Luc Schepens (42 results)

Language: Dutch
Published by Lannoo Tielt, Den Haag 1968
- Hardcover
Seller: Lewitz Antiquariat, Parchim, GermanyLewitz Antiquariat
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 17.82
US$ 12.11 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketLeinen mit OSU. Condition: Gut. 178 Seiten mit Abbildungen, in niederländischer Sprache. OSU etwas berieben und leicht bestoßen. Sonst kaum Lese- und Lagerspuren. Ein gutes Exemplar. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 800.
Published by Westtoerisme/Lannoo, Brugge / Tielt 1980
- Softcover
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NetherlandsAntiquariaat Parnassos vof
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 5.94
US$ 25.95 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketIngenaaid. Condition: Boek goed. 93 pp. Kaartjes, illustraties.

- Softcover
Seller: Barksdale Books, Almere, NetherlandsBarksdale Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 11.88
US$ 23.07 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Paperback, veel illustraties (voornamelijk foto's) in z/w, 8vo.

Published by Uitgeverij Orion / N.V. Desclee de Brouwer 1971
- Softcover
Seller: Barksdale Books, Almere, NetherlandsBarksdale Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 11.88
US$ 23.07 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Foxed.

Published by Tielt : Lannoo 1968
- Hardcover
Seller: Klondyke, Almere, NetherlandsKlondyke
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 16.33
US$ 23.07 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCondition: Fair. Originele linnen band, stofomslag, gekleurde schutbladen, geà llustreerd met z/w foto's, kaartje, 4to.; Stofomslag beschadigd en geplakt; randen kaft verkleurd; stofomslag deels verbruind; enige foxing op snede.
Published by ottmer Orion, Nijmegen - Brugge, 1980
Seller: Antiquariat Knacke, Berlin, GermanyAntiquariat Knacke
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 17.82
US$ 13.84 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketSprache: Niederländisch 238 Seiten. OriginalKarton. Altersentsprechend guter gebrauchter Zustand.
Published by Tielt, Lannoo 1983 geillustreerd 1983
Seller: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, NetherlandsAntiquarian Bookshop Klikspaan
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 9.50
US$ 22.26 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basket2e dr. - Met register. - Gebrocheerd.
Published by Editions Duculot, Paris Gembloux 1983
- Softcover
Seller: antoine, wavre, Belgiumantoine
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 17.82
US$ 26.53 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketbroché Bristol illustré. Condition: Très Bon État. 272 pages en format 16 - 24 cm.

- Softcover
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 28.35
US$ 17.25 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very good.

- Softcover
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 33.43
US$ 17.25 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very good.

- Softcover
Seller: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, NetherlandsEmile Kerssemakers ILAB
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 16.63
US$ 38.07 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. 202,(4) pp.; ills.; 24x17 cm. Text in Dutch / Nederlands. - Very good. See picture. 380g.
Published by Tielt / Weesp, Lannoo 1984 1984
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgiumAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 39.21
US$ 21.92 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basket180pp.met binnen- en buitentekstills., 25cm., in de reeks "Retrospectief".

Published by Orion 1971
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 6.64
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. Dutch.

Published by Orion; Desclée De Brouwer 1971
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 6.66
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Deze kroniek biedt een jaar-na-jaar overzicht van het leven en het literaire werk van de Vlaamse schrijver Stijn Streuvels, van zijn geboorte in 1871 tot zijn overlijden in 1969. Aan de hand van feiten, publicaties, correspondentie en contextuele gegevens schetst de auteur een gedetailleerd b…eeld van Streuvels? persoonlijke ontwikkeling, zijn schrijverschap en zijn plaats binnen de Vlaamse en Nederlandse literatuurgeschiedenis. Het boek fungeert zowel als naslagwerk als biografische leidraad voor de studie van Streuvels en zijn tijd.

Published by Orion; Desclée De Brouwer 1971
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 6.66
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Deze kroniek biedt een jaar-na-jaar overzicht van het leven en het literaire werk van de Vlaamse schrijver Stijn Streuvels, van zijn geboorte in 1871 tot zijn overlijden in 1969. Aan de hand van feiten, publicaties, correspondentie en contextuele gegevens schetst de auteur een gedetailleerd b…eeld van Streuvels? persoonlijke ontwikkeling, zijn schrijverschap en zijn plaats binnen de Vlaamse en Nederlandse literatuurgeschiedenis. Het boek fungeert zowel als naslagwerk als biografische leidraad voor de studie van Streuvels en zijn tijd.

Published by Orion; Desclée De Brouwer 1971
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 6.66
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Deze kroniek biedt een jaar-na-jaar overzicht van het leven en het literaire werk van de Vlaamse schrijver Stijn Streuvels, van zijn geboorte in 1871 tot zijn overlijden in 1969. Aan de hand van feiten, publicaties, correspondentie en contextuele gegevens schetst de auteur een gedetailleerd b…eeld van Streuvels? persoonlijke ontwikkeling, zijn schrijverschap en zijn plaats binnen de Vlaamse en Nederlandse literatuurgeschiedenis. Het boek fungeert zowel als naslagwerk als biografische leidraad voor de studie van Streuvels en zijn tijd.

Published by Provincie West-Vlaanderen 1980
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 7.30
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketPaperback. Condition: Good. Dutch.
More images- Softcover
Seller: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, BelgiumSomeThingz. Books etcetera.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 17.23
US$ 48.45 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketAntwerpen : Project , 1989 Softcover, 217pp., 11.5x24cm., ills. in z:w., ni goede staat (lichte gebruikssporen). Met bijbehorende losse kaart. ISBN 9050780113.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 9.30
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Not present. Hoekje van voorkaft. Dutch In dit toegankelijke maar wetenschappelijk gefundeerde boek wordt het leven van de soldaat en burger in Vlaanderen tijdens de Eerste Wereldoorlog belicht. Met oog voor persoonlijke verhalen, militaire operaties en het effect op lokale gemeenschappen, voorkomt Sc…hepens dat ?flarden? van tragische gebeurtenissen naar de marge verdwijnen. De rijkelijke beelddocumentatie versterkt de historische reconstructie.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 9.30
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. Nl/fr/en/de, potloodmarkeringen. Dutch French English German.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 9.97
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Dutch.

Published by Orion - Desclée de Brouwer 1971
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 11.30
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 2 available
Paperback. Condition: Good. pp. 167 Dutch.

Published by Descle?e De Brouwer [Utrecht], 1971
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 11.32
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Dutch.

Published by Orion - Desclée de Brouwer 1971
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 12.63
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. pp. 167 Dutch.
More images- Softcover
Seller: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, BelgiumSomeThingz. Books etcetera.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 19.61
US$ 48.45 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketGemeentekrediet 1984 Softcover, 230pp., 21x29.5cm., talrijke z/w ills., in goede staat (covers met gebruikssporen).

Published by Lannoo, Tielt 1968
- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 13.31
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketHardcover. Condition: Very Good. Dust Jacket Condition: Very good. Dutch Dit visueel sterke oorlogsboek combineert bronnenmateriaal van overlevenden (dagboeken, brieven, archiefstukken) met historische analyse van de Vlaamse mensen aan het front. Devliegher en Schepens reconstrueren de menselijke dimensie van de Groote Oorlog: d…e jonge frontsoldaten, sociale en culturele sfeer aan het front, de rol van burgerlijke groepen en de Vlaamse beweging. Ze trachten cliché- en flamingantische retoriek te vermijden en presenteren een genuanceerd beeld over motieven, ervaringen en de impact van de oorlog op individuen en gemeenschappen.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 13.90
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 93 p. : ill. Dutch.

Published by Descle?e De Brouwer 1971
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 13.96
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. (168 pages with illustrations) Streuvels, Stijn, 1871-1969. Text Dutch.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 14.43
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 96 pages : with illustrations ; 22 cm Gezelle, Guido, 1830-1899--Homes and haunts--Belgium--West Flanders. Authors, Flemish--19th century--Biography. West Flanders (Belgium)--Intellectual life--19th century. West Flanders (Belgium)--Biography. Text Dutch.

Published by Westvlaams Ekonomisch Studiebureau 1973
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 16.62
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketPaperback. Condition: Good. Losse bijlagen ontbreken (statistiek van de Westvlaamse emigratie 1857-1913 oer gemeente). Dutch.