Published by Bussum, Van Dishoeck, 1950
Seller: HamlehBuch, Roskow, BRB, Germany
Hardcover. Condition: Gut bis sehr gut. Ca. 15x21 cm Querformat. 16 (einseitig bedruckte) Blätter, Original-Halbleinen. Besitzstempel auf dem fl. Vorsatz, Blatt 8 mit einem Fingerfleck am Rand, hintere, untere Klammer der Heftung gelöst, hält aber alles stabil zusammen. -Bis auf die kleinen Mängel ein bemerkenswert frisches, sauberes Exemplar.
Published by Bussum, C.A.J.van Dishoeck z.j.
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. 3rd Edition. Op titelpagina: 3e druk; op voorplat: 2e druk.; Boekblok voor en achter gebroken; foxing kaft; foxing.
Published by C. A. Van Dishoeck, Bussum, The Netherlands, 1933
Seller: KULTURAs books, Los Angeles, CA, U.S.A.
Hardcover. Condition: Very Good. Later Printing. Hardcover in illustrated boards. 8" x 6". No statement of date or edition. Boards are moderately worn at edges. Interior pages are clean and bright. Small bookstore label from Amsterdam (J. H. De Bussy) on front pastedown. Text is in Dutch. Unpaginated.
Published by Disnoeck, Bussum
Seller: Verzamelaars kabinet, Alkmaar, Netherlands
Softcover. Condition: Good. Druk: 6 | Binding: Hardcover | Staat: Goed tot zeer goed.
Published by Disnoeck, Bussum
Seller: Verzamelaars kabinet, Alkmaar, Netherlands
Softcover. Condition: Good. Oorspronkelijke titel Pelle Snygg och barnen i Snaskeby, 1896 | Druk: 1 | Binding: Gebonden | Staat: Goed tot zeer goed | Jaar: 1902.
Seller: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Netherlands
Bussum, C.A.J.v.Dishoeck, n.d. 24 pp. Teekeningen van Ottilia Adelborg. Cloth, some foxing. - Name on title-page, 4 empty pages with drawings (in pencil) of a child. Inner join broken.
Language: Dutch
Published by Bussum/C.A.J. van Dishoeck. ca. 1952., 1952
Seller: Dobben-Antiquariat Dr. Volker Wendt, Oldenburg, Germany
Condition: Gut. Zestiende Druk. 32 S., unpag. mit zahlreichen mehrfarbigen Illustrationen Niederländische Ausgabe des bekannten Kinderbuches "Hänschen im Blaubeerwald" der schwedischen Autorin und Illustratorin Elsa Beskow (1874-1953). Einband leicht berieben und bestoßen. Innen etwas fleckig. Eigentumsvermerk von alter Hand aus dem Oktober 1953. Auf dem Titelblatt zusätzlich Nachweis einer angedeuteten "9". Seltenes Exemplar. Bitte beachten: Lieferung nach Vorauszahlung. An Buchhandel, Antiquariate, Behörden, öffentliche Bibliotheken, Universitäten und Museen liefern wir auf Wunsch mit Rechnung. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 132 Querformat,15x21 cm, Halbleinen.
Published by Bussum; zonder jaar; uitgave C.A.J. van Dishoeck; halflinnen; oblong; 10e druk; met platen in kleur van Elsa Beskow; versjes van Johanna Wildvanck; ongepagineerd. Boekblok laat enigszins los van de band. Hoekjes band sleets. Onderzijde bladzijden iets gerimpeld door vocht. Achterplat met enkele vochtvlekjes. Rug aan boven- en onderzijde een ietsje beschadigd. [#3630
Seller: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Netherlands
Bussum; zonder jaar; uitgave C.A.J. van Dishoeck; halflinnen; oblong; 10e druk; met platen in kleur van Elsa Beskow; versjes van Johanna Wildvanck; ongepagineerd. Boekblok laat enigszins los van de band. Hoekjes band sleets. Onderzijde bladzijden iets gerimpeld door vocht. Achterplat met enkele vochtvlekjes. Rug aan boven- en onderzijde een ietsje beschadigd.
Published by Bussum: C.A.J. van Dishoeck, (1911). 2e druk. 48 pp. met 15 paginagrote kleurenlitho platen en 16 bruine grote illustraties, 1911
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Originele halfinnen band, oblong. Randen geschaafd, rug aan uiteinden wat beschadigd, boekblok deels los in band maar verder nog goed samengebonden, enkele platen iets (netjes) met kleurpotlood ingekleurd, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
First Dutch Edition. First Dutch Edition. Large quarto. Original color pictorial paper-covered boards, brown cloth spine. 13 superb full-page color plates by Beskow. Cover and contents near fine; the book block is almost separated from the spine. Scarce.
Amsterdam, Scheltens & Giltay [1909]. Halflinnen, 32 x 25 cm. l 31 pp. Bewerking van 'Blommornas bok' van Jeanna Oterdahl. Met 13 paginagrote kleurenillustraties. Gespleten op voorste schutbladen.