De Vlaamsche School (36 results)
De Vlaamsche School. Nummer September 1900. Nieuwe Reeks XIIIe Jaargang Aflevering 9 .
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Karel ROUSSEAU :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1900, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet - rugje gescheurd, met papierverlies, voorste omslag los). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een studie over Karel Rousseau door Henrik De Marez.
De Vlaamsche School. Nummer Junie 1897. Nieuwe Reeks Xe Jaargang Aflevering 6.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Willem LINNIG :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1897, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een artikel van Pol de Mont over de kunstschilder en etser Willem Linnig, met een lijst van zijn etsen.
De Vlaamsche School. Nummer Oktober 1900. Nieuwe Reeks XIIIe Jaargang Aflevering 10 .
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1900, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een studie van Medard Verkest over de Blindekens Processie te Brugge, met enkele illustraties van o.a. Eugène Van Mieghem.
De Vlaamsche School. Nummer Julie 1897. Nieuwe Reeks Xe Jaargang Aflevering 7.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Edgar FARAZIJN :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1897, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een artikel van Pol de Mont over de kunstschilder Edgar Farazijn.
De Vlaamsche School. Nummer Julie - Augustus 1900. Nieuwe Reeks XIIIe Jaargang Aflevering 7-8 .
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Richard BASELEER :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1900, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet - rugje verkleurd en met kleine scheurtjes ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een studie over Richard Baseleer door Victor de Melière. Ook een tekst van Karel van de Woestijn…e.
De Vlaamsche School. Nummer September 1897. Nieuwe Reeks Xe Jaargang Aflevering 9.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Lukas van LEYDEN - Privat LIVEMONT :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1897, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een artikel van Pol de Mont over Belgische Affichekunst, vooral Privat Livemont. Alsook Sanders-van Loo over Lukas van Leyden.
De Vlaamsche School. Nummer Augustus 1897. Nieuwe Reeks Xe Jaargang Aflevering 8.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Axel Gallen KALLELA :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1897, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een artikel van Pol de Mont over de Finse kunstschilder Axel Gallen Kallela .
De Vlaamsche School. Nummer Januari Maart 1900. Nieuwe Reeks XIIIe Jaargang Aflevering 1-3 .
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Florimond Van ACKER :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1900, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet - rugje gescheurd, exemplaar is gedeeltelijk ontbonden, omslag los). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een studie van Medard Verkest over Florimond van Acker. Pol de Mont besch…rijft enige kunsttentoonstellingen : Pour l'Art , A.J. Heymans , Victor Gilsoul, Joris Morren.
De Vlaamsche School. Nummer Aug.-Sept. 1898. Nieuwe Reeks XIe Jaargang Aflevering 8 en 9.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Edmond van HOVE :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
2. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1898, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een geïllustreerde studie door Medard Verkest van de schilder Edmond van Hove.
De Vlaamsche School. Nummer Januari Februari 1897. Nieuwe Reeks Xe Jaargang Aflevering 1-2 .
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1897, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet - rugje gescheurd, exemplaar is gedeeltelijk ontbonden, omslag stoffig en verkleurd). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd.
De Vlaamsche School. Nummer Maart 1897. Nieuwe Reeks Xe Jaargang Aflevering 3 .
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Albrecht BAERTSOEN :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1897, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een studie van Pol de Mont over Albrecht Baertsoen.
De Vlaamsche School. Nummer Mei 1897. Nieuwe Reeks Xe Jaargang Aflevering 5.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Karel MERTENS :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1897, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een artikel van Pol de Mont over de kunstschilder Karel Mertens.
De Vlaamsche School. Nummer April 1897. Nieuwe Reeks Xe Jaargang Aflevering 4.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Jan van BEERS :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 48.88
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1897, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een studie van Pauw II ( ?) over Jan van Beers.
De Vlaamsche School. Nummer Augustus 1901. Nieuwe Reeks XIVe Jaargang Aflevering 8.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Evert LAROCK :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 50.07
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1901, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een artikel van Edmond Van Offel over de kunstschilder Evert Larock.
De Vlaamsche School. Nummer Mei tot Augustus 1899. Nieuwe Reeks XIIe Jaargang Aflevering 5 tot 8 .
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Antoon van WELIE - Theophiel LYBAERT:
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 50.07
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1899, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet - rugje iets beschadigd, nummer gedeeltelijk ontbonden ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een geïllustreerde studie door Pol de Mont over Antoon van Welie. Ook een studie ove…r Theophiel Lybaert door Hendrik De Marez.
De Vlaamsche School. Nummer Oktober 1897. Nieuwe Reeks Xe Jaargang Aflevering 10.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Georges MINNE - Jules De PRAETERE - Heinrich VOGELER :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 58.42
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1897, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een artikel van Karel van de Woestijne over George Minne en Jules de Praetere. Alsook Pol de Mont over Heinrich Vogeler.
De Vlaamsche School. Nummer November 1897. Nieuwe Reeks Xe Jaargang Aflevering 11.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Prosper COLMANT - Frans HENS - Rik De SMETH :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 63.19
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1897, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een artikel van Maurits Sabbe over de Brusselse kunstschilder Prosper Colmant. Alsook Pol de Mont over Frans Hens en Rik de Smeth. Los bijg…evoegd is een prospectus blad voor ''Antwerpen's Almanak '' éénbladdruk, met kleurhoutsnede van Jules Baetes.
De Vlaamsche School. Nummer September tot December 1899. Nieuwe Reeks XIIe Jaargang Aflevering 9 tot 12 .
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Antoon van DIJCK :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 63.19
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1899, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet - zéér klein papierverlies aan rug, verder mooi exemplaar). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat is bijna volledig gewijd aan Antony van Dyck.
De Vlaamsche School. Nummer Mei tot Augustus 1899. Nieuwe Reeks XIIe Jaargang Aflevering 5 tot 8 .
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Antoon van WELIE - Theophiel LYBAERT:
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 63.19
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1899, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een geïllustreerde studie door Pol de Mont over Antoon van Welie. Ook een studie over Theophiel Lybaert door Hendrik De Marez. Mooi exempla…ar.
De Vlaamsche School. Nummer September tot December 1899. Nieuwe Reeks XIIe Jaargang Aflevering 9 tot 12 .
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Antoon van DIJCK :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 69.15
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1899, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet - rug iets gescheurd, voorplat los, nummer gedeeltelijk ontbonden ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat is bijna volledig gewijd aan Antony van Dyck.
De Vlaamsche School. Nummer Januari-Februari 1901. Nieuwe Reeks XIVe Jaargang Aflevering 1-2.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Ex-libris :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 90.61
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1901, in-8°, 29,5 x 21 cm, genaaid, met originele omslag ( ontwerp van Karel Doudelet ). Volledige aflevering , zoals van de pers geleverd. Deze aflevering bevat een lang artikel van Pol de Mont over '' Ex-libris '' met talrijke afdrukken in kleur, van de originele blokken. Het eerste blad ontbreekt…en wordt in photocopy bijgevoegd.
De Vlaamsche School. 1874 - Tijdschrift voor kunsten , letteren , wetenschappen , oudheidkunde en kunstnijverheid. Komplete jaargang in één band.
VAN SPILBEECK Désiré ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 103.72
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, Drukkerij A. Fontaine, 1874, in-4°, 30 x 23,5 cm, 200 pp . Volledige jaargang ingebonden in een gekartonneerde uitgevers band. ( Volledige titel afgedrukt op het voorplat ). Band met gebruikssporen, achterplat gescheurd, gedeeltelijk ontbonden, enkele bladen los, maar kompleet exemplaar., met twee buitentekstplaten….
De Vlaamsche School. 1881 - Tijdschrift voor kunsten , letteren , wetenschappen , oudheidkunde en kunstnijverheid. Komplete jaargang in één band.
VAN SPILBEECK Désiré ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 125.18
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, Drukkerij A. Fontaine, 1881, in-4°, 30 x 23,5 cm, 212 pp . Volledige jaargang ingebonden in een gekartonneerde band , platten bedekt met gemarmerd papier.
De Vlaemsche (Vlaamsche) School . Jaargang 1863 en 1864 Tijdschrift voor kunsten , letteren , wetenschappen , oudheidkunde en kunstnijverheid. Twee komplete jaargangen in één band. ( Achtste Jaargang en Negende Jaargang).
VAN SPILBEECK Désiré ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - De Vlaemsche School :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 138.30
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
2. Antwerpen, Drukkerij J.E.Buschmann, 1863-1864, in-4°, 29 x 23,5 cm, 236 pp ; 236 pp . Twee volledige jaargangen ingebonden in een rode halflinnen band.
De Vlaamsche School. 1879 - Tijdschrift voor kunsten , letteren , wetenschappen , oudheidkunde en kunstnijverheid. Komplete jaargang in één band.
VAN SPILBEECK Désiré ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School - Joseph STEYNEN :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 138.30
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, Drukkerij A. Fontaine, 1879, in-4°, 30 x 23,5 cm, komplete jaargang in één band, 212 pp . Volledige jaargang ingebonden in een gekartonneerde uitgevers band. ( Volledige titel afgedrukt op het voorplat ). Band met lichte gebruikssporen maar toch nog goed exemplaar. Binnenin vlekvrij. Een grote uitvouwbare prent op…pp. 96 ontbreekt. De twee originele etsen afgedrukt in de tekst van Joseph Steynen. ( op pagina 157 en 173 ) zijn aanwezig.
De Vlaamsche School. 1899 - Nieuwe reeks XIIe Jaargang. Volledig jaar ingebonden in één volume.
MONT Pol de ( hoofdredacteur ) - J.E.BUSCHMANN ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 138.30
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
3. Antwerpen, J.E.Buschmann, 1899, in-8°, 29,5 x 21 cm, 360 pp. Volledige jaargang ingebonden in groene halve marocain band, titel in goud op rug. De omslagen niet méé in gebonden. Rug iets verkleurd. Band met lichte gebruikssporen maar toch nog goed exemplaar.
De Vlaamsche School. 1882 - Tijdschrift voor kunsten , letteren , wetenschappen , oudheidkunde en kunstnijverheid. Komplete jaargang in één band.
VAN SPILBEECK Désiré ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 138.30
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, Drukkerij A. Fontaine, 1882, in-4°, 30 x 23,5 cm, 212 pp . Volledige jaargang ingebonden in een gekartonneerde uitgevers band. ( Volledige titel afgedrukt op het voorplat ). Band met lichte gebruikssporen maar toch nog goed exemplaar. Binnenin vlekvrij.
De Vlaamsche School. 1883 - Tijdschrift voor kunsten , letteren , wetenschappen , oudheidkunde en kunstnijverheid. Komplete jaargang in één band.
VAN SPILBEECK Désiré ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 138.30
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, Drukkerij A. Fontaine, 1883, in-4°, 30 x 23,5 cm, 204 pp . Volledige jaargang ingebonden in een gekartonneerde uitgevers band. ( Volledige titel afgedrukt op het voorplat ). Band met lichte gebruikssporen maar toch nog goed exemplaar. Binnenin vlekvrij.
De Vlaamsche School. 1878 - Tijdschrift voor kunsten , letteren , wetenschappen , oudheidkunde en kunstnijverheid. Komplete jaargang in één band.
VAN SPILBEECK Désiré ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 138.30
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, Drukkerij A. Fontaine, 1878, in-4°, 30 x 23,5 cm, komplete jaargang in één band, 212 pp . Volledige jaargang ingebonden in een gekartonneerde uitgevers band. ( Volledige titel afgedrukt op het voorplat ). Band met lichte gebruikssporen maar toch nog goed exemplaar. Binnenin vlekvrij.
De Vlaamsche School. 1875 - Tijdschrift voor kunsten , letteren , wetenschappen , oudheidkunde en kunstnijverheid. Komplete jaargang in één band.
VAN SPILBEECK Désiré ( uitgever ) - [ ] De Vlaamsche School :
Seller: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgiumAntiquariaat Wim de Goeij
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 138.30
US$ 40.28 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
0. Antwerpen, Drukkerij A. Fontaine, 1875, in-4°, 30 x 23,5 cm, 200 pp . Volledige jaargang ingebonden in een gekartonneerde uitgevers band. ( Volledige titel afgedrukt op het voorplat ). Band met lichte gebruikssporen, achterplat gescheurd, maar toch nog goed exemplaar. Binnenin vlekvrij. Een scheur zonder papierverlies op pp.…151. Kompleet met twee buitentekstplaten.