Isacker Frans Van (39 results)
Published by Houtekiet 1987-1988 1988
- Softcover
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NetherlandsAntiquariaat Schot
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 8.23
US$ 28.94 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
2 delen paperback in uniforme uitvoering, i.z.g.st., resp. 119 en 156 pagina's.

Published by Uitg. A.A.M. Stols/J.-P. Barth, 's-Gravenhage 1960
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NetherlandsAntiquariaat Parnassos vof
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 11.92
US$ 26.04 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Gebonden. Condition: Boek goed. Dust Jacket Condition: Stofomslag. Eerste druk. 198 pp. Oplage 1500 plus een speciale oplage van 25 exemplaren voor de auteur. Vier daarvan zijn gemerkt met de letters A,B, W en S. De overige werden genummerd 1-25. Dit is eksemplaar: No 1. (handgenummerd met een paraaf).

Published by Brugge, Orion, 1971 1971
- Softcover
Seller: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiumBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 5.96
US$ 45.72 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover, 108pp., 12x18.5cm., goede staat. 135 g.

Published by , Utrecht / Brugge, Desclee De Brouwer, 1969., 1969 1969
- Softcover
Seller: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiumBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 5.96
US$ 45.72 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
paperback, geillustreerde omslag, 13x20cm, 103pp. Tweede druk. 777 g.

Published by Brugge, Orion, 1978 1978
- Softcover
Seller: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiumBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 10.73
US$ 45.72 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover, geillustreerde kartonomslag, 140 x 225mm., 31pp. ISBN 9026405227. Afrekening en politiek manifest. In goede staat. 330 g.

Published by , Orion / Desclee De Brouwer, 1972, 1972
- Softcover
Seller: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiumBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 14.91
US$ 45.72 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback, foto - kartonomslag, 125 x 195mm., 119pp. Auteur vertelt in een denkbeeldige monoloog wat de laatste gedachten zijn die hem bezig houden terwijl hij langzaam de dood voelt naderen. In goede staat. 777 g.

Published by Desclà e de Brouwer, Brugge/Utrecht 1969 - tweede druk 1969
- Softcover
Seller: Handled With Care, Bocholt, BelgiumHandled With Care
Contact seller3-star sellerCondition: Used - Good
US$ 8.35
US$ 54.40 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover/Paperback. Condition: Good. In prima staat. Softcover.

Published by Orion, 1978 1978
- Softcover
Seller: Handled With Care, Bocholt, BelgiumHandled With Care
Contact seller3-star sellerCondition: New
US$ 8.35
US$ 54.40 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover/Paperback. Condition: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Paperback. Shelfwear.

Published by Nijgh & Van Ditmar, 's-Gravenhage-Rotterdam - tweede druk
- Hardcover
Seller: Handled With Care, Bocholt, BelgiumHandled With Care
Contact seller3-star sellerCondition: Used - Good
US$ 8.35
US$ 54.40 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover/Hardback. Condition: Good. In goede staat. Hardcover met stofomslag. Shelfwear.
Published by Ferdinand Larcier, Brussel 1963
- Softcover
Seller: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, NetherlandsEmile Kerssemakers ILAB
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 29.81
US$ 38.20 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Wrappers (paperback) 498 pp.; 24 cm. - (library label on spine, ex-libris on endpaper, stamp, covers and paper sl. browned, although still good). 950g.

Published by , Antwerpen, Manteau, 1957., 1957
Seller: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiumBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 5.96
US$ 45.72 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Originele geillustreerde ( de Ridder, Patrick) uitgeversomslag in kleur, 20x12,5cm, 77pp. Vierde herziene druk. 120 g. de Ridder, Patrick (illustrator).

Published by , Utrecht/ Brugge, Desclee De Brouwer, 1969., 1969
Seller: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiumBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 5.96
US$ 45.72 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Gebonden, bruin linnen, goudopdruk op de rug, originele geillustreerde omslagwikkel, 13x20cm, 103pp. Tweede druk. 777 g.

Published by B. Gottmer Orion
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 35.22
US$ 17.30 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very good.
- Softcover
Seller: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NetherlandsKloof Booksellers & Scientia Verlag
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 24.98
US$ 34.73 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: very good. Brussel : Ferdinand Larcier,1961. Paperback. 215 pp. Index. Mooi exemplaar. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, intellectuele eigendom.

Published by Ontwikkeling 1957
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 6.67
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. pp. 69 Dutch.

- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 6.67
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Good. pp. 77 / 4e druk Dutch.

Published by Orion (Brugge) 1975
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 6.68
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 5. Dutch In deze verkent de auteur het huwelijk als geestelijke en lichamelijke eenheid tussen man en vrouw.

Published by Antwerpen 1957
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 6.68
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. pp. 70 Dutch.

Published by Orion 1971
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 8.61
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. 82 pages ; 21 cm Fiction in Flemish,1900-,Texts Text Dutch.

Published by Uitgegerij Ontwikkeling, S.M., Antwerpen, J.M. Meu 1957
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 8.68
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. 1. pp. 70 Omslag onfris Dutch.

Published by S.M. Ontwikkeling / J.M. Meulenhoff 1957
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 9.33
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Softcover met (matige) stofomslag. Dutch.

Published by Uitgeverij Orion 1978
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 9.35
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 28 p. papier Political sociology Dutch.

Published by Uitgeverij Orion 1978
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 9.35
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Met privé-brief van Frank Vanhecke, omslag wat vergeeld. Dutch.

Published by s Gravenhage
- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 10.01
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Good. pp. 198 / Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged, 2e druk / edition / éditiousgabe Dutch Men behoeft geen insider te zijn om er zich rekenschap van te geven, dat Vlaanderen sedert de tweede Wereldoorlog een ware renaissance van het romangenre beleeft. Doch juist aan deze verheugende toestand is h…et soms te wijten, dat de lezer door de aanblik van het bos, de bomen wel eens uit het oog verliezen. Ook gebeurde het, dat sommige auteurs sterk de aandacht trokken in België, zonder nochtans voldoende erkenning te vinden in Nederland. Tot deze laatste behoort enigermate Frans van Isacker (geb. 1920). Na De Wereld Verandert (1948), Maar er is een Uitweg (1949), Kortstondige Onthouding (1954) en Posthume Wandeling (1957) is deze aangrijpende Reis naar Ispahan reeds het vijfde boek van deze jonge Mechelse doctor in de rechten, wiens aandacht voortdurend op de condition humaine is toegespitst. Als vele Vlamingen een uitstekend verteller, heeft hij er zich op toegelegd op nauwgezette wijze te verwoorden hoe tot in hun diepste wezen beschadigde intellectuelen de zin van het menselijk bestaan zoeken te ontraadselen, zonder hierbij, wat er ook gebeurde, het geloof in de mogelijkheid van het aardse geluk te verloochenen. Nochtans ken ik weinig literaire werken, die mij zo innig pijn hebben gedaan als De Reis naar Ispahan, waarvan de titel, ontleend aan het beroemde gedicht van P. N. van Eyck, op zichzelf veelzeggend is. Men kan zich op het vlak van de menselijke ervaringen indedaad nauwelijks een pijnlijker contrast voorstellen dan tussen de pril-gelukkige sfeer in het gezag van de architect Pieter Hooft en zijn liefelijke vrouw en het plotselinge, gewelddadige verlies van alles, waarop dit zonnige, inderdaad haast té schone geluk gevestigd was. Maar ondanks alles spreekt uit de laatste bladzijden van het werk een zo diep geloof in het leven, dat men nauwelijks van een pessimistisch boek gewagen kan. Hoe dan ook, Frans van Isacker verzekert zich, voorzover dit nog niet gebeurd was, met deze grote, aangrijpend-menselijke roman van een definitieve plaats in de moderne Nederlandse prozaliteratuur van Noord en Zuid.

Published by Nijgh & Van Ditmar 1961
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 10.01
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 3. Dutch.

Published by Orion/Gottmer 1980
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 10.01
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Omslag wat verkleurd, 205p. Dutch.

Published by Orion 1973
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 10.01
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Ongelezen, 205p. Dutch.

Published by Orion 1972
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 10.01
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. Markeringen, 119p. Dutch.

Published by Brugge 1948
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 11.22
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. pp. 321 / 4e druk / Stofomslag sterk beschadigd Dutch.

Published by Sheed & Ward 1954
- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 11.34
US$ 83.34 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Good. Eerste druk, 115p. Dutch.