Jan Out (18 results)

Glimpses of Infinity: A Write Minds Anthology
Inside Out Community; Wilson, Brendan; Addison, Jan; Izzard, Caroline; Black, Simon; Vickers, Alan; Last, Tess; Mackay, Kenny; Grant, Mick; Pilbro, Diane
- Softcover
Seller: MusicMagpie, Stockport, , United KingdomMusicMagpie
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 5.07
US$ 7.36 shippingShips from United Kingdom to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very Good. Dust Jacket Condition: 47690444. 1769433914. 1/26/2026 1:25:14 PM.

- Softcover
Seller: Bahamut Media, Reading, , United KingdomBahamut Media
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 4.36
US$ 9.36 shippingShips from United Kingdom to U.S.A.Quantity: 2 available
Condition: Very Good. Shipped within 24 hours from our UK warehouse. Clean, undamaged book with no damage to pages and minimal wear to the cover. Spine still tight, in very good condition. Remember if you are not happy, you are covered by our 100% money back guarantee.

- Softcover
Seller: Bahamut Media, Reading, , United KingdomBahamut Media
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 4.54
US$ 9.36 shippingShips from United Kingdom to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Very Good. Shipped within 24 hours from our UK warehouse. Clean, undamaged book with no damage to pages and minimal wear to the cover. Spine still tight, in very good condition. Remember if you are not happy, you are covered by our 100% money back guarantee.

- Softcover
Seller: WorldofBooks, Goring-By-Sea, WS, United KingdomWorldofBooks
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 6.72
US$ 7.51 shippingShips from United Kingdom to U.S.A.Quantity: 3 available
Paperback. Condition: Very Good. The book has been read, but is in excellent condition. Pages are intact and not marred by notes or highlighting. The spine remains undamaged.

- Softcover
Seller: Bahamut Media, Reading, , United KingdomBahamut Media
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 5.08
US$ 9.36 shippingShips from United Kingdom to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Very Good. Shipped within 24 hours from our UK warehouse. Clean, undamaged book with no damage to pages and minimal wear to the cover. Spine still tight, in very good condition. Remember if you are not happy, you are covered by our 100% money back guarantee.

- Softcover
Seller: medimops, Berlin, , Germanymedimops
Contact seller5-star sellerCondition: Used - As new
US$ 5.00
US$ 11.57 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: as new. Wie neu/Like new.

- Softcover
- First Edition
Seller: Barksdale Books, Almere, NetherlandsBarksdale Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 14.35
US$ 23.15 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. First Edition. Het gebied tussen Vecht en Eem kent een opmerkelijke religieuze verdeling. De dorpen Blaricum, Bussum en Laren bleven na de Reformatie bijna geheel katholiek, Soest, Baarn, Eemnes en Ankeveen grotendeels. Maar Huizen en Loosdrecht werden geheel protestants, terwijl Naarden na de uitmoording in 157…2 voor tweederde protestant werd. Tot het Rampjaar 1672 bleef Weesp in meerderheid katholiek; de andere plaatsen in de Vechtstreek kregen een protestantse meerderheid. In dit boek beschrijft een groep regionale historici per plaats het verloop van de Reformatie en de manier waarop katholieken en protestanten met elkaar omgingen. Daarbij rekenen zij af met enkele hardnekkige mythes, zoals de verhalen dat de pastoors van Huizen en Loosdrecht van de ene dag op de andere protestant zouden zijn geworden en hun gemeentes met hen.

Language: Dutch
Published by Hilversum : Verloren/Stichting tussen Vecht en Eem 2013
- Softcover
Seller: Klondyke, Almere, NetherlandsKlondyke
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 14.42
US$ 23.15 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Oorspronkelijk omslag, illustraties in kleur en z/w, 8vo.

Stedelijk Museum Amsterdam: Frieda Hunziker
Swart, Frits (fotografie en lay-out) & Jan Versnel (foto nummer 21)
Published by Amsterdam : Stedelijk Museum Amsterdam 1962
- Softcover
Seller: Klondyke, Almere, NetherlandsKlondyke
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 26.23
US$ 23.15 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Oorspronkelijk omslag, softcover, illustraties voornamelijk in z/w, klein 4to.; Naam en datum op titelpagina; kafyt deels iets verbruind.

Published by Vlissingen; 2009 2009
- Softcover
Seller: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, , NetherlandsAntiquariaat De Boekenbeurs
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 32.79
US$ 17.94 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
; de Cultuurwerf; softcover; talrijke ill., voornamelijk in kleur; verschenen in een oplage van 1.500 exemplaren; 232 p. Met een register van kunstenaars.

- Softcover
Seller: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NetherlandsKloof Booksellers & Scientia Verlag
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 20.21
US$ 34.72 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: very good. Hilversum : Verloren & [Baarn] : Stichting Tussen Vecht en Eem, 2013. Paperback. 403 pp. illustraties. ; 24 cm - Het gebied tussen Vecht en Eem kent een opmerkelijke religieuze verdeling. De dorpen Blaricum, Bussum en Laren bleven na de Reformatie bijna geheel katholiek, Soest, Baarn, Eemnes en Ankeveen gro…tendeels. Maar Huizen en Loosdrecht werden geheel protestants, terwijl Naarden na de uitmoording in 1572 voor tweederde protestant werd. Tot het Rampjaar 1672 bleef Weesp in meerderheid katholiek; de andere plaatsen in de Vechtstreek kregen een protestantse meerderheid. In dit boek beschrijft een groep regionale historici per plaats het verloop van de Reformatie en de manier waarop katholieken en protestanten met elkaar omgingen. Daarbij rekenen zij af met enkele hardnekkige mythes, zoals de verhalen dat de pastoors van Huizen en Loosdrecht van de ene dag op de andere protestant zouden zijn geworden en hun gemeentes met hen. Condition : very good copy. ISBN 9789087043902. Keywords : HISTORY.

- Softcover
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 40.62
US$ 17.30 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very good.

- Softcover
Seller: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NetherlandsFrans Melk Antiquariaat
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 17.88
US$ 78.70 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Verloren, 2013. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 403 pag. ALS NIEUW [Kerkgeschiedenis / Church History Streekgeschiedenis Gooi-en Vechtstreek [Streekgeschiedenis] ].

Published by CINEFIX bvba 1997
Seller: Stampe Antiche e Libri d'Arte BOTTIGELLA, VIGEVANO, PV, ItalyStampe Antiche e Libri d'Arte BOTTIGELLA
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 17.88
US$ 54.39 shippingShips from Italy to U.S.A.Quantity: 1 available
Vol. in -4 (25 x 31,5 cm.), legatura editoriale telata marrone, sopracopertina illustrata a colori, testo in italiano, inglese, francese e tedesco, pp. 143, (1) quasi interamnte illustrato da fotografie a colori a piena e doppia pagina. In ottime condizioni (very good condizions).
More images- Softcover
Seller: preigu, Osnabrück, Germanypreigu
Contact seller5-star sellerCondition: New
US$ 73.19
US$ 81.01 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 5 available
Taschenbuch. Condition: Neu. Handboek Farmaceutische Geneeskunde | Henk Jan Out (u. a.) | Taschenbuch | Niederländisch | 2014 | Bohn Stafleu Van Loghum | EAN 9789036802642 | Verantwortliche Person für die EU: Springer Heidelberg, Tiergartenstr. 17, 69121 Heidelberg, buchhandel-buch[at]springer[dot]com | Anbieter: preigu.

- Softcover
Seller: Buchpark, Trebbin, , GermanyBuchpark
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 51.96
US$ 121.52 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Seiten: 257 | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | In Nederland worden veel initiatieven ontwikkeld om de opleiding tot klinisch onderzoeker verder te professionaliseren. Methodologie en regelgeving, ook nationaal, worden steeds complexer waardoor het doen van trials een steeds…professionelere activiteit wordt. De tijden dat een arts-assistent naast zijn klinische werk nog een klinische studie erbij deed zijn definitief voorbij. Alleszins reden om een Nederlandstalig handboek over dit onderwerp uit te geven.Dit Handboek farmaceutische geneeskunde probeert op een beknopte wijze enkele van de meest relevante zaken rondom clinical trials te verhelderen. De systematische benadering draagt bij tot inzicht in het complete beeld van het geneesmiddel, zowel op gebied van mensgebonden onderzoek, als op het terrein van wet- en regelgeving en kwaliteit.

Language: Dutch
Published by Bohn Stafleu Van Loghum, Bohn Stafleu Van Loghum Mär 2014 2014
- Softcover
- Print on Demand
Seller: BuchWeltWeit Ludwig Meier e.K., Bergisch Gladbach, , GermanyBuchWeltWeit Ludwig Meier e.K.
Contact seller5-star sellerCondition: New
US$ 79.51
US$ 26.62 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 2 available
Taschenbuch. Condition: Neu. This item is printed on demand - it takes 3-4 days longer - Neuware -In Nederland worden veel initiatieven ontwikkeld om de opleiding tot klinisch onderzoeker verder te professionaliseren. Methodologie en regelgeving, ook nationaal, worden steeds complexer waardoor het doen van trials een steeds prof…essionelere activiteit wordt. De tijden dat een arts-assistent naast zijn klinische werk nog een klinische studie erbij deed zijn definitief voorbij. Alleszins reden om een Nederlandstalig handboek over dit onderwerp uit te geven.Dit Handboek farmaceutische geneeskunde probeert op een beknopte wijze enkele van de meest relevante zaken rondom clinical trials te verhelderen. De systematische benadering draagt bij tot inzicht in het complete beeld van het geneesmiddel, zowel op gebied van mensgebonden onderzoek, als op het terrein van wet- en regelgeving en kwaliteit. 276 pp. Niederländisch.

Language: Dutch
Published by Bohn Stafleu Van Loghum, Bohn Stafleu Van Loghum 2014
- Softcover
- Print on Demand
Seller: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, GermanyAHA-BUCH GmbH
Contact seller5-star sellerCondition: New
US$ 87.49
US$ 72.15 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Taschenbuch. Condition: Neu. nach der Bestellung gedruckt Neuware - Printed after ordering - In Nederland worden veel initiatieven ontwikkeld om de opleiding tot klinisch onderzoeker verder te professionaliseren. Methodologie en regelgeving, ook nationaal, worden steeds complexer waardoor het doen van trials een steeds professio…nelere activiteit wordt. De tijden dat een arts-assistent naast zijn klinische werk nog een klinische studie erbij deed zijn definitief voorbij. Alleszins reden om een Nederlandstalig handboek over dit onderwerp uit te geven.Dit Handboek farmaceutische geneeskunde probeert op een beknopte wijze enkele van de meest relevante zaken rondom clinical trials te verhelderen. De systematische benadering draagt bij tot inzicht in het complete beeld van het geneesmiddel, zowel op gebied van mensgebonden onderzoek, als op het terrein van wet- en regelgeving en kwaliteit.