Condition: New.
Condition: As New. Unread book in perfect condition.
Condition: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Seller: GreatBookPricesUK, Woodford Green, United Kingdom
US$ 20.35
Quantity: Over 20 available
Add to basketCondition: New.
Seller: GreatBookPricesUK, Woodford Green, United Kingdom
US$ 20.30
Quantity: Over 20 available
Add to basketCondition: As New. Unread book in perfect condition.
Published by Bibliotheque Royal De Belgique, Bruxelles, 1959
Seller: Bookworks, Chicago, IL, U.S.A.
Paperback. Condition: Near Fine. Contents printed in French. Extremely light wear to binding with some staining to back cover. Book remains tightly bound with unmarked contents.
Published by Amsterdam-Sloterdijk, Wereldbibliotheek N.V. ca 1938, 1938
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's cream cloth hardback, red lettering spine & frontcover, illustration frontcover, 6th printing, 8vo: 192pp., [4]pp., illustratioons.Fine copy.
Language: German
Published by Klöpfer + Meyer Gmbh + Co. KG, 2010
ISBN 10: 3940086584 ISBN 13: 9783940086587
Seller: artbook-service, Berlin, Germany
Gebunden. Condition: Neu. Neu -Tony Schumacher (1848-1931) war eine der bekanntesten Kinderbuchautorinnen ihrer Zeit. In ihren 1901 veröffentlichten Erinnerungen schildert sie unterhaltsam, wie sie als jüngstes von sieben Kindern des Generals Fidel von Baur-Breitenfeld vornehm und standesbewusst in Ludwigsburg aufgewachsen ist. Ein anschauliches Sittenbild des 19. Jahrhunderts! 227 pp. Deutsch.
Language: German
Published by Klöpfer + Meyer GmbH + Co. KG 25.05.2010., 2010
ISBN 10: 3940086630 ISBN 13: 9783940086631
Seller: NEPO UG, Rüsselsheim am Main, Germany
Condition: Wie neu. 224 Seiten als Geschenk geeignet Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 297 19,0 x 12,4 x 2,2 cm, Gebundene Ausgabe.
Language: German
Published by Klöpfer + Meyer GmbH + Co. KG 18.02.2010., 2010
ISBN 10: 3940086584 ISBN 13: 9783940086587
Seller: NEPO UG, Rüsselsheim am Main, Germany
Condition: Wie neu. Auflage: 1., Erstauflage. 227 Seiten als Geschenk geeignet Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 297 19,0 x 12,4 x 2,4 cm, Gebundene Ausgabe.
Published by Wereldbibliotheek, Amsterdam, 2005
Seller: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Netherlands
Condition: As New. Jozef Cantré (illustrator). 3rd Edition. Z.g.a.n., hardcover, Reeks wereldboeken, nr. 10, 120 pp., 3e druk, ill. Jozef Cantré, ill. (tekeningen, foto's [zw.&w.]) Wordt verzonden als brievenbuspakket.
Language: German
Published by Klöpfer + Meyer GmbH + Co. KG 28.02.2011., 2011
ISBN 10: 3940086681 ISBN 13: 9783940086686
Seller: NEPO UG, Rüsselsheim am Main, Germany
Condition: Neu. 170 Seiten Altersfreigabe FSK ab 0 Jahre Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 550 12,3 x 2,0 x 19,4 cm, Gebundene Ausgabe.
Published by P. Noordhoff N.v., Groningen, 1931
Seller: Erwin Antiquariaat, Kampen, Netherlands
First Edition
Soft Cover. Condition: Good / Goed. Cantré, Jan Fr. (illustrator). 1ste / 1st. Gebruiksspoortjes / oxidatieplekjes op de kaft en de snede. 116 pagina's. Illustraties door middel van houtsneden. Zesde en zevende leerjaar. Size: A5. Paperback.
Paperback. Condition: Sehr gut. 143 p.: Ill. Ein gutes und sauberes Exemplar/ A good and clean copy. - CONTENT: List of Artists Sponsors Foreword Foreword Selectors Introduction CAROLINE COLLIER, ANDREW NAIRNE, DAVID WARD In the Air DAVID WARD Climate CAROLINE COLLIER The Artists Briefing for a Descent ANDREW NAIRNE Artists Biographies. ISBN 9781853320545 Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 546.
Language: French
Published by Editions Lumière, 1944
Seller: Librairie du Bassin, Bordeaux, France
First Edition
Couverture souple. Condition: Bon. Coll. "La Flèche d'Or". Vol. n°7. Ornés de six planches hors texte dessinées par Jozef Cantré. 19,5x26,5 cm. 103 p. Broché. Bon état. Papier légèrement bruni. Non coupé. Couverture légèrement défraîchie insolée. in-4° édition originale. EO. Edition numérotée. Ed. num. L'un des 500 exemplaires sur vélin pur fil (n°65).
Published by W.L. & J. Brusse, Rotterdam, 1934
Seller: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Netherlands
Condition: Good. Josef Cantré (illustrator). I.g.st., ingenaaid. 129 pp., met illustraties (omslagtekening en slotvignet), ill. Josef Cantré. Uit de collectie Igor Cornelissen. Met omslag en slotvignet van Jozef Cantré, wordt verzonden als brief.
Published by , Wereldbibliotheek, 1951, 1951
Jozef Cantré (illustrator). Softcover, 44 pagina's, 19 x 12.5 cm, NL. *goede staat. Grisostomo en Marcela (met houtsnedes van Jozef Cantré) 0 g.
Published by Au Dépens des Éditions Lumière, Bruxelles, 1944
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Broché. Condition: quelques traces d'usage. Jozef Cantré (illustrator). 102 pp. Couverture beige, rempliée. Page de titre en deux couleurs, orné de six planches hors texte dessinées par Jozef Cantré. Tirage numérotés à cinq cents exemplaires sur Vélin pur fil.celui-ci n° 459. Septième volume de la collection " La flèche d or". Les coiffes sont légèrement frottées. Le margin de couverture a des faibles traces bruns . La couverture est partiellemt decolorée.
Cantré, Jozef [ill.] (illustrator). Softcover, papieromslag met zwarte tekening en rode titelopdruk, 140 x 195mm., 208pp. In goede staat. 530 g.
Language: Dutch
Published by Amsterdam : Arti et Amicitiae, 1971
Seller: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Netherlands
First Edition
Soft cover. Condition: Very Good. 1st Edition. Stapled softcover, (unpaged) : illustrations ; 22 cm. Very good, clean, unmarked. Accompanies exhibition at Arti et Amicitiae presented October 22-November 14, [1971?], in Amsterdam. Works from the collection of Mme. N. Cantré (Gent) and Dr. Victor E. van Vriesland (Amsterdam). Includes chronology 1890-1957.
Language: German
Published by Klöpfer und Meyer Verlag, Tübingen, 2012
Seller: winni´s antiquariat, St. Georgen am Ybbsfelde, Austria
Condition: Wie Neu!!! Wie Neu!!!
Jozef Cantré (illustrator). Softcover met illustratie van Jozef Cantré, pagina's 250-312 ,25 x 19 cm. De Gemeenschap was een vanaf 1925 in Utrecht en vanaf 1935 in Bilthoven gevestigd tijdschrift en een gelijknamige uitgeverij van jonge katholieke intellectuelen tijdens het interbellum (1925-1941). MAANDBLAD ONDER REDACTIE VAN: MR. LOUIS DE BOURBON, ANTOON COOLEN, ANTON VAN DUINKERKEN, JAN ENGELMAN, MARNIX GIJSEN, A.J.D. VAN OOSTEN EN JAN VERCAMMEN 0 g.
Jozef Cantré (illustrator). Softcover met illustratie van Jozef Cantré, pagina's 103-159 ,25 x 19 cm. De Gemeenschap was een vanaf 1925 in Utrecht en vanaf 1935 in Bilthoven gevestigd tijdschrift en een gelijknamige uitgeverij van jonge katholieke intellectuelen tijdens het interbellum (1925-1941). MAANDBLAD ONDER REDACTIE VAN: MR. LOUIS DE BOURBON, ANTOON COOLEN, ANTON VAN DUINKERKEN, JAN ENGELMAN, MARNIX GIJSEN, A.J.D. VAN OOSTEN EN JAN VERCAMMEN 0 g.
Jozef Cantré (illustrator). Softcover met illustratie van Jozef Cantré, pagina's 337-416, 25 x 19 cm. De Gemeenschap was een vanaf 1925 in Utrecht en vanaf 1935 in Bilthoven gevestigd tijdschrift en een gelijknamige uitgeverij van jonge katholieke intellectuelen tijdens het interbellum (1925-1941). MAANDBLAD ONDER REDACTIE VAN: MR. LOUIS DE BOURBON, ANTOON COOLEN, ANTON VAN DUINKERKEN, JAN ENGELMAN, MARNIX GIJSEN, A.J.D. VAN OOSTEN EN JAN VERCAMMEN 0 g.
Jozef Cantré (illustrator). Softcover met illustratie van Jozef Cantré, pagina's 42 - 103 , 25 x 19 cm. De Gemeenschap was een vanaf 1925 in Utrecht en vanaf 1935 in Bilthoven gevestigd tijdschrift en een gelijknamige uitgeverij van jonge katholieke intellectuelen tijdens het interbellum (1925-1941). MAANDBLAD ONDER REDACTIE VAN: MR. LOUIS DE BOURBON, ANTOON COOLEN, ANTON VAN DUINKERKEN, JAN ENGELMAN, MARNIX GIJSEN, A.J.D. VAN OOSTEN EN JAN VERCAMMEN 0 g.
Jozef Cantré (illustrator). Softcover met illustratie van Jozef Cantré, 47 pagina's, 25 x 19 cm. De Gemeenschap was een vanaf 1925 in Utrecht en vanaf 1935 in Bilthoven gevestigd tijdschrift en een gelijknamige uitgeverij van jonge katholieke intellectuelen tijdens het interbellum (1925-1941). MAANDBLAD ONDER REDACTIE VAN: MR. LOUIS DE BOURBON, ANTOON COOLEN, ANTON VAN DUINKERKEN, JAN ENGELMAN, MARNIX GIJSEN, A.J.D. VAN OOSTEN EN JAN VERCAMMEN 0 g.
Jozef Cantré (illustrator). Softcover met illustratie van Jozef Cantré, pagina's 66-144, 25 x 19 cm. De Gemeenschap was een vanaf 1925 in Utrecht en vanaf 1935 in Bilthoven gevestigd tijdschrift en een gelijknamige uitgeverij van jonge katholieke intellectuelen tijdens het interbellum (1925-1941). MAANDBLAD ONDER REDACTIE VAN: MR. LOUIS DE BOURBON, ANTOON COOLEN, ANTON VAN DUINKERKEN, JAN ENGELMAN, MARNIX GIJSEN, A.J.D. VAN OOSTEN EN JAN VERCAMMEN 0 g.
Jozef Cantré (illustrator). Softcover met illustratie van Jozef Cantré, pagina's 432 - 480 , 25 x 19 cm. De Gemeenschap was een vanaf 1925 in Utrecht en vanaf 1935 in Bilthoven gevestigd tijdschrift en een gelijknamige uitgeverij van jonge katholieke intellectuelen tijdens het interbellum (1925-1941). MAANDBLAD ONDER REDACTIE VAN: MR. LOUIS DE BOURBON, ANTOON COOLEN, ANTON VAN DUINKERKEN, JAN ENGELMAN, MARNIX GIJSEN, A.J.D. VAN OOSTEN EN JAN VERCAMMEN 0 g.
Jozef Cantré (illustrator). Softcover met illustratie van Jozef Cantré, pagina's 49-112 ,25 x 19 cm. De Gemeenschap was een vanaf 1925 in Utrecht en vanaf 1935 in Bilthoven gevestigd tijdschrift en een gelijknamige uitgeverij van jonge katholieke intellectuelen tijdens het interbellum (1925-1941). MAANDBLAD ONDER REDACTIE VAN: MR. LOUIS DE BOURBON, ANTOON COOLEN, ANTON VAN DUINKERKEN, JAN ENGELMAN, MARNIX GIJSEN, A.J.D. VAN OOSTEN EN JAN VERCAMMEN 0 g.
Jozef Cantré (illustrator). Softcover met illustratie van Jozef Cantré, pagina's 537-583 , 25 x 19 cm. De Gemeenschap was een vanaf 1925 in Utrecht en vanaf 1935 in Bilthoven gevestigd tijdschrift en een gelijknamige uitgeverij van jonge katholieke intellectuelen tijdens het interbellum (1925-1941). MAANDBLAD ONDER REDACTIE VAN: MR. LOUIS DE BOURBON, ANTOON COOLEN, ANTON VAN DUINKERKEN, JAN ENGELMAN, MARNIX GIJSEN, A.J.D. VAN OOSTEN EN JAN VERCAMMEN 0 g.