Language: German
Published by Ferdinand Schöningh Verlag, 1918
Seller: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Germany
Heft; Condition: Gut. 81 Seiten; Das hier angebotene Buch stammt aus einer teilaufgelösten wissenschaftlichen Bibliothek und trägt die entsprechenden Kennzeichnungen (Rückenschild, Instituts-Stempel.); Schnitt und Einband sind etwas staubschmutzig; Einbandkanten sind bestoßen/beschädigt. Altersbedingte Anbräunung des Papiers, der Buchzustand ist ansonsten ordentlich und dem Alter entsprechend gut. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 100.
Published by Paderborn, Ferdinand Schöningh 1918., 1918
First Edition
Hardcover. 81 S. OKt., Umschlag leicht gebraucht, hinten Eckausbesserung (Filmoplast). - Mit St. der Dt.-Vläm. Gesellschaft u. Verlagszettel (Bitte um Rezension, eine beiliegend). Noch ganz guter Zustand. S. 3-8: Vorwort des Übersetzers zum Autor. -- Bitte Portokosten außerhalb EU erfragen! / Please ask for postage costs outside EU! / S ' il vous plait demander des frais de port en dehors de l ' UE! // Bitte beachten Sie auch unsere Fotos! / Please also note our photos! / Veuillez noter nos photos -- Nehmen Sie sich ein gutes Buch mit auf die Sommerwiese. Bei uns werden Sie fündig! -- Wir kaufen Ihre werthaltigen Bücher! K14250-400860.
Language: German
Published by Paderborn,Druck und Verlag von Ferdinand Schöningh.,, 1918
Seller: Hans Walter Wichert, Altenbeken, Germany
Kl.-8°,Originalpappumschlag. 81 Seiten Stempel desArchival-Depot Offenbach.-Umschlag leicht beschädigt. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 100.
Published by Dendermonde, Wed. L.Dosfel 1976, 1976
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
128pp., met stofwikkel, 24cm., mooie staat.
Published by ,
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
Brugge, J.Houdmont-Carbonez [Davidsfonds-uitgave Nr.168] 1910, 440pp., orig.omslagn, onopengesneden.
Published by De Blauwvoet (Leuven), 1924
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. 1. Verkleuring. Dutch Driemaandelijks jeugdtijdschrift. Dit nummer van De Blauwvoet fungeert als officieel orgaan van het Algemeen Katholiek Vlaams Studentenverbond en weerspiegelt de ideologische, culturele en maatschappelijke standpunten van de katholiek-Vlaamse studentenbeweging in het interbellum. De bijdragen behandelen thema?s als Vlaamse bewustwording, studentenleven, religieuze overtuiging en maatschappelijke engagement.
Published by Leuven De Vlaamsche Drukkerij, 1908
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Poor. Dutch 24 Blz. Overdruk uit de Vlaamsche Vlagge, kerstnummer 1908.
Paperback. Condition: Fair. pp. 165 / Parelen uit zijn werken, Boekband los / Cover loose Dutch.
Thielt, Lannoo, 1913. Brochure, geniet, 32pp., 13.5x18.5cm., in goede staat (lichte gebruikssporen). Met de slotrede van I. Gerda, op 't zelfde feest gehouden.
Paperback. Condition: Good. pp. 50 Dutch.
Published by Standaard Boekhandel, 1925
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. 1. Ex-bib. Verkleuring. Omslag vervuild. Dutch.
Paperback. Condition: Good. pp. 47 / Met voorwoord en eenige aanteekeningen Dutch.
Published by Dendermonde, 1976
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. 3. pp. 128 / 3e druk / edition / éditiousgabe, Naam op titelpagina / Name on title page Dutch.
Published by Wed. L. Dosfel, 1976
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. Kleurverschillen op kaft. Dutch.
Published by Wed. L. Dosfel, 1976
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. 4. Dutch.
Published by Victor Delille, 1898
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. 1. Verkleuring. Dutch.
Paperback. Condition: Good. pp. 13 / Onopengesneden pagina's / Uncut pages / Pages non coupées / Unaufgeschnitten Dutch.
Published by Thielt, 1920
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Good. pp. 29 / 2e herwerkte druk / edition / édition / Ausgabe, Band wat verkleurd / Discolouration, Omslag verkleurd / Cover discoloured, Onopengesneden pagina's / Uncut pages / Pages non coupées / Unaufgeschnitten Dutch.
Paperback. Condition: Good. pp. 23 / Met voorspel en slottooneel Uit den tijd der kruisvaarten, Band wat verkleurd / Discolouration, Omslag verkleurd / Cover discoloured Dutch.
Paperback. Condition: Good. pp. 30 / Band wat verkleurd / Discolouration, Omslag verkleurd / Cover discoloured, Onopengesneden pagina's / Uncut pages / Pages non coupées / Unaufgeschnitten Dutch.
Published by Brugge, 1910
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. Dutch.
Publication Date: 1917
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. Dutch Activisme en Volkenrecht. Activisme en Belgisch Staatsrecht. Er bestaan in den Belgischen Staat twee nationaliteiten. Vlaanderen worde zelfstandig. Enz. Gent,z.d. 1e Uitgave ! 49 Blz. Ouderdomssporen. Rugzijde omslag ontbreekt.
Paperback. Condition: Good. Dust Jacket Condition: Good. Dutch.
Paperback. Condition: Fair. 4. Dutch 27 Blz. Voordracht op verscheidene studentenvergaderingen gehouden.
Paperback. Condition: Fair. 1. Dutch 115 Blz. Mooi,onopengesneden ex.!
Paperback. Condition: Good. 2. Dutch 115 Blz. Mooi,onopengesneden ex.!
Publication Date: 1916
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. Dutch het oog op de plichten der Vlamingen jegens Vorst en Land. Voordracht, op de Katholieke Studentenvergadering den 15e October 1916 in het Atheneum te Antwerpen gehouden. Antwerpen,z.d. 16 Blz.groot formaat.
Publication Date: 1920
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. Dutch van het Thieltsch Studentengild ter gelegenheid van zijn 10-jarig bestaan. 2 sept. 1912. Met slotrede van L. Oorda. Thielt-1920. 32 blz. Met afbeelding Vlag- ge Thieltschs Studentengild. Gen.
Publication Date: 1913
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. Dutch Thieltsch Studentengild ter gelegenheid van zijn tienjarig bestaan (2 Sept.1912) Met de slotrede der voordracht van I.Oorda op 't zelfde feest gehouden, vooraan/ (C.Verschaeve,pseud.). Met afbeelding vlag van het Thieltsch Studentengild. Thielt,1913. 32 Blz. Zeldzaam !
Published by Nieuwe wegen. Letterkundig maandschrift voor ons volk (tweede jaargang nummer 11), Nieuwe wegen (Tweede jaargang -11)
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
10,00 10151706. Condition: 1. 12. "Verkleuring. Is ooit in twee gevouwen geweest Dutch Nieuwe Wegen. Letterkundig maandschrift voor ons volk? is een Nederlandstalig literair tijdschrift. Het tijdschrift bevatte literaire bijdragen en bespiegelingen voor een breed publiek, uitgegeven door A. Gallet in Roeselare. Het fungeert als document van de literaire en culturele context van de Vlamingen in het begin van de 20e eeuw, met diverse auteurs en bijdragen verspreid over het jaar. nl.