Paul Sobry (6 results)

Published by Bureaux du Recueil Bibliotheque de l'Universite, Louvain 1934
- Softcover
Seller: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, NetherlandsEmile Kerssemakers ILAB
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 21.38
US$ 38.06 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. viii,206,(2) pp.; with portrait.; 25x16.5 cm. Text in Dutch / Nederlands. - (paper browned, with brown spots/ foxing) Although still good, see picture 360g.
Published by Atwerpen, Standaard 1934 1934
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgiumAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 35.28
US$ 21.92 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
vii + 208pp., gebroch., stempeltje, enkele roestvlekjes, verder in goede staat, R34848.

Published by Université de Louvain 1934
- Softcover
Seller: Le-Livre, SABLONS, FranceLe-Livre
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 42.53
US$ 48.44 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Couverture souple. Condition: bon. RO40240336: 1934. In-8. Broché. Etat d'usage, Tâchée, Dos fané, Non coupé. 206 pages. Photo en noir et blanc en frontispice (portrait). Texte en néerlandais. Etiquette de code sur le dos. Tampons et annotations de bibliothèque sur le 1er plat et en page de titre. . . . Classification Dewey : 49…0-Autres langues.

Published by Standaard Uitgeverij 1934
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 22.62
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. pp. 206 / Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig, Naam op titelpagina / Name on title page Dutch.

Published by Louvain Bureaux du Recueil Bibliotheque de l'Universite 1934
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 26.61
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. vii, 206, [2] pages frontispiece (portrait) 25 cm. Dutch.

Published by N.I.R. (Brussel 1936
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 39.92
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Dutch Deze uitgave uit de Nederlandse reeks van het N.I.R. werd gepubliceerd naar aanleiding van de vierhonderdste sterfdag van Erasmus en brengt een reeks beschouwende en historische bijdragen samen over zijn leven, werk en intellectuele betekenis. De auteurs belichten Erasmus als hum…anist, theoloog, filoloog en Europees denker en plaatsen zijn ideeën in de context van de zestiende eeuw en hun doorwerking tot in de moderne tijd. Het boek weerspiegelt het culturele en educatieve streven van het N.I.R. in het interbellum om humanistische waarden en historische figuren toegankelijk te maken voor een breed Nederlandstalig publiek. Ze werden uitgezonden op de radio op 26 juni, 1 juli, 5 juli, 8 juli en 12 juli 1936.