Erard M (20 results)

- Hardcover
- First Edition
- Signed
Seller: Nilbog Books, Portland, U.S.A.Nilbog Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 13.95
US$ 4.50 shippingShips within U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fine. Dust Jacket Condition: Fine. 1st Edition. This is a Fine copy of the first edition (1st printing) N a Fine dust jacket. This copy is Signed by the author on the title page. There is also a neatly written (In French) note from one person to another and Dated 7 Jun, 2012 , Maine. Includes Index. Signed…by Author(s).
FUNDAMENT. Onafhankelijk tijdschrift Zevende Jaargang Nr 1/1940 : DE TAAK DER SOCIALISTEN, met Critisch Fundament , Cultureel en Maatschappelijk Literatuuroverzicht [geen nummer]
JONG Jr. David de, NEDERHORST G(erard) M(arinus) en TREURNIET Arié (Dir.)
Published by Contact. Amsterdam. Januari 1940 1940
- Softcover
Seller: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, BelgiumLIVRESCOLLECTOR
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 16.62
US$ 26.52 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCouverture souple. Condition: Très bon. Geniet, 23 x 15 cm, 31 pagina s. Voorplat met dwarse vouw, kleine vouw in linkerbovenhoek, kleine ontbrekende en opnieuw gehechte scheur in rechterrand, kleine vouw in rechteronderhoek en foxing aan onderrand, rug met klein opnieuw gehecht scheurtje aan kop, verder zeer goede staat. ZEER Z…ELDZAAM. Het socialistische maanblad Het Fundament verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van Het Fundament (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud Fundament : Aan den lezer (achterkant van de voorpagina). Voorwoord van de redactie (pagina 1). Plansocialisme, oorlogseconomie, vredesopbouw, door Gerard Marinus Nederhorst (pp2-22). Inhoud Critisch Fundament : Van Plan tot utopie, door G. M. N(ederhorst) (pp23-30). / Nederland. Pays-Bas. Socialisme. Economie. Pacifisme. In het Nederlands. En néerlandais.

- Softcover
Seller: Librairie Parrêsia, Figeac, FranceLibrairie Parrêsia
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Good
US$ 11.87
US$ 37.47 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Jan 01, 1978. Condition: Used: Good. La Pologne: une société en dissidence | Z. Erard et G. M. Zygier | Maspero, coll. "Cahiers libres" (n°338), préface d'Alexander Smolar, 1978, in-8 broché de 195 pp. Très bel état général. Couverture propre, bords et coins légèrement frottés. Dos solide, petits frottements en tête et en pied.…intérieur légèrement jauni comme toujours. [NM33+].
FUNDAMENT. Onafhankelijk tijdschrift Zevende Jaargang Nr 2/1940 : VERNIEUWING
JONG Jr. David de, NEDERHORST G(erard) M(arinus) en TREURNIET Arié (Dir.)
Published by Contact. Amsterdam. Februari 1940 1940
- Softcover
Seller: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, BelgiumLIVRESCOLLECTOR
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 19.00
US$ 26.52 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCouverture souple. Condition: Très bon. Geniet, 23 x 15,5 cm, 32 pagina s. Zeer klein verlies in de rechterbovenhoek van het voorplat, rug met klein verlies aan de kop en zeer kleine foxing, verder uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. Het socialistische maanblad Het Fundament verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wer…eldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van Het Fundament (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Neo-humanisme, door O. Noordenbos (pagina s 1-10). Neo-marxisme, door Erik Martens (pp11-16). Elite-socialisme of massa-socialisme, door Josine W. L. Meijer (pp17-27). Elite-vorming, door N.-M. (pp28-32) / Nederland. Pays-Bas. In het Nederlands. En néerlandais.
FUNDAMENT. Onafhankelijk tijdschrift Zesde Jaargang Nr 8/1939 : HET PORTRET door KONRAD MERZ.
JONG Jr. David de, NEDERHORST G(erard) M(arinus) en TREURNIET Arié (Dir.)
Published by Contact. Amsterdam. Augustus 1939 1939
- Softcover
Seller: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, BelgiumLIVRESCOLLECTOR
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 21.37
US$ 26.52 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCouverture souple. Condition: Très bon. Geniet, 23 x 15 cm, 16 pagina's. Uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitl…er vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Het portret, door Konrad Merz (pseudoniem van de Duitse schrijver en Joods-Duitse emigrant in Nederland Kurt Lehmann) (pagina's 1-8). Verdediging, door Jef Last (pp9-14). Kroniek, door E. M. (pp15-16). / Nederland. Pays-Bas. Duitsland. Allemagne. Deutschland. Duitse literatuur. Littérature allemande. Deutsche Literatur. In het Nederlands. En néerlandais.
FUNDAMENT. Onafhankelijk tijdschrift Zesde Jaargang Nr 6/1939 : TRUSTS EN KARTELS, met "Critisch Fundament", Cultureel en Maatschappelijk Literatuuroverzicht [geen nummer]
JONG Jr. David de, NEDERHORST G(erard) M(arinus) en TREURNIET Arié (Dir.)
Published by Contact. Amsterdam. Juni 1939 1939
- Softcover
Seller: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, BelgiumLIVRESCOLLECTOR
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 21.37
US$ 26.52 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCouverture souple. Condition: Très bon. Geniet, 23 x 15,5 cm, 32 pagina's. Uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hi…tler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud Fundament : Ondernemerscombinaties in Nederland, door Ir. D. Groenveld (pagina's 1-15). Bij de dood van Ernst Toller (p16). Een socialist ging heen (p17). Soldat in besetzter Stadt (Prag), gedicht in het Duits door / deutschsprachiges Gedicht von Wolfgang Cordan (pseudonym van de Duitse schrijver Heinrich Wolfgang Horn) (p18). Critisch Fundament ; Nieuwe Nederlandse romans (pp19-26) ; De religie der stroomaanbidders, door Wolfgang Cordan (pp27-30). / Nederland. Pays-Bas. Economie. Duitsland. Allemagne. Duitse literatuur. Littérature allemande. Theater. Théâtre. Poëzie. Poésie. Gedicht. Revolutionair socialisme. Socialisme révolutionnaire. Oorlog 39-45. Guerre 39-45. Tsjecho-Slowakije. Tchécoslovaquie. Praag. Prague. Krieg 39-45. Tschechoslowakei. Prag. Nederlandse literatuur. Littérature néerlandaise. In deutscher Sprache. In het Nederlands. En néerlandais.
FUNDAMENT. Onafhankelijk tijdschrift Zesde Jaargang Nr 10/1939 : GRONDSLAGEN VAN DE VREDE, met Critisch Fundament , Cultureel en Maatschappelijk Literatuuroverzicht [geen nummer]
JONG Jr. David de, NEDERHORST G(erard) M(arinus) en TREURNIET Arié (Dir.)
Published by Contact. Amsterdam. Oktober 1939 1939
- Softcover
Seller: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, BelgiumLIVRESCOLLECTOR
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 21.37
US$ 26.52 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCouverture souple. Condition: Très bon. Geniet, 23 x 15,5 cm, 32 pagina s. Zeer klein verlies aan de linkerbovenhoek van het voorplat, aan de kop van de rug en aan de rechterbovenhoek van het achterplat, met kleine kreukels in de linkeronderhoek van het achterplat, verder uitstekende staat. . ZEER ZELDZAAM. Het socialistische ma…anblad Het Fundament verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van Het Fundament (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud Fundament : De grondslagen van de vrede, door Gerard Marinus Nederhorst (pagina s. 1-14). Meningen, door Leonhard Ragaz, G. D. H. Cole, H. J. Pos en S. de Wolff (pp15-21). Vertrouwen in de toekomst ?, door Dr. J. Valkhoff (pp22-23). Inhoud Critisch Fundament : Religie en politiek (pp24-28) ; Een Engels denker [Aldous Huxley], door H(enriëtte) Roland Holst (pp29-31). / Nederland. Pays-Bas. Pacifisme. Religion. Politique. Verenigd Koninkrijk. Royaume-Uni. Engelse literatuur. Littérature anglaise. Filosofie. Philosophie. In het Nederlands. En néerlandais.
FUNDAMENT. Onafhankelijk tijdschrift Zesde Jaargang Nr 7/1939 : WERKLOOSHEID.
JONG Jr. David de, NEDERHORST G(erard) M(arinus) en TREURNIET Arié (Dir.)
Published by Contact. Amsterdam. Juli 1939 1939
- Softcover
Seller: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, BelgiumLIVRESCOLLECTOR
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 21.37
US$ 26.52 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCouverture souple. Condition: Très bon. Geniet, 23 x 15,5 cm, 32 pagina's. Uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hi…tler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Mensen !, door de redactie (pagina 1). De vreugde aan de arbeid, door S. H. Stoffel (pp2-9). Arbeidsdienst en jeugdwerkloosheid, door Jo de Bruyn (pp10-17). Permanente werkloosheid, door P. de Wolff (pp18-25). Oppositiepolitiek, door J. van de Kieft (pp26-32). / Nederland. Pays-Bas. Chômage. Jeunesse. In het Nederlands. En néerlandais.

Language: French
Published by Delacheux & Niestle 1960
Seller: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Germanybooks4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG)
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 23.69
US$ 18.39 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketgebundene Ausgabe. Condition: Gut. 277 Seiten; Ausgesondertes Buch mit Bibliothekseinband aus juristischer Fachbibliothek. Übliche Merkmale: Signatur auf Buchrücken und Buchdeckel, Stempel im Buch. Buchschnitt an allen drei Seiten mit roten Strichen gekennzeichnet. Schnitt und Einband sind staubschmutzig; Einbandkanten bestossen…; Buchschnitt und Seiten alters-/papierbedingt angebräunt; der Buchzustand ist dem Alter entsprechend. Sprache: Französisch Gewicht in Gramm: 440.
EL HOMBRE FRENTE A LA MUERTE
Favarger, G. - Cabus, J. - Erard, M. - Clerc, F. - Guyot, Ch. - Schaerer, R. - Menoud, H.
Published by Troquel, Biblioteca El Tema del Hombre, 188 pgs., Buenos Aires 1964
- Softcover
Seller: Buenos Aires Libros, Buenos Aires, ArgentinaBuenos Aires Libros
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 28.00
US$ 22.00 shippingShips from Argentina to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketRústica. Condition: Buen estado. Contenido: El sentido biológico de la muerte, el hombre primitivo ante la muerte, muerte y sociedad, a propósito de la pena de muerte, los poetas de la muerte en las letras francesas, el filósofo moderno frente a la muerte, el significado cristiano de la muerte, la victoria cristiana sobre la mue…rte. Ejemplar intonso. [Libro en Español / Book in Spanish].
FUNDAMENT. Onafhankelijk tijdschrift Zesde Jaargang Nr 4/1939 : LEVEND MARXISME
JONG Jr. David de, NEDERHORST G(erard) M(arinus) en TREURNIET Arié (Dir.)
Published by Contact. Amsterdam. April 1939 1939
- Softcover
Seller: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, BelgiumLIVRESCOLLECTOR
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 29.69
US$ 26.52 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCouverture souple. Condition: Très bon. Geniet, 23 x 15,5 cm, 32 pagina's. Klein verlies aan de staart van de rug en aan de rechteronderhoek van het achterplat en twee kleine scheurtjes aan de linkerrand van het omslag, verder uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jare…n voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Woord vooraf, door de redactie (pagina 1). Levend marxisme, door J. M. Romein (pp2-11). Marxisme bij enige niet-marxisten, door J. Van Der Wijk (pp13-24). Marx en de econometrie, door J. Tinbergen (pp25-28). Rosa Luxemburg, door P. Frölich (pp29-32). / Nederland. Pays-Bas. Economie. Duitsland. Allemagne. Communisme. Rosa Luxembourg. In het Nederlands. En néerlandais.
FUNDAMENT. Onafhankelijk tijdschrift Zevende Jaargang Nr 1/1940 : INDONESIA - INDIA, met Critisch Fundament , Cultureel en Maatschappelijk Literatuuroverzicht [geen nummer]
JONG Jr. David de, NEDERHORST G(erard) M(arinus) en TREURNIET Arié (Dir.)
Published by Contact. Amsterdam. Maart 1940 1940
- Softcover
Seller: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, BelgiumLIVRESCOLLECTOR
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 29.69
US$ 26.52 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCouverture souple. Condition: Très bon. Geniet, 23 x 15 cm, 32 pagina s. Kaft met zeer lichte vlekken rond het bovenste nietje, verder uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. Het socialistische maanblad Het Fundament verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aa…n de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van Het Fundament (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud Fundament : 1940, gedicht door Jaap van Straten (pagina 1). Het eerst nodige, door Ernst Ehrlich (pp2-4). Indonesie in de Oorlog, door K. Stevens (pp5-15). Democratie voor India, door H. N. Brailsford (pp16-20). Kroniek : Gandhi en Bose, door E.M. (pp21-23). Hel verloren smaldeel, gedicht door J. Krul (p24). Inhoud Critisch Fundament : Rosa Luxemburg, door M. Mendels (pp25-27). Econometrie, door J.P. (pp28-29). Aankondiging, door H. v. W. (p30). / Nederland. Pays-Bas. Nederlandse literatuur. Poëzie. Littérature néerlandaise. Poésie. De Tweede Wereldoorlog. Guerre 39-45. Inde. Duitsland. Allemagne. Rosa Luxembourg. Socialisme. Communisme. Economie. Pacifisme. In het Nederlands. En néerlandais.
FUNDAMENT. Onafhankelijk tijdschrift Zesde Jaargang Nr 5/1939 : KATHOLIEKE REACTIE.
JONG Jr. David de, NEDERHORST G(erard) M(arinus) en TREURNIET Arié (Dir.)
Published by Contact. Amsterdam. Mei 1939 1939
- Softcover
Seller: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, BelgiumLIVRESCOLLECTOR
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 29.69
US$ 26.52 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCouverture souple. Condition: Très bon. Geniet, 23 x 15 cm, 33 pagina's. Uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitl…er vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Woord vooraf, door de redactie (pagina's 1-2). Katholieke reactie en katholieke democraten, door J. Oudemans (pp3-10). Katholicisme en huwelijkswetgeving, door Dr. J. Valkhoff (pp11-18). Roomse gezagswaan, door H. G. Cannegieter (pp19-32). Carl von Ossietzky 5 mei 1938 (p33). / Nederland. Pays-Bas. Katholicisme. Catholicisme. Christelijke democratie. Christen-democratie. Démocratie chrétienne. Droit matrimonial. Duitsland. Allemagne. Pacifisme. In het Nederlands. En néerlandais.
FUNDAMENT. Onafhankelijk tijdschrift Zesde Jaargang Nr 2/1939 : LITERATUUR.
JONG Jr. David de, NEDERHORST G(erard) M(arinus) en TREURNIET Arié (Dir.)
Published by Contact. Amsterdam. Februari 1939 1939
- Softcover
Seller: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, BelgiumLIVRESCOLLECTOR
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 32.06
US$ 26.52 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCouverture souple. Condition: Très bon. Geniet, 23 x 15,5 cm, 49 pagina's. Voorplat met klein gebrek in rechter benedenhoek en wat kleine foxing langs linker- en onderrand, verder uitstekende staat. ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jaren voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. The…tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Naar een strijdbare cultuur, door Denis de Rougemont (pagina's 1-6). Einde, gedicht door Jac. Van der Ster (p7). De laatste cirkel, door David de Jong Jr. (pp8-17). Beethoven sterft, gedicht door Gerard den Brabander ("Dédié à Harry Baur") (p18). Rondeel, gedicht door François Villon (p19). Tussen gisteren en morgen : James Joyce en volgelingen ; De goede Europeaan : André Gide, door Wolfgang Cordan (pseudoniem van de Duitse schrijver Heinrich Wolfgang Horn) (pp20-32). Thuiskomst, gedicht door A. Marja (p33). Verwisselde rollen, door Maurits Dekker (pp34-40). Kerstmis 1915, gedicht door Ed. Hoornik (p41). Mijn laatste waarheid, door Jef Last (pp42-45). O, dit netelige. en Angst, twee gedichten door J. van Hattum (p46). Frank van der Goes tachtig jaar, door J. Bl. (pp47-49). De organisatie van het Fundament, door de redactie (p49). / Nederland. Pays-Bas. Nederlandse literatuur. Littérature néerlandaise. Culture. Poezië. Poésie. Ierse literatuur. Littérature irlandaise. Franse literatuur. Littérature française. Duitse literatuur. Littérature allemande. Socialisme. In het Nederlands. En néerlandais.
FUNDAMENT. Onafhankelijk tijdschrift Zesde Jaargang Nr 1/1939 : AMERIKA VAN HEDEN.
JONG Jr. David de, NEDERHORST G(erard) M(arinus) en TREURNIET Arié (Dir.)
Published by Contact. Amsterdam. Januari 1938 1938
- Softcover
Seller: LIVRESCOLLECTOR, Bruxelles, BelgiumLIVRESCOLLECTOR
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 35.62
US$ 26.52 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketCouverture souple. Condition: Très bon. Geniet, 23 x 15 cm, 48 pagina's. Voorkant kaft met klein krasje, rug licht insolate met wat kleine foxing, achterkant kaft met zeer licht insolate rechter rand, verder uitstekende staat. . ZEER ZELDZAAM. "Het socialistische maanblad 'Het Fundament' verscheen in de zes jaren voorafgaande aa…n de Tweede Wereldoorlog. The tijdschrift besteedde opvallend veel aandacht aan de vluchtelingenstroom die na de machtsovername door Hitler vanuit Duitsland op gang was gekomen. Veel linkse Duitse intellectuelen, die in Nederland hun toevlucht zochten voor het nazi-regime, behoorden tot de medewerkers van 'Het Fundament"" (Marianne Kröger, Tijdschrift voor Tijdschriftstudies, nrs 5-6/1999). Inhoud : Waar het om gaat, door Dr. Jan Romein (pagina's 1-4). Amerika in de wereld, door Gerard Marinus Nederhorst (pp5-12). Een beeld van de Amerikaanse vakbeweging , door M. Zwalf (pp12-30). Roosevelt's herstelpolitiek, door G.M. Nederholst (pp31-43). Roosevelt en de Negers, door J.M. de Casseres (pp44-48). / Nederland. Pays-Bas. Verenigde Staten. Etats-Unis. Syndicalisme. Afro-Amerikanen. Afro-Américains. In het Nederlands. En néerlandais.

- Softcover
Seller: Le-Livre, SABLONS, FranceLe-Livre
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 24.82
US$ 48.42 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Couverture souple. Condition: bon. R100057771: 1978. In-8. Broché. Etat d'usage, Coins frottés, Dos satisfaisant, Papier jauni. 195 pages - couverture contrepliée. . . . Classification Dewey : 949-Autres pays d'Europe.

- Softcover
Seller: Le-Livre, SABLONS, FranceLe-Livre
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 24.82
US$ 48.42 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Couverture souple. Condition: bon. RO80119614: 1978. In-12. Broché. Bon état, Couv. fraîche, Dos satisfaisant, Intérieur frais. 195 pages. Couverture rempliée. . . . Classification Dewey : 947-Europe de l'Est, URSS.
Seller: Librería La Candela, Murcia, SpainLibrería La Candela
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 2.37
US$ 46.11 shippingShips from Spain to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basket.- Buenos Aires. 1964. Troquel. 8º mayor. 188 p-2 h. Firma anterior propietario. . . .

Published by Wassenaar, G. Delwel, 1941-1942. 1942
- Softcover
- First Edition
- Signed
Seller: Antiquariat Hohmann, Schemmerhofen, GermanyAntiquariat Hohmann
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 178.11
US$ 28.82 shippingShips from Germany to U.S.A.Quantity: 1 available
Add to basketVI (1), 256; VI (1), 346 S., (2) S. Anz., gr.okt., Kt., Lagersp., StaE., NaV. -- Mit handschriftlichem Besitzvermerk von W(alther) Hoffmann.- [ Wirtschaftswissenschaft Volkswirtschaft Bankwesen SpracheNL J| 1941 1942 N| Gerard Verrijn Stuart | 94316 ].

- Softcover
Seller: liu xing, Nanjing, Chinaliu xing
Contact seller5-star sellerCondition: New
US$ 123.58
US$ 18.00 shippingShips from China to U.S.A.Quantity: 3 available
paperback. Condition: New. Paperback. Pub Date: 2021-04-01 Pages: 292 Publisher: Why does Machinery Industry Press need to learn multiple languages??Why do some people master more languages ??than others??Where is the limit of human language learning??What is the life of a language genius??We all learned at least one language wh…en we were young. but what do we need to learn 6 languages?.Or 70 kinds??The author of this book strives to explore the mysteries of multilingual geniuses. and at the same time understand the.