Daels Frans Prof (12 results)
Published by Uitgeverij " Volk En Staat ", Antwerpe 1943
- Softcover
Seller: antoine, wavre, , Belgiumantoine
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 8.95
US$ 26.62 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
broché Couverture Illustrée. Condition: Bon État. 32 pages en format -8 - dosfel reeks N°4.
Published by Uitgeverij " Volk En Staat ", Antwerpe 1943
- Softcover
Seller: antoine, wavre, , Belgiumantoine
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 12.16
US$ 26.62 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
broché Couverture Illustrée. Condition: Bon État. 32 pages en format -8 - dosfel reeks N°4.
Published by J. Lannoo, Thielt
- Softcover
Seller: antoine, wavre, , Belgiumantoine
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 33.62
US$ 26.62 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Broché. Condition: Etat D'usage. 202 pages en format 16.5 - 25 cm - 113 figures - couverture souillée - intérieur frais - dos retouché. J. English (illustrator).

Language: Dutch
Published by Uitgeverij De Sikkel 1936
- Hardcover
Seller: Vintage13, Untersiemau, GermanyVintage13
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 47.44
US$ 53.24 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
343 Abb., 192 S., Leineneinband, Golddruck, sehr gut erhalten, K20 Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 966.

Published by Vermaut 1922
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 16.55
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 2 available
Paperback. Condition: Fair. 132 p., [7] bl. pl. : ill. ; 21 cm. Text Dutch Dokumenten uit Vlaanderens IJzerlijden. Joe English. Gebrs. Van Raemdonck.Renaat De Rudder.E.H.Verschaeve's huis aan den IJzer. Vlaamsche ervaringen. IJzerbedevaart,enz.

Published by De Sikkel 1939
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 27.36
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. Enkele Bib-stempeltjes doorheen het boek, omslag beschadigd, nog niet volledig opengesneden. Dutch.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 24.27
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Dutch Dietsche studenten. Het voorbeeld van Renaat De Rudder. Over tucht en gezag. Hoog staan. Tucht en trouwe. Vlaamsche Hogeschool. Over Vlaams verzet. Over hoger onderwijs. Leuven,1935. 117 Blz.groot formaat. Gaaf exemplaar.
Published by Antwerpen, de Sikkel, 1938. 1938
Seller: Antiquariaat Garcia, Mechelen, , BelgiumAntiquariaat Garcia
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 89.40
US$ 20.83 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
In-4°. XVI, 530 pp. Blauwe linnen band met goud opdruk. Goed exemplaar.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 27.58
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. Dutch Universiteit. Winterhulp. Aan de hand- en geestesarbeiders van Vlaanderen. Aan de jeugd van Vlaanderen. De vrouw in de nieuwe tijden. De vrouwelijke sociale dienst. Geneeskunde en volksverbondenheid. Antwerpen,1941. 119 Blz. Omslag-voor en achterzijde met stuk uit, en geschonden. Boekblok goed.…Zeldzaam.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 41.93
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 2 available
Paperback. Condition: Fair. Dutch op volblad-platen. Foto's der Heldenhulde-stichting. Luim en ernst op den IJzer. Joe English. Dokumenten uit Vlaanderens IJzerlijden. Wat de studeerende Vlaam- sche jeugd denkt over de wijze van vervlaamsching. Hun strijdmethode en ons ver- weer. Franskiljonsche hatelijkheden. Culture Gantoise.…Oproep tot straatbetoo- gingen, enz. Gent,1923. 246 Blz.groot formaat 190x245mm. Zeer gaaf en onge- schonden exemplaar. 1e Uitgave.
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 47.68
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
2. Antwerpen, De Sikkel, 1936, in-8°, 20 x 14 cm, 46 pp, genaaid, originele omslag. Onopengesneden exemplaar.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 93.78
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Dutch Vlaamsche Boekenhalle.-Leuven. Zonder datum. Deel 1. 366 Blz. Met meer dan 240 afbeel- dingen in de tekst. Het eerste deel is het belangrijkste , moeilijkst te vinden over het hoofdonderwerp.