Haslinghuis E J (31 results)

Published by 's-Gravenhage : Staatsdrukkerij 1956
- Softcover
Seller: Barksdale Books, Almere, NetherlandsBarksdale Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 11.92
US$ 23.14 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Fair. Paperback, geïllustreerd met foto's in z/w, 4to.; Rug verkleurd, pagina 142 beschadigd, ex libris op verso voorplat.

Published by Utrecht, A. Oosthoek 1922
- Softcover
Seller: Barksdale Books, Almere, NetherlandsBarksdale Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 11.92
US$ 23.14 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Rug en deel kaft iets verkleurd; oude vouwen in achterplat.

Published by 's-Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij 1926
- Softcover
Seller: Klondyke, Almere, NetherlandsKlondyke
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 14.42
US$ 23.14 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Twee delen samen: 1) Amby - Meer; 2) Meerloo - Zwalmen.
Published by s-Gravenhage, Staatsdrukkerij- en uitgeverijbedrijf 1956 1956
- Softcover
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NetherlandsAntiquariaat Schot
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 10.97
US$ 28.93 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
144 p. Paperback (Kaft verkleurd. Roestvlekjes op de snede.).
Published by s-Gravenhage, Staatsdrukkerij- en uitgeverijbedrijf 1956 1956
- Softcover
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NetherlandsAntiquariaat Schot
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 10.97
US$ 28.93 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
144 p. Paperback.
Published by 's-Gravenhage, 1956 1956
Seller: Antiquariaat De Keerkring, Malden, , NetherlandsAntiquariaat De Keerkring
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 11.92
US$ 30.09 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
's-Gravenhage, 1956 4to. Omslag. 144 pp. Niet afgesneden en goed exemplaar.
Published by Staatsdrukkerij- en uitgeverijbedrijf, 's-Gravenhage 1956
- Softcover
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NetherlandsAntiquariaat Parnassos vof
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 29.80
US$ 26.04 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Slappe kaft. Condition: Enige gebruikssporen. 144 pp. Met afbeeldingen naar tekeningen van H. van der Wal, G. de Hoog Hz., W.A. Hemsing, A.J.M. Mulder, W. van der Pluym, C.A. Baaert de la Faille, D. Jansen, W. Stooker en naar foto's van G.T. Delemarre, J.P.A. Antonietti, W.A. Hemsing en anderen. Size: A4.
Published by 's Gravenhage, Staatsuitgeverij 1965 1965
- Hardcover
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NetherlandsAntiquariaat Schot
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 27.41
US$ 28.93 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Original publisher's black cloth hardback, gilt lettering spine and front-cover, large 4to: viij, 366pp., 431 illustrations, 49 figs, index persons, index artists and workmen [sculptors, architects, painters, plaster-workers, stucco-workers, engravers, etc.], topographical index, iconographical index, subject index. gedenkstenen…-bouwperioden]. C. De Kloostergang en het Grootkapittelhuis. Very fine copy. Volume II. De Provincie Utrecht. Section 1. De Gemeente Utrecht. Part 2: De Dom van Utrecht. Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
- Softcover
Seller: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NetherlandsAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 9.84
US$ 32.71 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
's-Gravenhage, Staatsdrukkerij- en Uitgeversbedrijf, 1956. 144 pp. 111 b./w. ills. & 19 plans. Softcover. (De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Deel II: De provincie Utrecht, 1e stuk: De gemeente Utrecht, 1e Afl.).
Seller: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, NetherlandsRob Kok Old Books & Prints
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 5.96
US$ 30.09 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
's-Gravenhage, 1965. Blz.145-500. 30 figuren & 320 afb. Gebonden met stofomslag. Goed. (De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Deel II. 1e stuk. De gemeente Utrecht - 2e aflevering). [5294].
Seller: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, NetherlandsRob Kok Old Books & Prints
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 5.96
US$ 30.09 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
's-Gravenhage, 1956. XV,144 blz. Plattegrond, 19 figuren & 111 afb. Slappe kaft. (De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst - Deel II. De provincie Utrecht. 1e stuk). [5296].
Published by 's-Gravenhage, 1965 1965
Seller: Antiquariaat De Keerkring, Malden, , NetherlandsAntiquariaat De Keerkring
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 17.88
US$ 30.09 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
's-Gravenhage, 1965. Provincie Utrecht, Eerste stuk, 2de aflevering p. 145-500. 4to. linnen met stofomslag. Keurig exemplaar. (Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst).
Published by Van der Hoek, Leiden 1912
- Hardcover
Seller: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, NetherlandsEmile Kerssemakers ILAB
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 26.22
US$ 38.19 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Blue half cloth, gilt. xvi,208 pp. With figures and 5 plates i.a. 3 folding. - (library label, stamp, binding worn, corners bumped, paper sl. browned, although still acceptable copy).

Published by Staatsdrukkerij 1956
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 16.02
US$ 48.60 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. pp. 144 / Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Omslag onfris / Cover not so good Dutch.
Published by Staatsuitgeverij, 's-Gravenhage 1965
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NetherlandsAntiquariaat Parnassos vof
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 23.84
US$ 26.04 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Gebonden. Condition: Goed. Dust Jacket Condition: Geen stofomslag. 500 pp. Met algemeen personenregister, register van kunstenaars en ambachtslieden, topographisch register, iconographisch register, zaakregister. Afbeeldingen naar tekeningen van H. van der Wal, G. de Hoog Hz., W.A. Hemsing en W. Stooker. Foto's door G.Th. Delema…rre, J.P. Antonietti, W.A. Hemsing en anderen. Uit de serie: De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. Deel II: de Provincie Utrecht, eerste stuk: de Gemeente Utrecht, tweede aflevering.
- Hardcover
Seller: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NetherlandsAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 19.67
US$ 32.71 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Leiden, 1912. 208 pp. Ills. H.cloth. Library-stams on edges.
- Hardcover
Seller: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NetherlandsAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 19.67
US$ 32.71 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1965. [2],[356] pp. (= pages [145]-500). [320] b./w. ills (numbered 112 - 421). Orig. hardcover (gilt lettered black cloth), d./j. - Dustjacket with light shelfwear. (Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst, Deel II: De Provincie Utrecht, Eerste stuk: De Gemeente Utrecht, 2e Aflevering).
Published by Leiden, thesis, 1912 1912
Seller: Antiquariaat De Keerkring, Malden, , NetherlandsAntiquariaat De Keerkring
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 23.84
US$ 30.09 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Leiden, thesis, 1912. xvi,208 pp. Thesis universiteit van Leiden. Opnieuw gebonden in halflinnen band met gemarmerde platten.
Published by Algemeene LandsdrukkerijOssthoek, Den HaagUtrecht 1921
Seller: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, NetherlandsBij tij en ontij ...
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 23.25
US$ 32.98 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Halflinnen band, 22 cm, 416 pp. Cond.: goed / good.
Language: Italian
Published by --- 1965
- Hardcover
Seller: Apeiron Book Service, Sant'Oreste, RM, ItalyApeiron Book Service
Contact seller5-star sellerCondition: New
US$ 29.68
US$ 38.44 shippingShips from Italy to U.S.A.Quantity: 1 available
Rilegato. Condition: nuovo. Excellent Condition. With coauthor C.J.A.C. Peeters. No Jacket. Nederlands., Ill. bn: 431, Ill. colori: --, Peso: 1665 gr.

- Hardcover
Seller: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, NetherlandsAntiquariaat Clio / cliobook.nl
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 29.80
US$ 31.24 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Utr, A. Oosthoek, 1970; Ongewijzigde herdruk van de eerste druk uit 1953. 19,5x14 cm. Hardcover, linnen, stofomslag (s.o.l.sleets). Ix, 408 pp.(naam schutblad voorin), tekst-illustraties en 27 platen. In goede staat. ISBN 90 6046 054 5.

- Hardcover
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: New
US$ 68.54
US$ 17.30 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: New.
- Hardcover
Seller: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NetherlandsAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 30.82
US$ 32.71 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Utrecht & Antwerpen, Bohn, Scheltema & Holkema, 1986. 521 pp. B./.w ills. Orig. hardcover (boards). 8vo. - Spine discol.

- Hardcover
Seller: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, NetherlandsAntiquariaat Clio / cliobook.nl
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 41.72
US$ 31.24 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Leiden, Primavera Pers, 2005; Vijfde, geheel opnieuw bewerkte en vermeerderde druk. 25x17,5 cm. Hardcover, gekart. 659 pp.(gewiste naam titelp.), met vele tekst-illustraties H. Janse, glossarium in Nederlands, Engels, Frans en Duits, registers Duits -Nederlands, Engels-Nederlands, Frans-Nederlands. Standaardwerk. In goede staat.… ISBN 9789059970335.
- Hardcover
Seller: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NetherlandsAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 51.78
US$ 32.71 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Leiden, Primavera Pers, 1997. 644 pp. B./w. ills. Orig. hardcover (boards), d./j. 8vo.

- Hardcover
Seller: Goltzius, Lisse, , NetherlandsGoltzius
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 47.98
US$ 36.80 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Leiden, Primavera Pers, 1997, 644 pp. B./w. ills. Orig. hardcover (boards), d./j. 8vo.
Seller: Aleph Books, Utrecht, , NetherlandsAleph Books
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 23.84
US$ 40.50 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Den Haag, Staatsuitgeverij, 1965. 500 pp., 431 ills. , groot 4to, linnen/omslag.

Language: Dutch
- Softcover
Seller: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NetherlandsFrans Melk Antiquariaat
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 23.84
US$ 78.69 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Bohn, Scheltema & Holkema, Utrecht, 1986. 25 x 16 cm. Gebonden (karton; rug verkleurd). Met illustraties. X, 521 pag. - Rug is verkleurd: REDELIJK GOED EXEMPLAAR [Architecture / international [Algemene Architectuur] ].
Seller: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NetherlandsFrans Melk Antiquariaat
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 17.88
US$ 78.69 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1956. 29,5 x 21 cm. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 144 pag. KEURIG EXEMPLAAR [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] Utrecht. ].
Seller: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NetherlandsFrans Melk Antiquariaat
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 17.88
US$ 78.69 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1956. 29,5 x 21 cm. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 144 pag. KEURIG EXEMPLAAR [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] Utrecht. ].