Belic (113 results)
Published by Colleccion Ateneo 1968
- Softcover
Seller: Anybook.com, Lincoln, United KingdomAnybook.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 5.05
US$ 18.17 shippingShips from United Kingdom to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Fair. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has soft covers. Clean from markings. In fair condition, suitable as a study copy. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,150grams, ISBN.
Published by Ixd. Preduzece narodne republike srbije, Beograd 1951
- Softcover
Seller: BIBLIOPE by Calvello Books, Oakland, CA, U.S.A.BIBLIOPE by Calvello Books
Contact seller4-star sellerPaperback. Condition: Very Good(-). Octavo in pale printed green-beige wraps; 180p, folding b/w map at rear. Scarce. Serbo-Croatian language and grammar. Slavic languages. Serbian, Croatian, Bosnian, and Montenegrin. About Very Good(-) with mild wear and damping; personal owner name to front wrap.
Published by Editora Nacional 1968
- Hardcover
Seller: Anybook.com, Lincoln, United KingdomAnybook.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 8.14
US$ 18.17 shippingShips from United Kingdom to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. Clean from markings. In good all round condition. No dust jacket. Re-bound by library. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,200grams…, ISBN.
Published by Beograd, Univerzitet u Beogradu, , 1960
- Softcover
Seller: Antiquariat Gothow & Motzke, Berlin, GermanyAntiquariat Gothow & Motzke
Contact seller3-star sellerCondition: Used
US$ 19.01
US$ 11.48 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
171 S./pp., Originalbroschur (publisher's paper covers), gutes Exemplar (fine), (Osnovi istorije srpskochrvatskog jezika I), Sprache: serbokroatisch.
More images- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.51
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover. Condition: Fair. Unbekannte Unterschrift / Widmung / Aufkleber; Anmerkungen / bekritzelt / Stempel; Verschmutzung / Wasserschaden; Gebrochener Buchrucken / Seiten oder Softcover umgeknickt; Abnutzung / Risse - deutlich. Pracovny zosit pre 2. rocnik ZS je alternativny odporucany material z matematiky, ktory splna pozia…davky iSVP a reflektuje osvedcene vyucovacie postupy. Obsahuje moderne metodicke a didakticke pristupy, ktore su zalozene na dlhorocnych skusenostiach ucitelov s roznymi skupinami ziakov. Ulohy su rozdelene na aritmeticke a geometricke casti, pricom aplikacne ulohy prepajaju obidve oblasti tak, ako sa to deje v realnom zivote. Pracovny zosit ponuka diferenciovanu pracu, vratane zakladnych uloh a vyziev pre pokrocilejsich ziakov. Uvod obsahuje opakovacie stranky, ktore su v sulade s vystupnymi poziadavkami pre 1. rocnik, co umoznuje plynuly prechod aj pre ziakov, ktori predtym pouzivali ine ucebnice. Kapitoly sa zaoberaju scitanim a odcitanim do 20, ciselnym oborom do 100 a zakladnymi geometrickymi pojmami. Temy su doplnene ulohami na rozvoj predstavivosti a aplikaciu matematiky v realnych situaciach. Riesenie uloh zabezpecuje fixaciu poznatkov a ich vyuzitie v novych kontextoch. Tento pracovny zosit je sucastou serie ucebnych textov, ktore systematicky pripravuju ziakov na splnenie poziadaviek iSVP a na TESTOVANIE 5.
More images- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.51
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Saddle stitch. Condition: Fair. Unbekannte Unterschrift / Widmung / Aufkleber; Anmerkungen / bekritzelt / Stempel; Verschmutzung / Wasserschaden; Gebrochener Buchrucken / Seiten oder Softcover umgeknickt; Abnutzung / Risse - deutlich. Druha cast dvojdielneho pracovneho zosita patri do inovovanej serie ucebnych textov Matematika…pre druhakov a je v plnom rozsahu spracovany podla poziadaviek iSVP. K pracovnemu zositu odporucame pouzivat prepracovanu ucebnicu Matematika pre druhakov (vydanie 2016) s inovovanym obsahom.
More imagesLanguage: Czech
Published by SPN 1984
- Hardcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 4.51
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
More images- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 6.62
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Pracovny zosit pre 2. rocnik ZS je alternativny odporucany material z matematiky, ktory splna poziadavky iSVP a reflektuje osvedcene vyucovacie postupy. Obsahuje moderne metodicke a didakticke pristupy, ktore su zalozene na dlhorocnych skusenostiach uci…telov s roznymi skupinami ziakov. Ulohy su rozdelene na aritmeticke a geometricke casti, pricom aplikacne ulohy prepajaju obidve oblasti tak, ako sa to deje v realnom zivote. Pracovny zosit ponuka diferenciovanu pracu, vratane zakladnych uloh a vyziev pre pokrocilejsich ziakov. Uvod obsahuje opakovacie stranky, ktore su v sulade s vystupnymi poziadavkami pre 1. rocnik, co umoznuje plynuly prechod aj pre ziakov, ktori predtym pouzivali ine ucebnice. Kapitoly sa zaoberaju scitanim a odcitanim do 20, ciselnym oborom do 100 a zakladnymi geometrickymi pojmami. Temy su doplnene ulohami na rozvoj predstavivosti a aplikaciu matematiky v realnych situaciach. Riesenie uloh zabezpecuje fixaciu poznatkov a ich vyuzitie v novych kontextoch. Tento pracovny zosit je sucastou serie ucebnych textov, ktore systematicky pripravuju ziakov na splnenie poziadaviek iSVP a na TESTOVANIE 5.
More images- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - As new
US$ 7.19
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 2 available
Saddle stitch. Condition: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Druha cast dvojdielneho pracovneho zosita patri do inovovanej serie ucebnych textov Matematika pre druhakov a je v plnom rozsahu spracovany podla poziadaviek iSVP. K pracovnemu zositu odporucame pouzivat prepracovanu ucebnicu Matematika pre druhakov…(vydanie 2016) s inovovanym obsahom.
More images- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - As new
US$ 7.19
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover. Condition: As New. Pracovny zosit pre 2. rocnik ZS je alternativny odporucany material z matematiky, ktory splna poziadavky iSVP a reflektuje osvedcene vyucovacie postupy. Obsahuje moderne metodicke a didakticke pristupy, ktore su zalozene na dlhorocnych skusenostiach ucitelov s roznymi skupinami ziakov. Ulohy su rozd…elene na aritmeticke a geometricke casti, pricom aplikacne ulohy prepajaju obidve oblasti tak, ako sa to deje v realnom zivote. Pracovny zosit ponuka diferenciovanu pracu, vratane zakladnych uloh a vyziev pre pokrocilejsich ziakov. Uvod obsahuje opakovacie stranky, ktore su v sulade s vystupnymi poziadavkami pre 1. rocnik, co umoznuje plynuly prechod aj pre ziakov, ktori predtym pouzivali ine ucebnice. Kapitoly sa zaoberaju scitanim a odcitanim do 20, ciselnym oborom do 100 a zakladnymi geometrickymi pojmami. Temy su doplnene ulohami na rozvoj predstavivosti a aplikaciu matematiky v realnych situaciach. Riesenie uloh zabezpecuje fixaciu poznatkov a ich vyuzitie v novych kontextoch. Tento pracovny zosit je sucastou serie ucebnych textov, ktore systematicky pripravuju ziakov na splnenie poziadaviek iSVP a na TESTOVANIE 5.
More images- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 8.19
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover. Condition: Fine. Abnutzung / Risse - leicht. Ucebnica a pracovny zosit (1. a 2. cast) su sucastou pripravovanej serieucebnych materialov pre vyucovanie matematiky na 1. stupni ZS Matematika preprvakov, Matematika pre druhakov, Matematika pre tretiakov, Matematika prestvrtakov. Seria bude metodicky pripravena tak, aby…ponukla dostatok podnetovna nacvicenie zakladneho uciva aj pre vsetkych ziakov, dostatok nametov a ulohpre matematicky zdatnejsich ziakov.
Published by Universitarias de Valparaíso, Valparaíso
- Softcover
Seller: Ventara SA, Montevideo, , UruguayVentara SA
Contact seller2-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 24.90
US$ 11.99 shippingShips from Uruguay to U.S.A.Quantity: 3 available
Tapa Blanda. Condition: Muy Bien. El destacado hispanista checo plantea una tesis sobre la estructura rítmica del verso, cuyos problemas no pueden resolverse sin una confrontación con el sistema del idioma. 75 Páginas. 100 gr. Libro.

El mundo de las letras: Introducción al estudio de la obra literaria. Al cuidado de Mauricio Amster.
Published by Editorial Universitaria, 1972, Santiago de Chile. 1972
Seller: Librería y Editorial Renacimiento, S.A., VALENCINA DE LA CONCEPCIÓN, SE, SpainLibrería y Editorial Renacimiento, S.A.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 8.56
US$ 19.61 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 5 available
18x11. 135 pgs. (D8119).
More images- Softcover
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 9.18
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Softcover. Condition: Fair. Unbekannte Unterschrift / Widmung / Aufkleber; Anmerkungen / bekritzelt / Stempel; Abnutzung / Risse - leicht; Gebrochener Buchrucken / Seiten oder Softcover umgeknickt. Dvojdielna pracovna ucebnica je spracovana podla inovovaneho Statneho vzdelavacieho programu a preferuje tradicne pristupy vyucovani…a matematiky. Ucivo je rovnomerne rozdelene na cely skolsky rok a obohatene o zaujimave ulohy a postupy, ktore vyuzivaju modernu didaktiku. Strany tvoria uzavrete celky, co umoznuje planovanie postupu na cely skolsky rok. Kazda strana obsahuje ulohy pre vsetky skupiny ziakov, cim sa podporuje individualizacia vychovno-vyucovacieho procesu. Ziaci sa oboznamuju s temami ako prirodzene cisla 1 az 20 a 0, scitanie a odcitanie do 20, geometria a meranie, a riesenie aplikacnych uloh. Temy su prepojene a doplnene o ulohy rozvijajuce financnu gramotnost. Okrem beznych tem su zahrnute aj ulohy na urcovanie parneho a neparneho poctu, propedeutiku riesenia nerovnic, porovnavanie pojmov, nestandardne jednotky dlzky, a orientaciu v stvorcovej sieti. Titul je sucastou pripravovanej serie ucebnych materialov pre vyucovanie matematiky na 1. stupni ZS, ktora zabezpecuje koncepcne a obsahove prepojenie uciva matematiky aj pre 2. stupen ZS.

Published by Prensa Española, Madrid 1969
- Softcover
Seller: Libros del Reino Secreto, Valverde del Majano, SG, SpainLibros del Reino Secreto
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 10.69
US$ 28.84 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Paperback - Tapa blanda. Condition: Bueno. No consta edición. 11,5 x 18 cm. 230 pp. Paperback - Tapa blanda. Buen estado.

Published by Praga: Universidad Carolina 1976 1976
- Softcover
Seller: Antikvariat Valentinska, Praha, , Czech RepublicAntikvariat Valentinska
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 11.88
US$ 30.57 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
OBrosch., 248 Seiten mit einigen SW-Abb., 17 x 24 cm, Deckel gebräunt, verschmutzt u. an den Rändern bestoßen, innen tadellos, insgesamt guter Zustand. Book Language/s: Spanish.
More imagesLanguage: Czech
Published by Státní pedagogické nakladatelství 1983
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.51
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Fair. Ohne Umschlag; Leichte Abnutzungen. Skolni vydani pravidel ceskeho pravopisu tentokrat 14. .
More imagesLanguage: Czech
Published by Státní pedagogické nakladatelství 1983
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 4.51
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Fine. Leichte Abnutzungen; Farbveranderung durch Alter/Sonne. Skolni vydani pravidel ceskeho pravopisu tentokrat 14. .
More imagesLanguage: Czech
Published by Státní pedagogické nakladatelství 1983
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 4.51
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Fair. Wasserschaden / Verschmutzung; Leichte Risse; Farbveranderung durch Alter/Sonne. Skolni vydani pravidel ceskeho pravopisu tentokrat 14. .
Language: Serbo-Croatian
- Softcover
Seller: Oriental Research Partners, Newtonville, MA, U.S.A.Oriental Research Partners
Contact seller5-star sellerCondition: Used - As new
US$ 27.26
US$ 2.77 shippingShips within U.S.A.Quantity: 1 available
Soft cover. Condition: As New. Beograde -Srpska Ak. Nauk- 1927-1983/ Each ca. 400 pp. [As new--no library stamps/markings]. All you want to know about Yugoslav dialects, languages. NOTE: We have the following: Tom 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 24, 38, 39 Bibliography: 1664 titles), 40, 41, 42, 43, 44 at $27 EACH We have the f…ollowing multi-volume at $38 each: Tom 7# 3-4; tom 7 #1-2 (1927); Tom 22 #1-4; Tom 23 #1-4; Tom 25; tom 26 #1-2; tom 26 #3-4; tom 27 #1-2; tom 27, #3-4; tom 28 #1-2; tom 28 #3-4. OR: the entire lot: $475.

- Softcover
Seller: Gallix, Gif sur Yvette, FranceGallix
Contact seller5-star sellerCondition: New
US$ 35.64
US$ 19.84 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Neuf.
Published by Editorial Prensa Espanola 1969
- Hardcover
Seller: Anybook.com, Lincoln, United KingdomAnybook.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 30.68
US$ 18.17 shippingShips from United Kingdom to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. In good all round condition. Re-bound by library. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,400grams, ISBN.

Published by Prensa Española. 1969
- Softcover
Seller: Alcaná Libros, Madrid, M, SpainAlcaná Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 2.73
US$ 46.14 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
tapa blanda. Condition: Bien. Literatura española (86.06/.07) Prensa Española. Madrid. 1969. 19 cm. XI 230 p., 1 h. graf. Encuadernación en tapa blanda de editorial. Colección 'El Soto', numero coleccion(v. 15). Comentario de textos. Literatura española. Crítica textual . (=3466283=) VL147.
More images- Softcover
Seller: Ernesto Julián Friedenthal, Buenos Aires, CABA, ArgentinaErnesto Julián Friedenthal
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 22.00
US$ 15.50 shippingShips from Argentina to U.S.A.Quantity: 1 available
Encuadernación de tapa blanda. Condition: Excelente. Madrid, Editorial Prensa Española, Estudios de Crítica y Fitología dirige José Luis Varela, 1969, XI pp. + 230 pp. Rústica ilustrada original de editor. Prólogo de José Luis Varela. Sobre el ritmo de los romances españoles. Los principios de composición en la novela picaresca.… La estructura de El coloquio de los Perros. Volverán las oscuras golondrinas. El sombrero de tres picos como estructura épica. La estructura narrativa de Tirano Banderas. La gota de rocío como estructura poética. De cómo murió el chilote Otey. Estado muy bueno. 8vo. Libro escaso. Envío por DHL Courier Express.

Published by Universitaria, Santiago de Chile 1972
- Softcover
Seller: Librería Monte Sarmiento, Santiago, SANTI, ChileLibrería Monte Sarmiento
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 11.88
US$ 38.00 shippingShips from Chile to U.S.A.Quantity: 1 available
Encuadernación de tapa blanda. Condition: Muy bien. 2ª Edición. 134 pág , 19 x 12 cms, 190 gramos Colección Cormorán. Proyectó la edición Mauricio Amster MS 2 ( A 41525).

- Softcover
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 40.49
US$ 17.25 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very good.

Published by Universitaria, Santiago de Chile 1972
- Softcover
Seller: Librería Monte Sarmiento, Santiago, SANTI, ChileLibrería Monte Sarmiento
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.26
US$ 38.00 shippingShips from Chile to U.S.A.Quantity: 1 available
Encuadernación de tapa blanda. Condition: Bien. 2ª Edición. 134 pág , 19 x 12 cms, 180 gramos COLECCIÓN MAURICIO AMSTER, PROYECCIÓN / ILUSTRADORES CHILENOS ENSAYOS (MS2) A 82030.

Published by Universitaria, Santiago de Chile 1971
- Softcover
- First Edition
Seller: Librería Monte Sarmiento, Santiago, SANTI, ChileLibrería Monte Sarmiento
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 14.26
US$ 38.00 shippingShips from Chile to U.S.A.Quantity: 1 available
Encuadernación de tapa blanda. Condition: Bien. 1ª Edición. 134 pág , 19 x 12 cms, 180 gramos COLECCIÓN MAURICIO AMSTER, PROYECCIÓN / ILUSTRADORES CHILENOS ENSAYOS (MS2) A 82018.
More imagesLanguage: Czech
Published by Miroslav Stejskal 1947
Seller: Bookbot, Prague, Czech RepublicBookbot
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fair
US$ 11.26
US$ 24.21 shippingShips from Czech Republic to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Fair. Ohne Umschlag; Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken.

- Hardcover
Seller: Romtrade Corp., STERLING HEIGHTS, MI, U.S.A.Romtrade Corp.
Contact seller5-star sellerCondition: New
US$ 87.09
Free ShippingShips within U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: New. This is a Brand-new US Edition. This Item may be shipped from US or any other country as we have multiple locations worldwide.