Language: Dutch
Published by Lannoo/Tielt/Utrecht, 1973. Geen paginanummers vermeld., 1973
ISBN 10: 9020904604 ISBN 13: 9789020904604
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Halflinnen band, in goede staat. Met prenten in kleur. Met losse aanbiedingsbrief van de uitgever. Please see description or ask for photos.
Language: German
Published by Steyl Verlag;, 1926
Seller: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Germany
gebundene Ausgabe. Condition: Gut. 460 Seiten; Das hier angebotene Buch stammt aus einer teilaufgelösten wissenschaftlichen Bibliothek und trägt die entsprechenden Kennzeichnungen (Rückenschild, Instituts-Stempel.); leichte altersbedingte Anbräunung des Papiers; der Buchzustand ist ansonsten ordentlich und dem Alter entsprechend gut. Text in ALTDEUTSCHER SCHRIFT. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 780.
Language: French
Published by REFUGIE ABDIJ VAN TONGERLO, MECHELEN, 1989
Seller: Librairie l'Aspidistra, Mesvin, BE, Belgium
BROCHE. Condition: Bon. CATALOGUE D'EXPOSITION INTERNATIONALE, 120 pages, illustrations.
Language: German
Published by Steyl Verlag;, 1926
Seller: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Germany
gebundene Ausgabe. Condition: Gut. 460 Seiten; Das hier angebotene Buch stammt aus einer teilaufgelösten wissenschaftlichen Bibliothek und trägt die entsprechenden Kennzeichnungen (Rückenschild, Instituts-Stempel.); leichte altersbedingte Anbräunung des Papiers; der Buchzustand ist ansonsten ordentlich und dem Alter entsprechend gut. Text in ALTDEUTSCHER SCHRIFT. Im hinteren Teil löst sich der Buchdeckel. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 750.
Published by Amsterdam, De Nieuwe Kerk / Rijksmuseum, 1993
Seller: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Netherlands
paperbound, 4to 127 pp., ca. 100 ills tentoonstellingscatalogus; werken uit de bloeiperiode van de pre-renaissance tot het einde van de 17e eeuw; en vanaf de 18e eeuw Spaanse tapijten uit de Real Fabrica de Tapices in Madrid; zeer goede conditie.
Seller: Houtman Boeken, Utrecht, Netherlands
1973, ongenummerd, hardcover in goede staat. Wat vergeeld. Boodschap voorin.
Published by Malines, The Gaspard De Wit Foundation, 1993
Seller: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Netherlands
cloth, dustjacket, 4to 127 pp., ca. 50 ills. exhibition catalogue of tapestries; very good condition.
Published by Mechelen, Stichting Gaspard De Wit/Koninklijke Manufactuur De Wit 1993, 1993
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
123 (4) p. Paperback (Mooi exemplaar.).
Language: German
Published by Missionsdruckerei Steyl, Kaldenkirchen,, 1926
Seller: Clerc Fremin, Steingaden, Germany
460 Seiten Zustand: Keine Beschädigungen, mit einer Eintragung im Vorsatz. Rücken, Ecken, Kanten gut. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 800 Hardcover Leinen, Kopffarbschnitt, mit Schutzumschlag.
Published by Taichung-Taipei-Mechelen, Musée Jacquemart-André 1989, 1989
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, oblong shaped 4to, 104pp. 41 coloured page-large plates [9 larger folded], notes. - as new. 40 tapestries depicted & described.
Published by Taichung, Taiwan Museum of Art 1989, 1989
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
102 p. Paperback.
Published by N.V. Uitg. v.,h. Erven Martin G. Cohen, Den Haag
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Halflinnen. Condition: Normale gebruikssporen. Zonder jaar [1929]. Zonder paginanummering. Prenten in kleur. De halflinnen band is vooral alngs de randen wat groezelig en iets verschoten met een enkele lichte beschadiging op de vooorkant (niet in de plaat. Op de eerste en laatste pagina zijn lichte roestvlekjes, op de andere pagina's komen soms ook roestvlekjes voor maar niet in de prenten.
Softcover, ing. 20x14,5cm, 233pp, in goede staat. Studie ten gerieve van leerkrachten, ouders, bibliothekarissen omvattende tevens omstandige lijsten van aan te bevelen werken, naar de verschillende genres en naar den leeftijd der kinderen ingedeeld. 480 g.
Softcover, 140 x 185mm., 72pp. Tweede, herziene druk. In prima staat. 380 g.
Published by De Sikkel, Antwerpen
Zonder jaar (circa 1930), 32pp. Met houtsneden van Victor Stuyvaert. Geillustreerd. Half linnen gebonden. Platten iets gevlekt (zie foto). Verder in goede staat.
Published by Den Haag; zonder jaar; N.V. Uitgeversvennootschap v.h. erven Martin G. Cohen; halflinnen; verzameld door Hendrik van Tichelen; met prenten in kleur door Felix Timmermans; ongepagineerd. Voorplat met een enkel klein vlekje. [#3657
Seller: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Netherlands
Den Haag; zonder jaar; N.V. Uitgeversvennootschap v.h. erven Martin G. Cohen; halflinnen; verzameld door Hendrik van Tichelen; met prenten in kleur door Felix Timmermans; ongepagineerd. Voorplat met een enkel klein vlekje.
Softcover onder papieromslag, titelpagina met vignet, foto-frontispice, 145 x 220mm., 196pp. Uitgave van Het Willems-Fonds Nr 182. Bespiegelingen ten behoeve van ouders en opvoeders. Met handgeschreven opdracht van de auteur. 0 g.
Published by Chine, Taiwan Museum of Art/Mechelen, Refugie Abdij van Tongerlo, 1989., 1989
Seller: AUSONE, Bruxelles, Belgium
25 x 23, 102 pp., très nombreuses planches dont certaines dépliantes en couleurs, broché, bon état. quadrilingue français/néerlandais/chinois/anglais; accompagné d'un fascicule.
Published by Refugie Abdij van Tongerlo
Seller: Handled With Care, Bocholt, Belgium
Softcover/Paperback. Condition: New. Nieuwstaat. Ongelezen. Softcover.
Published by Brugge, Houdmont-Carbonez, 1909
Seller: Librarium of The Hague, The Hague, Netherlands
First Edition
Hardcover. Condition: . ~ ~ NOTE: THE PRICE OF THIS BOOK IS CURRENTLY REDUCED! ~ ~ (illustrator). 1st Edition. Two volumes bound in one. Royal octavo. Pp. viii, 192; 284. Frontispiece, portrait plates, tail-pieces. HARDCOVER, contemporary three-quarter cloth and marbled boards, with 2 contrasting morocco labels to spine, lettered in gilt; Old institutional bookplate and stamp; first pages heavily spotted, one leaf stained. In good condition. ~ FIRST EDITION. TIMO-2.
Published by Antwerpen, Drukerij en Binderij, V.Resseler, 1919., 1919
Seller: AUSONE, Bruxelles, Belgium
Signed
16 x 24, 104 pp., broché, bon état. Envoi autographe de l'auteur/Gesigneerd exemplaar van de auteur; Livre en néerlandais/Boek in het Nederlands.
Softcover, 127pp., titelillustratie in kleur, 18.5x24.5cm., ills. in rood-zwart, goed exemplaar (enkele roestvlekken, ongesneden katernen). Tweede, herziene uitgaaf. Met opdracht en muzikale bijdrage van Dr. J.H. Gunning Wz. Geillustreerd door Elsa van Hagendoren. 0 g.
Published by Erven Martin G. Cohen,, Den Haag, 1929
Seller: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Netherlands
Halflinnen band, 24 cm, [24] pp. Ills.: kleurenillustraties. Cond.: goed / good.
Language: French
Published by 1989 Taichung - Taipei - Mechelen Taiwan Museum of art - National Museum of History - G. De Wit, Mechelen, 1989
Seller: A. Van Zaelen antiquariaat, MECHELEN, Belgium
Soft cover. Condition: Good. 23 x 24,5 cm (oblong) - 120 pgs - originele omslag (soft cover) - mooi geillustreed, sommige platen uitslaand - goed ex.
Seller: GreatBookPrices, Columbia, MD, U.S.A.
Condition: New.
hardcover. Condition: New. 1st.
Seller: GreatBookPrices, Columbia, MD, U.S.A.
Condition: As New. Unread book in perfect condition.
Seller: GreatBookPricesUK, Woodford Green, United Kingdom
US$ 205.98
Quantity: 1 available
Add to basketCondition: As New. Unread book in perfect condition.
Seller: Revaluation Books, Exeter, United Kingdom
US$ 205.20
Quantity: 1 available
Add to basketHardcover. Condition: Brand New. 290 pages. 10.75x7.50x1.00 inches. In Stock.
Seller: GreatBookPricesUK, Woodford Green, United Kingdom
US$ 212.06
Quantity: 1 available
Add to basketCondition: New.