Published by G. A. Van Oorschot, 1956. 2e druk. 674 pp., 1956
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Originele linnen band. Band iets gevlekt, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Condition: Good. 3rd Edition. Naam met pen op schutblad.
Condition: Good.
Condition: Good. Rug erg verkleurd.
Condition: Good. Rug verkleurd.
Published by Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1965
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Witte Olifanten reeks.; Omslag iets verkleurd, enkele kreukjes en scheurtjes.
Published by G.A. van Oorschot, Amsterdam, 1965
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Stofomslag beschadigd en geplakt met plakband.
Condition: Good. Voornaam met pen op schutblad.
Published by J. Philip Kruseman's Uitgeversmij. N.V., Den Haag
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Published by Amsterdam : G.A. van Oorschot, 1962
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Fair. Originele linnen band met goudopdruk, stofomslag, 8vo. Vertaald door Charles B. Timmer.; Naam, datum en plaats op schutblad; slijtage randen omslag; lichte kleine vochtvlekjes kaft.
Published by Amsterdam : G.A. van Oorschot, 1956
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. 2nd Edition. Originele linnen band met goudopdruk, stofomslag, dundruk, 8vo. Vertaald uit het Russisch door Charles B. Timmer. De Russische Bibliotheek.; Naam en datum op schutblad.
Published by Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1965
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. 3rd Edition. Russische Bibliotheek. Vergulde linnen band met stofomslag.
Language: Dutch
Published by Amsterdam, G.A. van Oorschot. 1987, 2007
ISBN 10: 9028206337 ISBN 13: 9789028206335
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's sewn orange & yellow paperback, pictorial frontcover, 4th printing [1955], 8vo: 608pp., [iv], table of contents. India paper. Very fine copy., Russische Bibliotheek.
Published by G.A. Van Oorschot 1955, 1955
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Paperback, voorplat beschadigd, verder nette staat, 608 pagina's.
Language: Dutch
Published by Van Oorschot (Russische Bibliotheek), 1965
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
1965, 3de druk, hardcover, scheurtjes in stofomslag , 3de druk, , scheurtjes in stofomslag , 3de druk, , scheurtjes in stofomslag.
Language: Dutch
Published by Van Oorschot (Russische Bibliotheek), 1957
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
Condition: , , scheurtjes in stofomslag. 1957, hardcover, scheurtjes in stofomslag.
Language: Dutch
Published by Van Oorschot (Russische Bibliotheek), 1979
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
1979, hardcover met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar.
Language: Dutch
Published by Van Oorschot (Russische Bibliotheek), 1957
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
1957, hardcover met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar.
Language: Dutch
Published by Amsterdam : G.A. van Oorschot, 1979
ISBN 10: 9028204229 ISBN 13: 9789028204225
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. 2nd Edition. Originele linnen band met goudopdruk, stofomslag. De Russische Bibliotheek deel VII. Vertaald uit het Russisch door Tom Eekman.; 2e druk 1979.
Language: Dutch
Published by G.A. van Oorschot / Russische Bibliotheek, 1979
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
1979, hardcover met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar.
Language: Dutch
Published by G.A. van Oorschot / Russische Bibliotheek, 1978
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
1978, hardcover met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar.
Language: Dutch
Published by G.A. van Oorschot / Russische Bibliotheek, 1981
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
1981, hardcover met stofomslag, zeer goed exemplaar , met stofomslag, zeer goed exemplaar , met stofomslag, zeer goed exemplaar.
Language: Dutch
Published by G.A. van Oorschot / Russische Bibliotheek, 1957
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
1957, hardcover met stofomslag, lichte gebruikssporen aan so, verder goed exemplaar , met stofomslag, lichte gebruikssporen aan so, verder goed exemplaar , met stofomslag, lichte gebruikssporen aan so, verder goed exemplaar.
Language: Dutch
Published by G.A. van Oorschot / Russische Bibliotheek, 1976
Seller: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Netherlands
1976, hardcover met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar.
Paperback. Condition: Good. pp. 64 / vertaald door H. J. Been Dutch.
Paperback. Condition: Good. 222p. Dutch.
Paperback. Condition: Good. Naamstempel op schutblad, 222p. Dutch.
Language: Dutch
Published by Het Kompas, Antwerpen
Seller: L'ivre d'Histoires, Merbes Sainte Marie, Belgium
Couverture Rigide Illustrée. Condition: Bon. Collection "De feniks"; traduction de H. J. Been.
1967, 799pp, Hardcover zonder stofomslag. Lichte gebruikssporen.
Published by Utrecht, Stichting De Roos, 1965
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Vertaald door Charles B. Timmer; twintig illustraties getekend door Kurt LÃ b; gedrukt in 175 genummerde exemplaren (dit is nummer 115).