Veer Bas (12 results)

Author

Refine your search

  • Books (12)

to

Custom price range (US$)

to

    • Published by Goor en Zonen , G.B

      • Softcover

      Seller: Verzamelaars kabinet, Alkmaar, NetherlandsVerzamelaars kabinet

      2-star seller
      Contact seller

      Condition: Used - Good

      US$ 11.92

      US$ 16.78 shipping 
      Ships from Netherlands to U.S.A.

      Quantity: 1 available

      Softcover. Condition: Good. Druk: 1 | Binding: Gebonden | Staat: Goed tot zeer goed.

    • Published by Gouda, G.B. van Goor Zonen. 1923 1923

      • Hardcover
      • First Edition

      Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NetherlandsAntiquariaat Schot

      5-star seller
      Contact seller

      Condition: Used

      US$ 10.97

      US$ 28.94 shipping 
      Ships from Netherlands to U.S.A.

      Quantity: 1 available

      Original publisher's cream cloth hardback, coloured illustrated frontcover, 1st printing, large 8vo: frontispiece, 10pp., 54 illustrations, table of contents. Very fine copy.

    • Published by Van Goor Zonen Gouda 1922

      • Softcover

      Seller: Klondyke, Almere, NetherlandsKlondyke

      5-star seller
      Contact seller

      Condition: Used - Fair

      US$ 24.92

      US$ 23.15 shipping 
      Ships from Netherlands to U.S.A.

      Quantity: 1 available

      Condition: Fair. Nama op kaft voorzijdel foxing; vochtplekje zijkant bladzijden.

    • Published by Gouda; zonder jaar; G.B. van Goor Zonen; gekartonneerd/ halflinnen; oblong; versjes van S. Bouman van Tertholen en ill. door Bas van der Veer; 2x 1e druk, 1x 3e druk; ongepagineerd. "De nieuwe pet" wat los in de band, achterplat enigszins vlekkig. "Die stoute hond" met vochtschade. Rug "Poesje en Doesje" vernieuwd. [#3761

      Seller: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, , NetherlandsAntiquariaat De Boekenbeurs

      5-star seller
      Contact seller

      Condition: Used

      US$ 19.68

      US$ 17.94 shipping 
      Ships from Netherlands to U.S.A.

      Quantity: 1 available

      Gouda; zonder jaar; G.B. van Goor Zonen; gekartonneerd/ halflinnen; oblong; versjes van S. Bouman van Tertholen en ill. door Bas van der Veer; 2x 1e druk, 1x 3e druk; ongepagineerd. "De nieuwe pet" wat los in de band, achterplat enigszins vlekkig. "Die stoute hond" met vochtschade. Rug "Poesje en Doesje" vernieuwd.

    • Published by Gouda; zonder jaar; G.B. van Goor Zonen; halflinnen; 16x18 cm.;; plaatjes en rijmpjes door Bas van der Veer; bib. berg p. 569; 16 p. Band wat foxing. Naam gestempeld op blanco schutblad. [#3738

      Seller: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, , NetherlandsAntiquariaat De Boekenbeurs

      5-star seller
      Contact seller

      Condition: Used

      US$ 26.23

      US$ 17.94 shipping 
      Ships from Netherlands to U.S.A.

      Quantity: 1 available

      Gouda; zonder jaar; G.B. van Goor Zonen; halflinnen; 16x18 cm.;; plaatjes en rijmpjes door Bas van der Veer; bib. berg p. 569; 16 p. Band wat foxing. Naam gestempeld op blanco schutblad.

    • Published by Gouda; zonder jaar; G.B. van Goor Zonen; zachte kaft; oblong; 2e druk; versjes van S. Bouman van Tertholen en ill. door Bas van der Veer; ongepagineerd. Enkele plaatjes zijn bij- of ingekleurd. Naam op het titelblad. [#3637

      Seller: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, , NetherlandsAntiquariaat De Boekenbeurs

      5-star seller
      Contact seller

      Condition: Used

      US$ 26.23

      US$ 17.94 shipping 
      Ships from Netherlands to U.S.A.

      Quantity: 1 available

      Gouda; zonder jaar; G.B. van Goor Zonen; zachte kaft; oblong; 2e druk; versjes van S. Bouman van Tertholen en ill. door Bas van der Veer; ongepagineerd. Enkele plaatjes zijn bij- of ingekleurd. Naam op het titelblad.

    • Published by Gouda; zonder jaar; G.B. van Goor Zonen; softcover; 15x17 cm.; plaatjes en rijmpjes door Bas van der Veer; bib. berg p. 569; 16 p. Achterplat met kreuk. Overigens wat hele lichte gebruikssporen. [#3719

      • Softcover

      Seller: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, , NetherlandsAntiquariaat De Boekenbeurs

      5-star seller
      Contact seller

      Condition: Used

      US$ 45.91

      US$ 17.94 shipping 
      Ships from Netherlands to U.S.A.

      Quantity: 1 available

      Gouda; zonder jaar; G.B. van Goor Zonen; softcover; 15x17 cm.; plaatjes en rijmpjes door Bas van der Veer; bib. berg p. 569; 16 p. Achterplat met kreuk. Overigens wat hele lichte gebruikssporen.

    • More images

      Published by Gouda, P.B. van Goor-Zonen, [1922] 1922

      • Hardcover

      Seller: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, NetherlandsAntiquariaat Digitalis

      5-star seller
      Contact seller

      Condition: Used - Good

      US$ 17.88

      US$ 46.30 shipping 
      Ships from Netherlands to U.S.A.

      Quantity: 1 available

      Hardcover. Condition: Good. (20) pp., gebonden in geillustreerd karton. Platten wat vlekkerig en licht beschadigd. Goed exemplaar met mooi binnenwerk. Paginagrote ills. in grijs/bruin/oranje. 15 x 23 cm.

    • Published by Amsterdam; 1918 1918

      Seller: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, , NetherlandsAntiquariaat De Boekenbeurs

      5-star seller
      Contact seller

      Condition: Used

      US$ 32.79

      US$ 17.94 shipping 
      Ships from Netherlands to U.S.A.

      Quantity: 1 available

      ; H. Meulenhoff; harde kaft, gekartonneerd; 14x18 cm.; ill. in kleur door Bas van der Veer; ongepagineerd. Rug gerepareerd met transparant tape.

    • Language: Dutch

      Published by Den Haag/van Goor. 1935

      • Softcover

      Seller: Dobben-Antiquariat Dr. Volker Wendt, Oldenburg, , GermanyDobben-Antiquariat Dr. Volker Wendt

      5-star seller
      Contact seller

      Condition: Used - Good

      US$ 19.08

      US$ 67.02 shipping 
      Ships from Germany to U.S.A.

      Quantity: 1 available

      Condition: Befriedigend. Zevende Druk. 40 S. mit zahlreichen dreifarbigen Abbildungen. Liebevoll illustriertes Schulbuch für den Lese-Unterricht im ersten Schuljahr (Eerste leerjaar). Einband mit Gebrauchsspuren (siehe Foto). Innen leicht fleckig. Die Ausgabe von 1935 gilt als seltenes Exemplar. Bitte beachten: Lieferung nach Vo

    • Language: Dutch

      Published by Mo'Media 2017

      9057678268 / 9789057678264

      • Softcover

      Seller: Buchpark, Trebbin, , GermanyBuchpark

      5-star seller
      Contact seller

      Condition: Used - Fine

      US$ 13.35

      US$ 121.54 shipping 
      Ships from Germany to U.S.A.

      Quantity: 3 available

      Condition: Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.

    • Language: Dutch

      Published by Mo'Media 2020

      9057679728 / 9789057679728

      • Softcover

      Seller: Buchpark, Trebbin, , GermanyBuchpark

      5-star seller
      Contact seller

      Condition: Used - Fine

      US$ 24.69

      US$ 121.54 shipping 
      Ships from Germany to U.S.A.

      Quantity: 1 available

      Condition: Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Seiten: 304 | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.