Published by Recklinghausen 1948;, Paulus-Verlag,, 1948
Seller: buc online, Erika Trautmann-Aschmann, Göttingen, Germany
6.-8. Tsd.; 124 S.; engl. Brosch.; 10,5x19cm. Deutlichere Alters- u. Gebr.spuren; Papier gedunkelt; Namenseintrag; sonst noch ordentlich.
Language: German
Published by Paulus Verlag, 1947
Seller: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Germany
Taschenbuch; Condition: Gut. 123 Seiten; Papierqualität und Alter führten zu einer Nachdunklung der Seiten und der Buchschnitt ist angestaubt. Im Übrigen ist das Taschenbuch in einem guten Zustand. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 150.
Published by L J Veen's Uitgeversmij N V, Amsterdam
Seller: BEACON BOOKS, Creston, BC, Canada
Hardcover. Condition: Good. Dust Jacket Condition: No Dust Jacket. 6.25 x 8.75 inches approximately. 173 pages. Text is in Dutch. Undated, inscription in blue ink on front endpaper dated 1955. Brown cover with gold script, faded on the spine. Good condition. Wear on edges.
Language: German
Published by Paulus-Verlag, 1947
Seller: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Germany
Broschiert; Condition: Gut. 123 Seiten; Einband leicht staubschmutzig, altersbedingte Anbräunung des Papiers; ansonsten ordentlicher Erhaltungszustand; Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 110.
Published by Wereldbibliotheek, Amsterdam - Antwerpen, 1954. Derde druk. 146 pp. Met afbeeldingen in zwart-wit., 1954
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Originele rode linnen band met stofomslag, rug en rand van de stofomslag wat verkleurd / gevlekt, naam op schutblad, paar kleine roestvlekjes op snee, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Language: German
Published by St. Benno, 1961
Seller: Bookbot, Prague, Czech Republic
Softcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken; Farbtonänderung.
Published by Amsterdam : L.J. Veen's Uitgeversmij N.V. z.j.
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele rode linnen band, 8vo.; Naam met pen en adresstempel met rode inkt op schutblad; rug verkleurd.
Published by Transmare Verlag Berlin, 1932
Seller: Antiquariat BücherParadies, Wettin-Löbejün, Germany
Leinen. Condition: Gut. Oktav. 282 Seiten. Leinen. gering schiefgelesen, gut erhalten.
Published by L.J. Veen's Uitgeversmij N.V., Amsterdam
Seller: Erwin Antiquariaat, Kampen, Netherlands
cloth / linnen hardcover. Condition: good / goed. Dust Jacket Condition: good / goed. reprint / herdruk. Boek met stofomslag. Gebruiksspoortjes / oxidatieplekjes op de kaften / naam - datum - herinnering met pen geschreven op het eerste schutblad / de stofomslag is verkleurd van oranje naar geel. 172 pagina's. Illustraties. Size: A5 formaat.
Paperback, geillustreerde papieromslag in kleur onder wikkeltje van boterpapier, 120 x 200mm., ex-libris, 172pp., z/w illustratie. Omslag en houtsneden door Rik Keuterickx. Licht roestvlekkig, verder in prima staat. 430 g.
Gebonden, 151pp., 11x17cm., redelijke staat. Rug beschadigd en hersteld met plakband. 145 g.
Oorspronkelijk uitgevers omslag,pocket, nr. 28 in de reeks, illustratie omslag.Van Avermaat. 0 g.
150 x 210mm., 175pp. prima staat. 0 g.
oorspronkelijk uitgevers omslag 175pp., 13.5x20.5cm., goede staat, Met pentekeningen van Leo Mertens. 0 g.
Published by Berlin Transmare Verlag, 1932
Seller: Robert Höffner Versandantiquariat, Dortmund, Germany
First Edition
285(3) S., Oktav, grüner OLn. mit Rückentitel in Grün auf Weiß - Dt. Erstausgabe von "Het schoone jaar van Carolus" Einband minimal fleckig, insg. ordentliches Exemplar frei von Anstreichungen. - BEILIEGEND: DERS.: Von Beginen, Pfarrern und dem Jesuskind. Erzählungen. (A. d. Flämischen übers. v. Annemarie Erkelenz). Recklinghausen, Paulus Verlag, 1947, 123(1) S., Oktav (ca. 10,4 x 19,3 cm), farbig-illustr. OBr. - Dt. Erstausgabe. Hübsches schmales Bändchen mit Umschlaggestaltung und Zeichnungen von Paul Bachem und Tony Heinen-Bachem. Gutes, frisches Exemplar. - Zus. 2 Bände.
Language: German
Published by Leipzig : Insel-Verl. [1933]., 1933
Seller: Hübner Einzelunternehmen, Hamburg, HH, Germany
Pp. 95 S. : mit Abb. ; kl. 8 Vorsatzblatt fehlt Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 100.
Published by Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur, 1923, 1923
gebonden linnen met goudopdruk, 123pp., 12x19cm 260 g.
Language: German
Published by Leipzig : Insel-Verl., Nr. 205 [1933]., 1933
Seller: Hubert Wilhelm Eichhorn, Möhnesee, Germany
95 S. : mit Abb. ; Gebraucht, gut. Vorsatzblätter lichtrandig, Seite eins mit Namenseintrag. Buchseiten gut. TB 364 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 132 12,1 x 0,9 x 18,3 cm, Kartoniert.
Published by Bij de Boekengilde die Poorte, 1935
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. Eigendomsmerk. 213 p. ; 19 cm. Text Dutch.
Paperback. Condition: Poor. Verkleuring. Gescheurde rug. Dutch.
Paperback. Condition: Fair. Vergeeld, 175p. Dutch.
Paperback. Condition: Fair. Voorpagina zit los Dutch.
Paperback. Condition: Good. pp. 175 / Gevouwen rug / Folded back, cover not so good / omslag onfris Dutch.
Paperback. Condition: Fair. 175p. Dutch.
Paperback. Condition: Poor. 175p. Dutch.
Paperback. Condition: Good. pp. 205 / Omslag onfris / Cover not so good Dutch.
Paperback. Condition: Fair. Dutch.
Paperback. Condition: Good. Dutch.
Paperback. Condition: Poor. 1 vol. (175 p.) ; 20 cm. Dutch.
Paperback. Condition: Poor. 208 p. ; 21 cm. Dutch literature Dutch.