Seller: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Netherlands
Condition: Very Good. I.z.g.st., paperback, 77 pp. Wordt verzonden als brievenbuspakket.
Language: Dutch
Published by Kampen : Uitgeverij Kok, 2000
ISBN 10: 9043502324 ISBN 13: 9789043502320
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, 8vo.
Condition: Good.
Language: Dutch
Published by Den Haag, Omniboek 1983, 1983
ISBN 10: 9062072844 ISBN 13: 9789062072842
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
151 (1) p. Paperback (In goede staat.).
Language: Dutch
Published by Ipenburg, Uitgeverij 2012, 2012
ISBN 10: 9070105187 ISBN 13: 9789070105181
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
pb met flappen, ingeplakte recensie op schutblad, verder nieuw, 40 pagina's.
Language: Dutch
Published by Kampen, Uitgeverij Kok 2000, 2000
ISBN 10: 9043502324 ISBN 13: 9789043502320
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
77 p. Paperback.
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Paperback, minieme besch. voorplat, verder nette staat, 190 pagina's.
Published by Kampen, Kok 1998, 1998
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Paperback, in prima staat, 235 pagina's.
Published by Meulenhoff 1975, 1975
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Paperback, i.z.g.st.,164 pagina's.
Language: Dutch
Published by Kampen, Uitgeverij Kok 2003, 2003
ISBN 10: 9043506621 ISBN 13: 9789043506625
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's light-blue paperback, pictorial frontcover, 8vo: 256pp., illustrations, sources. Very fine copy.,
Published by Kampen, Kok 1998, 1998
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Paperback, i.z.g.st., 235 pagina's.
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Language: Dutch
Published by 's Gravenhage, Staatsuitgeverij 1979, 1979
ISBN 10: 9012025400 ISBN 13: 9789012025409
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
175 p. Hardcover, groot formaat (In goede staat.).
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's paperback, pictorial frontcover, 8vo: 256pp., sources, bibliography. - as new.
Language: Dutch
Published by Kampen, Uitgeverij Kok 2003, 2003
ISBN 10: 9043506621 ISBN 13: 9789043506625
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's light-blue paperback, pictorial frontcover, 8vo: 256pp. Fine copy.
Published by Kampen, Kok 2003, 2003
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Paperback, i.z.g.st., 256 pagina's.
Condition: Very good.
Language: Dutch
Published by Ipenburg, Uitgeverij 2012, 2012
ISBN 10: 9070105195 ISBN 13: 9789070105198
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Geb., flexcover, nette staat, 272 pagina's.
Condition: Very good.
Condition: fine. 1990, 92pp, paperback in goede staat.
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Language: Dutch
Published by Uitgeverij Kok, Kampen, 2000
ISBN 10: 9043501867 ISBN 13: 9789043501866
Seller: Erwin Antiquariaat, Kampen, Netherlands
Soft Cover. Condition: good / goed. 2de / 2nd. 151 pagina's. Documenten, afbeeldingen. Size: A5 formaat. paperback.
Language: Dutch
Published by Staatsuitgeverij/ Ministerie van Binnenlandse Zaken, 's-Gravenhage, 1986
ISBN 10: 9012053404 ISBN 13: 9789012053402
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Gebonden. Condition: Lichte gebruikssporen. 148, 103 pp. Z/w illustraties. Deel 1 is een herziene herdruk van de eerste uitgave van Fragmenten uit 1979. Deel 2 behandelt de periode 1979 - 1986.
Seller: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Netherlands
Condition: very good. Kampen : Kok, 1998. Paperback. 190 pp.Dutch text. Condition : very good. Condition : very good copy. ISBN 9789024293032. Keywords : ,
Published by Kok, Kampen, tweede druk 1978, 1978
Seller: Handled With Care, Bocholt, Belgium
Hardcover/Hardback. Condition: Good. In goede staat. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd. Groot boek. Shelfwear.
Published by Omniboek, 1986, 1986
Seller: Handled With Care, Bocholt, Belgium
Hardcover/Hardback. Condition: Very Good. In zeer goede staat. Hardcover met stofomslag. Rijkelijk geà llustreerd.
Published by Den Haag : Omniboek, 1979
ISBN 10: 9062072836 ISBN 13: 9789062072835
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Fair. 2 uniforme bedrukte hardcovers, facsimile, veel illustraties in z/w, folio.; Boekblokken beide delen onderaan lichte vochtschade; kleine beschadigingen randen en hoeken kaften; zonder de geniete bijlage.
PAPERBACK. Condition: Very Good. 9060833384 Dutch/ English edition. Minor edge wear. Pages are almost like new. No highlighting. No underlining.
Originele uitgeversomslag, frontispice (foto) z/w, 14,5x24cm, 164pp. Dit boek biedt een overzicht van de zaak-Weinreb, die al dertig jaar de gemoederen in beroering brengt. 777 g.
Published by Den Haag : Omniboek, 1979
ISBN 10: 9062072836 ISBN 13: 9789062072835
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Fair. 2 uniforme bedrukte hardcovers, facsimile, veel illustraties in z/w, met bijbehorende geniete bijlage, folio.; Boekblokken beide delen onderaan lichte vochtschade; ex libris op binnenzijde kaft beide delen; hoek bovenzijde rug deel 2 licht beschadigd; hier en daar foxing.