Robert Lanoye (7 results)
Language: French
Published by EDITIONS EREL, OSTENDE 1989
- Softcover
Seller: Librairie l'Aspidistra, Mesvin, BE, BelgiumLibrairie l'Aspidistra
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 10.69
US$ 25.38 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
BROCHE. Condition: Bon. 233 pages, Dessins par REGNIER DE HERDE, illustrations. REGNIER DE HERDE (illustrator).

Published by Erel 1989
Seller: crealivres, la fontennelle, , Francecrealivres
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 14.26
US$ 16.15 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Envoi rapide Bon Etat couverture un peu défraîchie intérieur propre. in8. 1989. Broché. Good.

Language: French
Published by Erel, Ostende 1989
- Softcover
Seller: L'ivre d'Histoires, Merbes Sainte Marie, , BelgiumL'ivre d'Histoires
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 8.92
US$ 43.49 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Couverture Souple illustrée. Condition: Bon.
More imagesSchoonselhof nu! Een eigentijdse visie op de Antwerpse necropool. [Met DVD]
Robert, Jan (edit.) / Havermans, Anne-Mie / Cuyvers, Wim / Hemmerechts, Kristien / Herman, Frank / Jacobs, Marc / Lanoye, Tom / Verpoest, Luc.
- Softcover
Seller: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, , BelgiumSomeThingz. Books etcetera.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 16.05
US$ 48.45 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Antwerpen Erfgoedcel Antwerpen 2005 Softcover, 399pp., 24x28cm., rijkelijk geïllustr. in kleur en z/w., in zeer goede staat (omslag met lichte gebruikssporen). Met DVD. ISBN 9789080705333. 'Het zal niet alleen een kerkhof zijn maar tezelfdertijd een prachtig wandelpark.' Zo omschreef de Antwerpse gemeenteraad in 1911 de bestemmi…ng van het landgoed Schoonselhof en in 1921 werd het in gebruik genomen als stedelijke begraafplaats. Schoonselhof nu! biedt in gecombineerde dvd- en boekvorm een veelzijdige blik op deze lommerrijke laatste rustplaats van beroemde en 'gewone' Antwerpenaren en andere Vlamingen. Door een filmreportage, meer dan honderd graf- en levensbeschrijvingen, essays, een gedicht, fotografie en historische duidingen laat het werk zien dat Schoonselhof veel meer is dan een verstilde dodenakker met bijzondere grafmonumenten. Het wordt gepresenteerd als een stenen archief, vol verhalen en onderlinge verbanden, waarin de begraafplaats stad en samenleving weerspiegelt en onthult hoe wij met onze doden omgaan. De dvd toont bovendien het leven op Schoonselhof in alle jaargetijden en de hedendaagse triptieken van Magnum,fotograaf Carl De Keyzer leggen mensen, graftekens en de natuur in het park vast.
Language: French
- Hardcover
Seller: Librairie Ancienne René Vernet, TROYES, , FranceLibrairie Ancienne René Vernet
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 35.64
US$ 40.37 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Cartonné. Condition: Bon. Éditions Erel sans date (1965) Cartonné 134 pages in-4°. Illustrations en noir.

Published by Brugge 1944
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 11.97
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. pp. 135 / Gevouwen rug / Folded back, Vertaling door Cornelis, geïllustreerd Ringel F Dutch.
More imagesLanguage: French
Published by EREL 1971
- Softcover
Seller: Librairie Thot, MOUVAUX, , FranceLibrairie Thot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 57.03
US$ 74.98 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Couverture souple. Condition: Bon. Pas de jaquette. In4 broché bon état à très bon état 146 pages, 1971 (petite plissure sur le coin supérieur de la quatrième de couverture, bon exemplaire). Envoi soigné.