleurd, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by H.E. Stenfert Kroese Uitgevers-Mij, Leiden, 1949. 51 pp. Met illustraties in zwart-wit., 1949
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Originele gele linnen band, schutbladen verkleurd, paar kleine roestvlekjes op snee, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by G.B. van Goor Zonen's Uitgeversmaatschappij, 's-Gravenhage, 1938. 64 pp. Met schaakdiagrammen in zwart-wit., 1938
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Oorspronkelijk omslag, omslag iets verkleurd, onderkant van de rug iets beschadigd, lichte vlek aan de onderkant van de eerste en laatste pagina's- niet storend voor de tekst, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Language: Dutch
Published by Uitg. Podium, Amsterdam, 2008
ISBN 10: 9057591308 ISBN 13: 9789057591303
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Paperback. Condition: Boek goed. Zevende druk. 216pp. Met een aantal kleurenfoto's (stills uit de film). Gebaseerd op het scenario van Gerard Soeteman & Paul Verhoeven.
Published by Centraal Museum, Utrecht, 1963
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Geniet. Condition: Boek goed. 31 pp. Z/w illustraties.
Published by Missiehuis, Kaatsheuvel, (ca. 1932). Tweede druk. 156 pp. Geïllustreerd in zwart-wit., 1932
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Oorspronkelijk omslag, rug en rand wat verkleurd, lichte gebruikssporen op de omslag, inhoud met wat roestvlekkig, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by 's-Gravenhage : Martinus Nijhoff, 1963
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. 3rd Edition. Originele groene linnen band, veel kleine z/w illustraties, 8vo.
Condition: Good. First Edition. ge?llustreerd in kleur; Boek is in goede conditie.
Condition: Good. First Edition. ge?llustreerd in kleur; Boek is in goede staat.
Language: Dutch
Published by 's-Gravenhage : Sdu Uitgevers, 1989
ISBN 10: 9012058635 ISBN 13: 9789012058636
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele rode linnen band met zilveropdruk, 2 (verschillende) stofomslagen, geïllustreerde schutbladen, enkele illustraties in kleur, 8vo.
Published by Den Haag : Van Goor Zonen, 1974
ISBN 10: 9000020840 ISBN 13: 9789000020843
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele geïllustreerde hardcover, frontispice, geïllustreerd met tekeningen in kleur en z/w, klein 4to.; Rug verkleurd.
Published by JP Junior Press Strip, 1984
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. EAN 8710823000355; Naam en datum op schutblad.
Published by JP Junior Press Strip, 1984
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Fair. EAN 8710823000355; Naam en datum op schutblad; foxing - verder prima.
Published by De Bezige Bij, Amsterdam, 1969
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Fair. Zonder stofomslag; Opdracht met pen geschreven op schutblad.
Published by Offenburg : Verlag Aenne Burda, 1980
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, geïllustreerd met veel (paginagrote) foto's in kleur, 2 losse uitvouwbare patronenbladen in mapje achterin, 4to.
Published by Heemstede, Vereniging Oud-Heemstede-Bennebroek, 1994
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Geniet, enkele z/w afbeeldingen; Gesigneerd met klein opdrachtje en gedateerd door de auteur op het schutblad.
Published by Haarlem/Antwerpen/Keulen : N.V. Uitgeverij voorheen A. Kemperman, 1963
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Oorspronkelijk omslag, softcover, z/w illustraties en figuren, 4to.
Published by Amsterdam : Amsterdam Boek, 1977
ISBN 10: 9031896489 ISBN 13: 9789031896486
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, veel illustraties (waaronder foto's) in kleur en z/w, 4to.
Published by Amsterdam/Brussel : Elsevier, 1956
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele geïllustreerde halflinnen band, geïllustreerd met reproducties van tekeningen met een steunkleur, 4to.; Elseviers Educatieve Jeugdboeken.
Published by Den Haag : J. Philip Kruseman, 1937
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Oorspronkelijk omslag, softcover, klein 8vo.
Published by Wereld-Bibliotheek, Amsterdam/Antwerpen, 1968
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Naam op schutblad.