Germanis Uldis (18 results)

Language: English
Published by Almqvist and Wiksell, Stockholm 1974
- Softcover
- First Edition
Seller: Chris Duggan, Bookseller, St. Paul, MN, U.S.A.Chris Duggan, Bookseller
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 20.00
US$ 6.50 shippingShips within U.S.A.Quantity: 1 available
Soft cover. Condition: Very Good. No Jacket. First Edition.
1982 (LATVIJA SODIEN, Number 10)
Viktors Strunskis; Bruno Kalnins; Janis Liepins; Imants Lesinskis; Hermanis Margers Majevskis; Igvars Spilners; Uldis Germanis; Imants Ziedonis; Rolfs Ekmanis; Andris Trapapns
Published by World Federation of Free Latvians 1982
- Softcover
Seller: Infinite Minds, Greenfield, MA, U.S.A.Infinite Minds
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.95
US$ 4.00 shippingShips within U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Very Good. Very Good condition! Pages clean and glossy. May show light signs of wear; e.g bumping, rubbing, creasing. Binding strong & spine intact.
Published by Zvaigzne, Riga 1991
- Softcover
Seller: Cambridge Books, Cambridge, MN, U.S.A.Cambridge Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 16.20
US$ 4.95 shippingShips within U.S.A.Quantity: 1 available
Soft cover. Condition: Very Good. 5th or later Edition. 252 pages : illustrations ; 20 cm. Latvian folk tales.

Published by Memento 1998
- Softcover
- First Edition
Seller: Trimdadimd Books, Hamilton, ON, CanadaTrimdadimd Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - As new
US$ 11.00
US$ 15.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Paper Cover. Condition: As New. Second Edition. 117pp. An as new, clean, tight copy. Ar Vilna Zalkalna pecvardiem. "---ari te autors parsteidz ar asiem verojumiem, grafiskiem portretejumiem. Lielaka vertiba "Amerikas piezimes", manuprat, tomer ir divam lekcijam, kuru teksti iestarpinati gramata.---Pirma lekcija "Kam par labu nak… kulturas sakari ar Latviju?" verieniga un nebut ne viegla saruna ar tautiesiem vinpus okeana, saruna, kas uz ilgiem gadiem noteica trimdas un latviesu sabiedribas attiecibas ---otra Germana lekcija ir teikta --- Losandzelosa par temu, "Kapec esam tadi ka esam (ka vesture mus veidojusi)?" lekcija ir par tautas psihologiju. Si lekcija, manuprat, skan spraigi, aktuali un pamacosi ari sodien, ari pec Vairas Vikes-Freibergas Spidolas lekcijas,ari pec dazam pasreiz risinatam parrunam par latviesu identitati." ( Latvijas vestnesis).

Published by Memento, Stockholm 1993
- Softcover
Seller: Trimdadimd Books, Hamilton, ON, CanadaTrimdadimd Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 13.00
US$ 15.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Paper Cover. Condition: Very Good +. 64pp. A very good, clean, bright, tight copy. "Ka papildinajums U. Germana gramatai "Zinasanai" --- Memento izdeva nelielu publikaciju "Izvertesanai" Norisinas cina par realas neatkaribas iegusanu -- Sai sakara ir radusies raksti , kas atspogulo si sarezgita parejas posma norises. Ar tiem tad… papildinats rakstu krajuma "Izvertesanai" jaunais izdevums." ( Memento).

Published by Memento, Varby 1990
- Softcover
Seller: Trimdadimd Books, Hamilton, ON, CanadaTrimdadimd Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.00
US$ 15.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Soft Cover. Condition: Very Good. 252pp. In Latvian A very good, clean, unmarked copy. "A collection of previously published historical essays analysing the events and years during which independent Latvian statehood was formed" "Petijums par Latviesu neatkaribas idejas attistibu." Latvijas neatkaribas idejas attistiba --- Latvi…jas satversmes sapulces projekts 1917 gada-- Rainis revolucijas laika prese-- Latviesu socialdemokrati 1918 gada beigas Latviesu strelnieki Padomju vestures literatura -- ASV viedoklis Baltijas jautajuma 1918-1922--- un vel.

Published by Ziemelzvaigzne Memento, Stockholm 1985
- Softcover
- First Edition
Seller: Trimdadimd Books, Hamilton, ON, CanadaTrimdadimd Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.00
US$ 15.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Soft Cover. Condition: Very Good +. Second Edition. 241pp. Bibliographic notes, index. Very good, clean copy. "Mums jaapzinas, ka visu, ko mes daram, rakstam un sakam, padomju modribas un izzinas darbinieki izverte no padomju taktikas un merku viedokla un censas to attiecigi izmantot. " Taja pasa laika vins [Germanis] karsti ies…tajas par kontaktiem ar dzimteni, izmantojot jebkuras, ari Kultkoma, sniegtas iespejas" Size: 8vo - over 7¾" - 9¾" tall.

Published by Memento, Stockholm 1998
- Softcover
Seller: Trimdadimd Books, Hamilton, ON, CanadaTrimdadimd Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.00
US$ 15.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Paper Cover. Condition: Very Good ++. Unpaginated. Illustrations by Grasis. Arranged by Zalkalns. 10cm.x14.5cm. A very good, clean bright, tight copy. Political aphorisms. "Apkarosim latvisko letticibu un vientiesibu! 1. Nekur nav teikts vai rakstits, ka latvietim neizbegami jabu-t vientiesigam. 2. Latviei parak biezi ir bijusi…dazadu pavelu un rikojumu izpilditaji un izdaritaji, bet parak maz domataji un planotaji. 3. Neviens nekur un nekad nav kluvis par pravieti jeb vadoni ar racionalu argumentu palidzibu. 4. Jo neticamakas un neiespejamakas lietas kads sludina un apsola, jo lielaki sekota-u un piekriteju bari tam rodas. ". Grasis, Tenis (illustrator).

Published by Gramatu Draugs, Brooklyn, NY 1971
- Hardcover
Seller: Trimdadimd Books, Hamilton, ON, CanadaTrimdadimd Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - As new
US$ 14.00
US$ 15.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Hard Cover. Condition: As New. Very Good +. 138pp. An as new, clean, tight copy. v.g. likewise. Amerikas piezimes. Ulza Germana rakstus neiesaku lasit tadiem, ("skaistiem" latviesiem), kas vel joprojam apzvere, ka vinu pagasta visi saimnieki bijusi "goda viri" un staigajusi "taisnam muguram". Vina raksti trauce atminu. snaudu."…(V. Pelecis) xx. Harijs Gricevics [cover] (illustrator).

Published by Memento, Riga 1993
- Hardcover
Seller: Trimdadimd Books, Hamilton, ON, CanadaTrimdadimd Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 15.00
US$ 15.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Hard Cover. Condition: Very Good +. 252pp. A very good, clean, tight, bright copy. In Latvian "A collection of previously published historical essays analysing the events and years during which independent Latvian statehood was formed" "Petijums par Latviesu neatkaribas idejas attistibu." Latvijas neatkaribas idejas attistiba --…- Latvijas satversmes sapulces projekts 1917 gada-- Rainis revolucijas laika prese-- Latviesu socialdemokrati 1918 gada beigas Latviesu strelnieki Padomju vestures literatura -- ASV viedoklis Baltijas jautajuma 1918-1922--- un vel.

Published by Gramatu Draugs, (Brooklyn, NY) 1968
- Hardcover
- First Edition
Seller: Trimdadimd Books, Hamilton, ON, CanadaTrimdadimd Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 16.00
US$ 15.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Hard Cover. Condition: Very Good +. Dust Jacket Condition: Very Good. Second Edition. 318pp. Photographs Dj. has a small chip to spine and some slight wear. Enclosed in attractive mylar cover, else a very good, clean copy." Gramatu Zili stikli, zali ledi var izlasit viena nakti no vaka lidz vakam ar neatslabstosu interesi. Ta uz…rakstita spraigi, saista un ir ar apskauzamu humoru. Germana raitie atminu telojumi ieintereses ne tikai katru vecu ridzinieku, bet ari tos, kas nav ne dzimusi, ne augusi Riga." [A. Balodis 1969]. Al. Kruka [cover] (illustrator).

Published by Gramatu Draugs, Brooklyn, NY 1977
- Hardcover
Seller: Trimdadimd Books, Hamilton, ON, CanadaTrimdadimd Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 16.00
US$ 15.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Hard Cover. Condition: Very Good +. Dust Jacket Condition: Very Good. 293pp. Neat sig. on fep. else a very good, clean, bright, tight copy. "Talu taluma, liela plasuma nav izdota tikai, lai daritu godu Dr. Ulafam Jansonam.gramatas saistauds ir Germana celojums uz Australiju, lai turienes latviesiem populara interpretejuma un ar…raksturigo trapigumu daritu zinamus dazus faktus par lielinieku taktiku, padomju diplomatiju, latviesiem Padomju Savieniba 20.-tos un 30.-tos gados un tagadejo "varas iestazu" sacha kaulinu vilcieniem pret latviesiem." (G. Irbe). Harijs Gricevics (illustrator).

Published by Valters Un Rapa, Riga 2007
- Hardcover
Seller: Trimdadimd Books, Hamilton, ON, CanadaTrimdadimd Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 20.00
US$ 15.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Hard Cover. Condition: Very Good +. 294pp. Gramata apkopota divu nozimigu Latvijas personibu privata sarakste, atklajot ne tikai izcila publicista Ulda Germana un legendara politika Eduarda Berklava spriedumus un vertejumus nacionali politiskajas aktualitates, bet ari iepazistinot ar pieredzes bagato viru viedokliem par vienu ot…ru musdienu politika loti aktivu un redzamu darbinieku.

Published by Celinieks, Toronto 1974
- Hardcover
Seller: Trimdadimd Books, Hamilton, ON, CanadaTrimdadimd Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 23.00
US$ 15.00 shippingShips from Canada to U.S.A.Quantity: 1 available
Hard Cover. Condition: Very Good +. Third Edition. 401pp. Illustrated by Gvido Bruvereis. Green cloth in an attractive green slipcase. A very good, clean, tight, bright copy. Heavy book. Over 1kg. "Gramatas centralais motivs ir latviesu tautas cina par savam tiesibam un brivibu.sis stasts parspej dazu labu deku un piedzivojumu r…omanu, un tomer tas ir tikai stasts par kadas tautas un valsts likteni." "Tas, kas padara Ulza Germana pieeju vesturiskas vielas aptversana interesantu un neierastu, ir autora vienlaikus nopietna "hronista intonacija", gaisiga literari aizraujosa atmosfera. Tas ir augstas kvalitates publicistikas stils. Viens no sadiem vestures parskatamibas veiksmes. sturakmeniem ir Germana speja sarezgitus vesturiskus un politiskus procesus atklat vienkarsa (tacu ne vienkarsota), dinamiska pluduma." (A. Korosevskis) Senie Laiki; Viduslaiki : Jaunie Laiki; Visjaunakie Laiki [ lidz otra pasaules kara beigam]; Kartes. Heavy book. May require additional postage. Gvido Bruveris (illustrator).
Published by Marburg/Lahn, Herder-Institut 1971
- Softcover
- Signed
Seller: Antiquariat Robert von Hirschheydt, Wedemark, GermanyAntiquariat Robert von Hirschheydt
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 20.26
US$ 18.52 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
68 S., brosch., Einband zeitbedingt gebräunt, MIT WIDMUNG DES VERFASSERS! (SA aus Von den baltischen Provinzen zu den baltischen Staaten. Beiträge zur Entstehungsgeschichte der Republiken .).
Published by Almqvist & Wiksell, Stockholm 1974
- Softcover
Seller: Walkabout Books, ABAA, Curtis, WA, U.S.A.Walkabout Books, ABAA
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 40.00
US$ 5.75 shippingShips within U.S.A.Quantity: 1 available
Soft cover. Condition: Near Fine. Acta Universitatis Stockholmiensis/Stockholm Studies in History Number 20. 336 pp, with index and bibliography. Trade paperback with slight cover wear. Clean, tight, unmarked.

- Softcover
Seller: Schindler-Graf Booksellers, Westlake, OH, U.S.A.Schindler-Graf Booksellers
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 33.00
US$ 5.50 shippingShips within U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Very Good. Out-of-Print hardcover in slipcase, as issued. 401 pages, illustrated by Guido Bruveris. No marks or writing to book. One corner very slightly bumped. Text in Latvian. Very Good condition overall. Cietie v?ki maci??, k? izdots. 401 lpp., ilustr?jis Gvido Br?veris. Nav atz?mju vai rakst?anas uz gr…?matu. Viens st?ris ?oti nedaudz sasists. Teksts latvieu valod? ?oti lab? st?vokl? kopum..
Seller: Redins antikvariat, Enköping, , SwedenRedins antikvariat
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 22.35
US$ 34.72 shippingShips from Sweden to U.S.A.Quantity: 1 available
Sth 1984. 338 pages. Soft covers.[#10842].