Published by 2e. druk Amsterdam: Meulenhoff,, 1920
Seller: Versandantiquariat Sigrid Rühle, Heinsberg, Germany
Hardcover. Condition: Befriedigend. (1 farb.Titelbild, ganzs.+Textill.): G. Wildschut. 91 S., 18cm, farb.ill.OPp (Ecken bestoßen, Schnitt fleckig, Einband nachgedunkelt) Sprache: Niederländisch.
Published by Looy, Sl van
Seller: Verzamelaars kabinet, Alkmaar, Netherlands
Softcover. Condition: Good. Rug licht gekwets verder erg netjes | Druk: 1 | Binding: Hardcover | Staat: Goed tot zeer goed | Jaar: 1902 | Pagina?s: 65.
Published by Van Dishoeck, Bussum, 1930
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good.
Softcover. Condition: Good. klein scheurtje in de rug , boekblok erg netjes . | Druk: 1 | Binding: Gebonden | Staat: Goed tot zeer goed.
Huis ter Heide, Tijdstroom. 1926 Cloth, 8vo. Ill.: Dobbenburgh Aart van (bandteekening). Good, Some Foxing.
Published by Amsterdam, H. Meulenhoff, 1917
Seller: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Netherlands
Hardcover. Condition: Good. Tweede druk, 130, (2) pp., gebonden in karton met opgeplakte illustratie. Goed exemplaar. Illustraties in zwart-wit en 1 opgeplakte illustratie in kleur. Gemarmerde schutbladen. 18 x 15 cm.
Published by Bussum; 1909, 1909
Seller: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Netherlands
; C.A.J. van Dishoeck; ill. en bandversiering van Rie Cramer; goudbedrukt linnen; 137 p. Band enigszins beduimeld en wat slijtagesporen aan hoeken en randen. Rechter bovenhoekje titelblad weggeknipt.
Published by C.A.J. van Dishoeck, Bussum 1909, 1909
Seller: Handled With Care, Bocholt, Belgium
Hardcover/Hardback. Condition: Good. In prima staat. Hardcover. Roestvlekjes. Geà llustreerd.
Rotterdam, Mascreeuw en Bouten . Halflinnen. Ill.: B. Midderigh-bokhorst. l 68 pp. Jaren twintig. Ida Sarah Heijermans was een dochter van Herman Heijermans en Mathilda Moses Spiers. Ze was pedagoge en schrijfster. Haar eerste werk Sprookjes verscheen in 1893 in Rotterdam. In 1900 werd ze hoofdredactrice van het weekblad De Vrouw. Tijdens de bezetting overleed ze in een rusthuis in Amsterdam.
Published by H. Meulenhoff
ISBN 13: 6094043573540
Seller: p015, Rotterdam, Netherlands
Hardcover. Condition: Fair. Condition: Redelijk. Binding: Hardcover. Description: Strak boekje met iets vlekkerige band, iets vervaagde rug en licht beschadigde rug. 1 pagina iets los, rest redelijk solide. Gebruind papier, enkele pagina's vlekkerig. .
Published by Amsterdam; z.j.; H. Meulenhoff; harde kaft, gekartonneerd; met bijdragen van P.F. Bellaart, Ida Heijermans en Emmy van Lokhorst; ill. van Freddy Langeler; enkele ingekleefde prentjes in kleur; 64 p. Enkele van de zwart wit plaatjes zijn gedeeltelijk, netjes, ingekleurd. [#2652
Seller: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Netherlands
Amsterdam; z.j.; H. Meulenhoff; harde kaft, gekartonneerd; met bijdragen van P.F. Bellaart, Ida Heijermans en Emmy van Lokhorst; ill. van Freddy Langeler; enkele ingekleefde prentjes in kleur; 64 p. Enkele van de zwart wit plaatjes zijn gedeeltelijk, netjes, ingekleurd.
Seller: Grimbergen Booksellers, Lisse, Netherlands
Amsterdam, Meulenhoff 1922. Gebonden in bedrukte band. Hardcover 160pp. Met vier ingeplakte kleurenplaten. Boek is in zeer goede conditie. Goed aantrekkelijk exemplaar. Schoon. l Op het schutblad in inkt: 'Aan mijn lieven Steven, St. Nicolaas 1922'.