Monteyne Andre (13 results)

Published by Vander 1982
Seller: crealivres, la fontennelle, , Francecrealivres
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 17.82
US$ 16.15 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Envoi rapide Bon état rousseurs sur la tranche de tête intérieur propre. in8. 1982. Broché. Ouvrage historique d'André Monteyne qui explore le passé de Bruxelles et de ses habitants à travers l'évocation de grandes figures bruxelloises et de nombreuses anecdotes amenant le lecteur à s'interroger sur les origines… l'évolution et l'avenir des Bruxellois. Good.
Language: Dutch
Published by Kredietbank, Brussel 1987
- Softcover
Seller: L'ivre d'Histoires, Merbes Sainte Marie, , BelgiumL'ivre d'Histoires
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 19.01
US$ 43.49 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Couverture Rempliée. Condition: Bon. 80 pages + un tableau généalogique.
Published by Bruxelles, Editions Vander, 1982. 1982
- Softcover
Seller: AUSONE, Bruxelles, , BelgiumAUSONE
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 15.45
US$ 48.79 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
13 x 19, 331 pp., broché, bon état.

Brussel, breken, bouwen - Architectuur en stadsverfraaiing 1780-1914.
MONTEYNE ANDRE (inl.) / Y. LEBLICQ / G. VAN DE ABEELEN / M. DE WAHA / G. ABEELS.
Published by Brussel, Gemeentekrediet van Belgie, 1979 1979
- Softcover
Seller: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiumBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 22.52
US$ 45.56 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Geillustr. softcover, 304pp., 21x29.5cm., talrijke z/w ills., goede staat. ISBN X. Uitgave n.a.v. de gelijknamige tentoonstelling, georganiseerd door het Gemeentekrediet in Passage 44 te Brussel tussen 12/9 en 28/10/1979. Met veel oude foto's van bouwwerven en stadsgezichten, architectenwoningen, plannen en kaarten, prenten en t…ekeningen, ontwerpen, plan Terkamerenbos, portretten bekende architecten 1230 g.

Published by Vlaamse gemeenschap, Brussel 1981
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 6.64
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Bijgevoegd: tentoonstellingsbrochure Dutch Deze publicatie verschijnt in het kader van de tentoonstelling ?Karel Buls en zijn tijd? gehouden in Brussel van 4 tot 17 december 1981; zij bevat teksten en illustraties over het leven, werk en maatschappelijke betekenis van Karel Buls (1837-1914), zijn r…ol in de Vlaamse beweging en in Brussel, en plaatst hem in zijn tijd.

Published by Vlaamse gemeenschap, Brussel 1981
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 6.64
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 2 available
Paperback. Condition: Good. 1. Dutch Deze publicatie verschijnt in het kader van de tentoonstelling ?Karel Buls en zijn tijd? gehouden in Brussel van 4 tot 17 december 1981; zij bevat teksten en illustraties over het leven, werk en maatschappelijke betekenis van Karel Buls (1837-1914), zijn rol in de Vlaamse beweging en in Bruss…el, en plaatst hem in zijn tijd.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 6.64
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 376 s. Bruxelles Text Dutch.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Poor
US$ 6.66
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Poor. Omslag en snede wat verkleurd, handtekening op titelpagina, 376 pages Dutch.

Published by VANDER. Non daté
- Softcover
Seller: Le-Livre, SABLONS, , FranceLe-Livre
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 42.53
US$ 48.45 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Couverture souple. Condition: bon. R150159308: Non daté. In-8. Broché. Etat d'usage, Couv. légèrement passée, Dos plié, Intérieur acceptable. 331 pages. . . . Classification Dewey : 840-Littératures des langues romanes. Littérature française.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 8.65
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Dutch.

- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 9.32
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Ongelezen, 376p. Dutch.

Published by Gemeentekrediet van Belgie? 1979
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 25.29
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 304 p. : ill. ; 30 cm Brussel urban renewal. Urban renewal. Text Dutch "Dit werk werd uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling 'Brussel, breken, bouwen : architectuur en stadsverfraaiing, 1780-1914', georganiseerd door het Gemeentekrediet van Belgie? Brussel, Passage 44, 12 sept.- 28 okt. 197…9"--Page 5.

- Softcover
Seller: Frederic Delbos, Lussan, OC, FranceFrederic Delbos
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 17.82
US$ 60.33 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Vander, 1982. Format 13x19 cm, broche, 331 pages. Bon etat.