Language: Dutch
Published by Uitgeverij Ankh-Hermes, Deventer, 1992. 112 pp., 1992
ISBN 10: 9020255967 ISBN 13: 9789020255966
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Originele grijslinnen band met stofomslag, bovenhoekje van de stofomslag gescheurd en gerepareerd, enkele lichte gebruikssporen, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Language: German
Published by Solothurn ; Düsseldorf : Walter, 1993
ISBN 10: 3530724513 ISBN 13: 9783530724516
Seller: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Germany
kart. Condition: Gut. 164 Seiten. Das gebrauchte Taschenbuch ist sehr gut erhalten. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 280.
ISBN 10: 3530724513 ISBN 13: 9783530724516
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
ISBN 10: 3530724513 ISBN 13: 9783530724516
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Language: French
Published by Leuven : Leuvense Schrijversaktie, 1990
ISBN 10: 9071345254 ISBN 13: 9789071345258
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. 2nd Edition. Paperback, text in Dutch and French, 8vo.
Language: German
Published by Benziger Vlg., Düsseldorf, 1999
ISBN 10: 3545700070 ISBN 13: 9783545700079
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Language: German
Published by Benziger Vlg., Düsseldorf, 1999
ISBN 10: 3545700070 ISBN 13: 9783545700079
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Published by Leuven : Leuvense Schrijversaktie, 1983
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback, 8vo.
Language: German
Published by Patmos Verlag, Düsseldorf, 2005
ISBN 10: 3491694043 ISBN 13: 9783491694040
Seller: Antiquariat WIE, Lollar, Germany
Softcover. Condition: Gut. Ohne Schutzumschlag. Seine östliche Spiritualität. 164 Seiten.
Language: German
Published by Patmos Verlag, Düsseldorf,, 2004
Seller: Clerc Fremin, Steingaden, Germany
Softcover. 164 Seiten Zustand: Keine Beschädigungen, keine Eintragungen. Rücken, Ecken, Kanten gut. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 200.
Published by Leuvense schrijversactie, Leuven, 1983
Seller: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Netherlands
Paperback, 21 cm, 150 pp. Nederlands-Spaanse uitgave. Cond.: goed / good.
Condition: Very Good. I.z.g.st., 112 pp., 21.5x14x1.6 cm, met noten Lichte gebruikssporen aan stofomslag aanhalingen in de kantlijn met potlood pag 7-10. Blindstempel op schutblad, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Published by Leuven, 1983
Seller: Librería Hijazo, LOGROÑO, Spain
151 pg.21 cm. POESIA.
Condition: New.
Published by Patmos Verlag GmbH & Co. KG, Düsseldorf, 2005, 2005
ISBN 10: 3518024744 ISBN 13: 9783518024744
Seller: Versandantiquariat Kerzemichel, Wittenberge, Germany
164 S., 8°, Obrosch, sehr gutes Exemplar.
Published by De Roerdomp, Antwerpen, 1971
Seller: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Netherlands
Condition: Very Good. I.z.g.st., softcover, 158 pp., 21x13.5x1,4 cm Lichte gebruikssporen aan omslag, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Published by Servire, Utrecht, 1998
Seller: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Netherlands
First Edition
Condition: Very Good. First Edition. I.z.g.st., hardcover, 159 pp., 1e druk, 21.5x14x1.7 cm, met noten Lichte gebruikssporen aan omslag, klein vlekje binnenkant omslag, verklarende woordenlijst, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Condition: Very good.
Published by Altamira-Becht, Bloemendaal, 2000
ISBN 10: 9069634899 ISBN 13: 9789069634890
Seller: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Netherlands
Condition: Very Good. I.z.g.st., hardcover, 143 pp., 22x14x1.7 cm Lichte gebruikssporen aan omslag, bronvermelding, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Condition: New.
Taschenbuch. Condition: Sehr gut. 3. Aufl. 168 S. Alle Bücher & Medienartikel von Book Broker sind stets in gutem & sehr gutem gebrauchsfähigen Zustand. Die Ausgabe des gelieferten Exemplars kann um bis zu 10 Jahre vom angegebenen Veröffentlichungsjahr abweichen und es kann sich um eine abweichende Auflage handeln. Unser Produktfoto entspricht dem hier angebotenen Artikel, dieser weist folgende Merkmale auf: Helle/saubere Seiten in fester Bindung. Leichte Gebrauchsspuren. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 222.
Published by Manteau, 1968, 1968
Seller: Handled With Care, Bocholt, Belgium
Softcover/Paperback. Condition: Good. In goede staat. Paperback. Geen leesvouwen rug. Shelfwear.
Condition: Very good.
Published by Heideland, Hasselt 1976 / Vlaamse Pockets - Poëtisch Erfdeel der Nederlanden (94), 1976
Seller: Handled With Care, Bocholt, Belgium
Softcover/Paperback. Condition: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Paperback. Shelfwear.
Published by Heideland, Hasselt 1976 / Vlaamse Pockets - Poëtisch Erfdeel der Nederlanden (94), 1976
Seller: Handled With Care, Bocholt, Belgium
Softcover/Paperback. Condition: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Paperback. Shelfwear.
Language: Dutch
Published by Leuvense Schrijversaktie, 1991
ISBN 10: 9071345580 ISBN 13: 9789071345586
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Saint-Remy (illustrator). Paperback, originele uitgeversomslag in kleur door Saint-Remy, 20x12,9 cm., 77 pp. ISBN 9067320521. Met persoonlijke opdracht van de auteur aan Willem M. Roggeman. 160 g.
Published by Colibrant Uitgaven, 1977, 1977
Seller: Handled With Care, Bocholt, Belgium
Softcover/Paperback. Condition: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Paperback. Linnen.
Published by Leuvense Schrijversaktie, 1986
ISBN 10: 9071345076 ISBN 13: 9789071345074
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Oorspronkelijk uitgevers omslag, 88 pagina's . 0 g.