Language: English
Published by Zwolle/Den Bosch : Waanders Uitgevers/Boekhandel Heinen, 1999
ISBN 10: 9040093822 ISBN 13: 9789040093821
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, veel illustraties in kleur en z/w, 8vo.; Naam op titelpagina.
Language: English
Published by Zwolle/Den Bosch : Waanders Uitgevers/Boekhandel Heinen, 1999
ISBN 10: 9040093822 ISBN 13: 9789040093821
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, veel illustraties in kleur en z/w, 8vo.; Naam op titelpagina.
Language: English
Published by Zwolle-'s-Hertogenbosch, Waanders Uitgevers-Boekhandel Adriaan Heinen. 1999, 1999
ISBN 10: 9040093822 ISBN 13: 9789040093821
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's sewn paperback, pictorial front- and backcover, large 8vo: illustrated first endpaper, plan on last endpaper, 80pp., very richly illustrated, drawings, plans, section plans, credits, sources, bibliography, notes. Very fine copy - as new. Volume 2: Bossche Archeologische en Bouwhistorische Bijdragen.
Condition: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Language: Dutch
Published by AnkhHermes, Uitgeverij, 2017
ISBN 10: 902021344X ISBN 13: 9789020213447
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: as new. Wie neu/Like new.
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
First Edition
Condition: Good. First Edition. Amsterdams Arcadia 1e druk is een boek van Marc Glaudemans uitgegeven bij Sun Uitgeverij. ISBN 9789061685876 Amsterdams Arcadia handelt over het territorium van Amsterdam, dat wil zeggen de constellatie van stad en achterland die in de geschiedenis als een glanzend kunstwerk is verschenen. Een bonte verzameling van enkele honderden 'landjuwelen' bepaalde lange tijd het stedelijk territoir van Amsterdam. Deze in een grillig patroon gegroepeerde buitenplaatsen - microkosmoi - gaven vorm aan en concretiseerden de idee van de Amsterdamse 'territoriumstad', de prachtige stad van het Hollandse laagland. Om deze stad als territorium te laten verschijnen dient zowel de mentale als de ruimtelijke samenhang ervan te worden aangetoond. Dit boek geeft een kleine fenomenologie van het territorium. In formele zin bestaat die uit een reconstructie in de vorm van een thematische topografische kaart, en in een reflecterende zin uit een historische en filosofische duiding van de (territorium) stad.; Eigenlijk: 'zeer goed': rechte, ongebroken rug, scherpe randen, rechte hoeken en ook het binnenwerk is onberispelijk: fris & schoon.
Language: Dutch
Published by Nijmegen : Uitgeverij Sun, 2000
ISBN 10: 9061685877 ISBN 13: 9789061685876
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, z/w illustraties, 8vo.
Language: Dutch
Published by Nijmegen : Uitgeverij Sun, 2000
ISBN 10: 9061685877 ISBN 13: 9789061685876
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, z/w illustraties, 8vo.
Language: English
Published by Cham, Springer International Publishing; : Springer., 2017
ISBN 10: 3319335294 ISBN 13: 9783319335292
Seller: Universitätsbuchhandlung Herta Hold GmbH, Berlin, Germany
XI, 466 p. Hardcover. Versand aus Deutschland / We dispatch from Germany via Air Mail. Einband bestoßen, daher Mängelexemplar gestempelt, sonst sehr guter Zustand. Imperfect copy due to slightly bumped cover, apart from this in very good condition. Stamped. Sprache: Englisch.
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's sewn paperback, pictorialfrontcover, 8vo: 198pp., 81 illustrations, maps, plans, notes, list map & plates, bibliography. Very fine copy.
Published by 's-Hertogenbosch : Adr. Heinen Boekhandel, 2004
ISBN 10: 9077721126 ISBN 13: 9789077721124
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, illustraties in kleur, 8vo.
Language: Dutch
Published by 's-Hertogenbosch : Adr. Heinen, 2001
ISBN 10: 9070706458 ISBN 13: 9789070706456
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele groene linnen band, stofomslag, veel illustraties (waaronder foto's) in kleur en z/w, 8vo.
Language: Dutch
Published by Den Haag : Uitgeverij De Nieuwe Haagsche/Haags Gemeentearchief, 2014
ISBN 10: 9491168673 ISBN 13: 9789491168673
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, gheà llustreerd met 50 z/w foto's, vierkant (circa 21x21cm).
Condition: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Language: English
Published by Berlin, Springer Berlin., 2015
ISBN 10: 366246490X ISBN 13: 9783662464908
Seller: Universitätsbuchhandlung Herta Hold GmbH, Berlin, Germany
XVII, 1162 p. Hardcover. Versand aus Deutschland / We dispatch from Germany via Air Mail. Einband bestoßen, daher Mängelexemplar gestempelt, sonst sehr guter Zustand. Imperfect copy due to slightly bumped cover, apart from this in very good condition. Stamped. Stamped. Bumped. Sprache: Englisch.
Condition: New.
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's sewn paperback, pictorialfrontcover, 8vo: 198pp., 81 illustrations, maps, plans, notes, list map & plates, bibliography. Very fine copy - as new. Amsterdam Arcadia handelt over het territorium van Amsterdam, dat wil zeggen de constellatie van stad en achterland die in de geschiedenis als een glanzend kunstwerk is verschenen. Een bonte verzameling van enkele honderden landjuwelen bepaalde lange tijd het stedelijk territoir van Amsterdam. Deze in een grillig patroon gegroepeerde buitenplaatsen - microcosmoi - gaven vorm aan en concretiseerden de idee van de Amsterdamse ' Territotiumstad '. de prachtige stad van het Hollandse laagland. Om deze stad als territorium te laten verschijnen dient zowel de mentale als de ruimtelijke samenhang ervan te worden aangetoond. Dit boek geeft een kleine fenomenologie van het territorium. In formele zin bestaat die uit een reconstructie in de vorm van een tematische topografische kaart, en in een reflecterende zin uit een historische en filisofische duiding van de [territorium]stad.
Language: Dutch
Published by AnkhHermes, Uitgeverij, 2013
ISBN 10: 9020210297 ISBN 13: 9789020210293
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: New.
Language: Dutch
Published by AnkhHermes, Uitgeverij, 2024
ISBN 10: 9020221701 ISBN 13: 9789020221701
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: New.
Condition: New.
Condition: New.
US$ 17.06
Quantity: 1 available
Add to basketHardcover. Condition: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Riss größer als 1 cm. Het leven en werk van de laatmiddeleeuwse schilder (ca. 1450-1516) tegen de achtergrond van de stad Den Bosch.
Seller: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Netherlands
Condition: Good. Ingenaaid, 198pp. Literatuur, noten, platen, foto's. 17x21x1,2cm. In zeer goede staat.
Published by Den Haag, De Nieuwe Haagsche 2012 foto's, 2012
Seller: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Netherlands
1e dr. - Gebrocheerd, goede staat.
Published by 's-Hertogenbosch, Stichting Nationaal Monument Sint-Jan 2015 geillustreerd, 2015
Seller: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Netherlands
1e dr. - Met lit. opg. - Gebrocheerd.
Published by De Nieuwe Haagsche, Den Haag, 2012
ISBN 10: 9491168282 ISBN 13: 9789491168284
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Gebonden. Condition: Boek goed. 84 pp. Z/w en kleurenfoto's.