Published by Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1965
Seller: Hammer Mountain Book Halls, ABAA, Schenectady, NY, U.S.A.
Softcover. Covers lightly rubbed; otherwise very good condition. . 235p. Illus.
Paperback. Condition: Good. Dust Jacket Condition: Good. Hardcover edition. This could have light cosmetic flaws, but remains in good condition. Dust jacket condition is Good. Secure packaging for safe delivery.
Seller: Les bouquins d'Alain, Ondres, France
Couverture souple. Condition: Bon. Broché, bristol illustré. In-8 de 139 pages, 2 plans in-fine. Couverture un peu défraîchie, bel intérieur.
Published by Antwerpen : Nederlandsche Boekhandel, 1964
Seller: MW Books, New York, NY, U.S.A.
First Edition
First Edition. Near fine copy in the original stiff-card wrappers; edges very slightly dust-dulled and toned. Remains particularly and surprisingly well-preserved; tight, bright, clean and especially sharp-cornered. ; 8vo 8" - 9" tall; 145 pages; Physical desc.: 145 p. ; 21 cm. Subject: Communist International --Socialism --Belgium --History 3 Kg.
Published by Antwerpen : De Nederlandsche Boekhandel, 1963
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Fair. Originele grijze linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag, illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.; Foxing op snede, stofomslag sleets langs de hoeken en randen.
Condition: Very good.
Published by Antwerpen : Nederlandsche Boekhandel, 1964
Seller: MW Books Ltd., Galway, Ireland
First Edition
First Edition. Near fine copy in the original stiff-card wrappers; edges very slightly dust-dulled and toned. Remains particularly and surprisingly well-preserved; tight, bright, clean and especially sharp-cornered. ; 8vo 8" - 9" tall; 145 pages; Physical desc.: 145 p. ; 21 cm. Subject: Communist International --Socialism --Belgium --History 1 Kg.
Language: English
Published by Fonds Mercator, Bruxelles, 1986
ISBN 10: 9061531632 ISBN 13: 9789061531630
Seller: FABRISLIBRIS, Milano, MI, Italy
Rilegato. Condition: in ottime condizioni. sovraccoperta. Illustrazioni a colori e in nero. Lingua inglese. Tela editoriale. Sopraccoperta illustrata. Custodia. Formato in.4 (26x34 cm). Pagg. 435, 1. Lievi segni agli angoli e al taglio laterale. Peso 3,5 kg. Ottimo stato.
Seller: JLG_livres anciens et modernes, Saint Maur des Fossés, France
Condition: Très bon. 01. Nos envois se font avec suivi, pour tout problème n'hésitez pas à nous contacter pour trouver une solution.
Seller: JLG_livres anciens et modernes, Saint Maur des Fossés, France
Condition: Très bon. 01. Nos envois se font avec suivi, pour tout problème n'hésitez pas à nous contacter pour trouver une solution.
Paperback. Condition: Good. pp. 145 Dutch.
Published by De Nederlandsche boekhandel N.V., Antwerpen, 1965
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. 2. Verkleuring. Dutch Studie over het Daensisme tussen 1893 en 1914, met aandacht voor de ontstaansgeschiedenis rond Aalst, de rol van priester Adolf Daens en de Christene Volkspartij, de verhouding tot de katholieke hiërarchie en de katholieke partij, en de politieke en sociale strijd in Vlaanderen. Van Isacker volgt de beweging in pers en parlement, bespreekt breuklijnen binnen het kamp, contacten met andere strekkingen en de geleidelijke aftakeling richting Eerste Wereldoorlog, op basis van kranten, pamfletten en officiële documenten.
Published by Antwerpen - de Nederlandsche Boekhandel, 1965
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. pp. 248 / Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Dutch.
Published by De Nederlandsche Boekhandel, 1970
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch. Yes.
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. Ongelezen, 179p. Dutch.
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. 5. Dutch.
Paperback. Condition: Good. 19cm. Dutch Polemisch essay tegen vernieuwingen in de katholieke eredienst.
Paperback. Condition: Good. 97 p. ; 19 cm. Religious studies Text Dutch Met lit. opg. Polemisch essay tegen vernieuwingen in de katholieke eredienst.
Paperback. Condition: Fair. 191 p. ill. ; 26 cm. Karel van Deuren en Anthony Mertens ; ten geleide Karel van Isacker ; nawoord Michel van der Plas. Met lit. opg. Rooms-katholieken. 11.54 Roman Catholicism. Vlaanderen Vlaanderen (Belgie?) Plaatwerken (vorm) Dutch.
Language: Dutch
Published by Nederlandsche Boekhandel, 1978
ISBN 10: 9028903690 ISBN 13: 9789028903692
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Hardcover. Condition: Good. Dust Jacket Condition: Good. 2 bd. : illustrations, kort, portraits Europa Europa Dutch Deel 1. Een ouderwetse wereld, 1830-1914 ISBN 9028903690 Cop. 1978.
Paperback. Condition: Good. Dutch Polemisch essay tegen vernieuwingen in de katholieke eredienst.
Paperback. Condition: Good. 97 p. Dutch.
Published by De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen-Amsterdam, 1978
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Hardcover. Condition: Good. Dust Jacket Condition: Good. 1. Dutch Deel 1: 9789028903692 - Deel 2: 9789028908383. Deel 1 (Een ouderwetse wereld 1830?1914) ? Essayistische sociaal-culturele geschiedenis van België/Vlaanderen in de 19e eeuw tot aan 1914: politieke omwentelingen, verzuiling, industrialisering, sociale strijd en mentaliteiten. Van Isacker schrijft bewust vanuit een betrokken, interpreterende blik i.p.v. louter ?objectieve? feitenstapeling. Deel 2 (De enge ruimte 1914?1980) ? Vervolg over oorlog, bezetting en wederopbouw, de maakbaarheid van de welvaartsstaat, ontzuiling, culturele breuklijnen en het krapper wordende maatschappelijke ?spelbord? van 1914 tot ca. 1980. Maakt de balans op van anderhalve eeuw en plaatst actuele (1980) spanningen in historisch perspectief.
Published by De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen-Amsterdam, 1978
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Hardcover. Condition: Good. Dust Jacket Condition: Good. 1. Verkleuring. Bijgevoegd: promotiefolder voor het boek. Foxing Dutch Deel 1: 9789028903692 - Deel 2: 9789028908383. Deel 1 (Een ouderwetse wereld 1830?1914) ? Essayistische sociaal-culturele geschiedenis van België/Vlaanderen in de 19e eeuw tot aan 1914: politieke omwentelingen, verzuiling, industrialisering, sociale strijd en mentaliteiten. Van Isacker schrijft bewust vanuit een betrokken, interpreterende blik i.p.v. louter ?objectieve? feitenstapeling. Deel 2 (De enge ruimte 1914?1980) ? Vervolg over oorlog, bezetting en wederopbouw, de maakbaarheid van de welvaartsstaat, ontzuiling, culturele breuklijnen en het krapper wordende maatschappelijke ?spelbord? van 1914 tot ca. 1980. Maakt de balans op van anderhalve eeuw en plaatst actuele (1980) spanningen in historisch perspectief.
Published by De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen-Amsterdam, 1978
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Hardcover. Condition: Good. Dust Jacket Condition: Poor. 1. Dutch Deel 1: 9789028903692 - Deel 2: 9789028908383. Deel 1 (Een ouderwetse wereld 1830?1914) ? Essayistische sociaal-culturele geschiedenis van België/Vlaanderen in de 19e eeuw tot aan 1914: politieke omwentelingen, verzuiling, industrialisering, sociale strijd en mentaliteiten. Van Isacker schrijft bewust vanuit een betrokken, interpreterende blik i.p.v. louter ?objectieve? feitenstapeling. Deel 2 (De enge ruimte 1914?1980) ? Vervolg over oorlog, bezetting en wederopbouw, de maakbaarheid van de welvaartsstaat, ontzuiling, culturele breuklijnen en het krapper wordende maatschappelijke ?spelbord? van 1914 tot ca. 1980. Maakt de balans op van anderhalve eeuw en plaatst actuele (1980) spanningen in historisch perspectief.
Language: Dutch
Published by Nederlandsche Boekhandel, 1978
ISBN 10: 9028903690 ISBN 13: 9789028903692
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Hardcover. Condition: Fair. Voormalig bibliotheekboek / 283 p. Dutch.
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Published by De Nederlandsche Boekhandel, 1959
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Hardcover. Condition: Good. Dust Jacket Condition: Not present. Kaft onfris, vlek op achterzijde. Dutch.
Language: Dutch
Published by Nederlandsche Boekhandel, 1978
ISBN 10: 9028903690 ISBN 13: 9789028903692
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Hardcover. Condition: Fair. 283 p. / Stofomslag wat beschadigd aan de randen Dutch.
Seller: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Netherlands
Antwerpen & Amst., Nederlandsche Boekhandel, 1978. 283 blz. Ills. Gebonden met stofomslag. Goed. #9036304455. [97974].