Albert Kuyle (35 results)

Language: German
Published by Sekretariat Arnold Janssen 1968
- Softcover
Seller: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, , Germanybooks4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG)
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 2.92
US$ 11.52 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 3 available
Taschenbuch. Condition: Gut. 237 Seiten, Das Buch ist ordentlich erhalten und kann altersbedingte Gebrauchsspuren aufweisen. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 260.
Published by Steyl: Sekretariat Arnold Janssen 1968
- Softcover
Seller: Antiquariat Knacke, Berlin, , GermanyAntiquariat Knacke
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 7.79
US$ 13.89 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Sprache: Deutsch 237 ; 18 cm Mit Abbildungen. Engl. Broschur; Umschlag ungleichmäßig gebräunt. Schwacher Wasserfleck am vorderen Deckel, erste Seiten unten leicht wellig. sonst in Ordnung.

Language: German
Published by Steyl : Sekretariat Arnold Janssen 1968
- Softcover
Seller: Wimbauer Buchversand, Hagen, NRW, GermanyWimbauer Buchversand
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 5.95
US$ 17.36 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Englische Broschur. Condition: Gut. 237 Seiten Angebräunt, Kanten gering bestossen. -[ Standort Wimregal . ISS-09847 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 260.

Published by Paul Brand's Uitgeverij, Hilversum 1934
- Softcover
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NetherlandsAntiquariaat Parnassos vof
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 7.15
US$ 26.04 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Soft Cover. Condition: Normale gebruikssporen. Eerste druk. 187 pp. De kaft is wat groezelig, vooal langs de randen.

Language: German
Published by Steyl : Sekretariat Arnold Janssen, 1969
- Softcover
Seller: Antiquariat Liberarius - Frank Wechsler, Hagenow, , GermanyAntiquariat Liberarius - Frank Wechsler
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 8.34
US$ 23.09 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
3. Aufl. S. 237 Heraut van het woord Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 260 8° , Paperback mit Schutzumschlag , Gutes Exemplar.
Published by Utrecht, N.K.M.B. 1955 1955
- Hardcover
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NetherlandsAntiquariaat Schot
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 8.23
US$ 28.93 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Original publisher's brown cloth spine, light-blue paper-covered boards, gilt title spine, illustration frontcover, 8vo: frontispiece, 158pp., [ij], illustrated, list illustrations, colophon. Fine copy., Uitgegeven door de Lanteern Utrecht in opdracht van de Nederlandse Katholieke Metaalwerkersbond St. Elroy bij gelegenheid van…zijn vijftig duizendste lid.
Language: German
Published by Herder 1956
Seller: Antiquariat Armebooks, Frankfurt am Main, , GermanyAntiquariat Armebooks
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 5.00
US$ 23.15 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Gebundene Ausgabe. Condition: Befriedigend. Herder - 1. Auf. 1956 : Albert Kuyle - gb + Su 3R-GTMC-NHXZ Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 500.
Published by Paul Brandt, Hilversum 1933
- First Edition
Seller: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, , NetherlandsIn 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 14.91
US$ 22.57 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. First Edition. In goede staat. Gebonden in linnen, 107 pp., 1e druk. Met illustraties., ill. Lambert Simon. Uit de collectie van Igor Cornelissen, albert Kuyle [L.M.A. Kuitenbrouwer] werd na de oorlog veroordeeld. Werkte voor de oorlog binnen De Gemeenschap. Illustrator Lambert Simon was in de Rustenburgerstraat… leider van een R.K. kunstenaarsclub. Hij bracht later Gerard Reve tot het katholicisme., wordt verzonden als brief. Lambert Simon (illustrator).
Language: German
Published by Herder 1956
Seller: DieBücheroma123, Prackenbach, GermanyDieBücheroma123
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 5.84
US$ 29.05 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Gebundene Ausgabe. Condition: Gut. mit Schutzumschlag 73537x Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 500.
Language: German
Published by Steyler Verlag, Steyl 1969
- Softcover
Seller: Paderbuch e.Kfm. Inh. Ralf R. Eichmann, Bad Lippspringe, NRW, GermanyPaderbuch e.Kfm. Inh. Ralf R. Eichmann
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 7.15
US$ 40.51 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
paperback. Condition: Good. Albert Kuyle, Heinrich Hopster: Arnold Janssen. Rufer des göttlichen Wortes. Steyl 1969. kartoniert, 238 Seiten mit sw-Abb., ordentlicher Zustand.
Published by Paul Brand, Hilversum 1935
Seller: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, NetherlandsBij tij en ontij ...
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 11.33
US$ 32.98 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Papieren band, 22 cm, 237 pp. Ills.: schetsen door Otto van Rees. roestvlekkig. Band ook sleets. Cond.: goed / good.

Published by het Spectrum
Seller: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, NetherlandsAntiquariaat Looijestijn
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 17.88
US$ 28.93 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
1931, 243 pp., leer(?) gebonden, naam met pen voorin op schutblad, verkleuring en lichte gebruikssporen maarverder goed.
Published by De Gemeenschap, Utrecht 1927
- Softcover
Seller: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, NetherlandsBij tij en ontij ...
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 29.21
US$ 32.98 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback, 23 cm, 55 pp. Rug beschadigd en met wat roest. Omslag Jozef Cantré. Versierd met vignetten van Otto van Rees, Jozef Cantré, Henk Wiegersma en S. van Ravestey Bijdragen van o.a. Jan R. Th. Campert, J.C. van Schagen, Pierre Kemp, Paul van Ostaijen, Albert Helman. Cond.: goed / good.

Language: German
Published by Steyl, Sekr,Janssen 1969
Seller: Antiquariat Bookfarm, Löbnitz, GermanyAntiquariat Bookfarm
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 8.95
US$ 46.29 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Ehem. Bibliotheksexemplar mit Signatur und Stempel. GUTER Zustand, ein paar Gebrauchsspuren. Ex-library with stamp and library-signature. GOOD condition, some traces of use. Kbx 23.1.1.45. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 550.

Published by De Lanteern 1955
- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 6.67
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Good. Kaft met gebruikssporen. Dutch.

Published by Het Spectrum (Utrecht)
- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 6.68
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fair. 3. Lichte foxing op de kaft Dutch Dit boek bevat een selectie van exempelen uit het middeleeuwse ?Biënboec?, een verzameling moraliserende verhalen bedoeld voor religieuze en didactische doeleinden. De verhalen illustreren deugd en ondeugd aan de hand van concrete voorbeelden en werden oorspronkelijk…gebruikt in preken en onderricht. In deze uitgave worden ze toegankelijk gemaakt voor een modern publiek uit de jaren '40, met aandacht voor hun historische en literaire betekenis.

Published by Het Spectrum
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 7.33
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 87p. Dutch.

Published by Hilversum 1934
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 7.88
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. pp. 187 / Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, Band wat verkleurd / Discolouration Dutch.

Published by De lanteern Utrecht
- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 9.35
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Good. pp. 157 / Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Dutch.

Published by De Lanteern
- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 10.67
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Good. Dutch.

Published by Paul Brand 1935
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 12.01
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. 1. Verlucht door Otto van Rees Dutch.

Published by Paul Brand 1935
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 12.01
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. Dutch.

Published by De Koepel (Nijmegen) 1947
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 12.68
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Fair. Ex-bib. Verkleuring. Dutch In de bundel IX Gedichten uit 1947, verschenen bij de Nijmeegse uitgeverij De Koepel, presenteert Albert Kuyle een reeks van negen gedichten die representatief zijn voor zijn latere, soberder stijl binnen de katholieke literaire traditie. De uitgave valt op door de markante…typografie en houtsnijkunst, waarbij de titelpagina een religieus-symbolische afbeelding toont die verweven is met het Romeinse cijfer IX. Inhoudelijk kenmerkt het werk zich door een mystieke en spirituele inslag, waarbij thema's als het offer, de pelgrimstocht en de verbondenheid met de gemeenschap centraal staan. Hoewel Kuyle in de jaren twintig begon als modernistisch vernieuwer binnen de redactie van De Gemeenschap, getuigt deze naoorlogse publicatie van een terugkeer naar een meer ingetogen, traditionele vormgeving en een religieuze ernst die typerend was voor de katholieke herleving in de Nederlandse letterkunde van die periode.

Published by Paul Brand's Uitgeversbedrijf (Hilversum) 1936
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 12.68
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig Dutch.

Published by Paul Brand 1934
- Softcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 13.34
US$ 83.33 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback. Condition: Good. 1. Ex-bib. Dutch.

Language: Dutch
Published by Utrecht: Erven Kuitenbrouwer - van Rees, 1992. 1992
- Hardcover
Seller: Antiquariat Im Seefeld / Ernst Jetzer, Zürich, SwitzerlandAntiquariat Im Seefeld / Ernst Jetzer
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 58.14
US$ 40.51 shippingShips from Switzerland to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Gut. 40; V S., 4°, Ln., SchUm., Nr. 285 von 350, mit 3 ganzseitigen farbigen Abb. Sprache(n)/language(s): nlSchutzumschlag angerissen u. mit wenigen Gebrauchsspuren, Ecken unten bestossen.
More imagesLanguage: German
Published by Steyl, Sekretariat Arnold Janssen 1969
Seller: Antiquariat Bookfarm, Löbnitz, GermanyAntiquariat Bookfarm
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 13.51
US$ 46.29 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
12°. 237 S. Ehemaliges Bibliotheksexemplar mit Stempel innen und Bibliothekssignatur auf Einband in gutem Zustand. Ex-library in GOOD condition with stamp and library-signature. Some traces of use. Kbx 12° K 240 fu056893 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 550.

Published by Utrecht, De Lanteern, 1954 1954
Seller: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiumBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 23.84
US$ 45.71 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Gebonden linnen, stofomslag met houtsnede van Jozef Cantré, 245 pagina's, 13.5 x 19.5 cm. 0 g. Jozef Cantré (illustrator).

Published by Utrecht, De Gemeenschap, 1931 1931
Seller: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiumBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 23.84
US$ 45.71 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Oorspronkelijk uitgevers omslag, 161 pagina's 20x14cm Met omslagillustratie van Jozef Cantre. *In prima staat. Prisma reeks. - Utrecht; vol. 3 0 g.
Published by , Paul Brand Hilversum 1933, 1933
Seller: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgiumBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contact seller4-star sellerCondition: Used
US$ 29.80
US$ 45.71 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Oorspronkelijk uitgevers omslag, 107 pp. geïllustreerd door Lambert Simon. Ex-bibliotheek Minister Leo Lindemans met kaartje aan Tindemans toegevoegd. 0 g.