Francque (15 results)

- Hardcover
Seller: Klondyke, Almere, NetherlandsKlondyke
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 13.07
US$ 23.07 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Originele bedrukte hardcover, stofmslag, geà llustreerd met (paginagrote) kleurenfoto's, losse geplastificeerde bijlage, 4to.

- Softcover
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 25.40
US$ 17.25 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very good.

- Softcover
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 31.99
US$ 17.25 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very good.

- Softcover
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 45.07
US$ 17.25 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very good.

- Hardcover
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 45.07
US$ 17.25 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very good.

- Softcover
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 47.44
US$ 17.25 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very good.

Published by Liège Paris Editions Chagor Sans date
Seller: Emmanuelle Morin, MARSEILLE, , FranceEmmanuelle Morin
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Good
US$ 29.70
US$ 19.61 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Good. Bon Etat. in12. Sans date. broché. 103 pages. Un vol. couv. imprimée agréablement illustrée int. frais. Good.

- Hardcover
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, NetherlandsMooney's bookstore
Contact seller4-star sellerCondition: Used - Very good
US$ 56.64
US$ 17.25 shippingShips from Netherlands to U.S.A.Quantity: 1 available
Condition: Very good.

Published by Editions Chagor 1950
- Softcover
Seller: Librairie Et Cætera - Sophie Rosière, Belin-Béliet, FranceLibrairie Et Cætera - Sophie Rosière
Contact seller3-star sellerCondition: Used
US$ 11.88
US$ 69.21 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Couverture souple. Livre en français. Moderns policier. Broché. 109 pages. Petit manque en coin à la table des matières. Littérature policière. Livre.
More imagesPublished by Oostkamp, Stichting Kunstboek, 2003 2003
- Hardcover
- First Edition
- Signed
Seller: Treasure House Books, Franschhoek, WCAPE, South AfricaTreasure House Books
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Near fine
US$ 33.00
US$ 48.45 shippingShips from South Africa to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Near Fine. Dust Jacket Included. 1st Edition. First Edition. Signed. Signed and dated by authors on title page. Near fine, clean and tight, in a near fine dust jacket. Very clean with tight binding. A large book, 34 cm high. Features top S.A. winemakers including Beyers Truter, Charles Hopkins, Francois Nau…de, Teddy Hall, Jeff Grier, Pieter Ferreira, Neil Ellis, Kobus Gerber, Abrie Bruwer, Meyer Joubert, Norma Ratcliffe, Melanie van der Merwe, Guy Webber, Schalk-Willem Joubert, Kevin Grant, Jan Boland Coetzee, Giorgio Dalla Cia, Marcel van der Walt, Hempies du Toit, Etienne le Riche, Ross Gower, and David Trafford. Africana. Hardback. With dj. Signed by Author(s).

Published by Edition : , 1930 1930
Seller: Livres 113, BEAUTIRAN, , FranceLivres 113
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 29.70
US$ 33.91 shippingShips from France to U.S.A.Quantity: 1 available
Roman Policier - Couverture en couleurs - Collection MODERNS POLICIER - Non daté années 20/30 - Ouvrage repris par les Editions DUPUIS sous le vrai nom de l'auteur en 1937 - Quelques plis d'angles de pages - Étiquette au 1er plat 201 pages, 18 cm, broché. Bon état.

- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Good
US$ 24.60
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Good. Zonder stofomslag, 220p. Dutch.

- Hardcover
Seller: Untje.com, Roeselare, , BelgiumUntje.com
Contact seller5-star sellerCondition: Used - Fine
US$ 35.00
US$ 83.05 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Hardcover. Condition: Fine. 175 p. : foto's. ; 31 cm + referentiekaart Dutch.
More imagesWijnen: de basis.
Beernaert, J.; Deprez, Stijn; Desmarets, Erik; Dhondt, Tim; Drowart, Ronny; Francque, Guido; Lambrechts, Kristel; Lamers, Yuri; Lauwaert, Pascal; Lemahieu, José; Lemmens, Bram; Matheusen, Björn; Mullebrouck, Johan; Nelis, Inge; Samyn, Dirk-Antoon; Scheys, Fabian; Serdons, Kathleen; Sterckmans, Bernard; Swiers, Bart; Toye, Pol; Van der Elst, André; Van der Eycken, Mieke; Van Imschoot, Gido; Van Seghbroeck, Marc; Vansteenkiste, Frederik; Vancaillie, Geert; Verpoucke, Diederik.
- Softcover
Seller: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, , BelgiumSomeThingz. Books etcetera.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 35.06
US$ 48.45 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Malle mjPublishing 2018 Vierde druk. Softcover met 4 perforatie-gaatjeseerste 14 pp. los, verder zeer goed)., 176pp., 21x29.5cm., ills. in kleur, in zeer goede staat (. ISBN 9789492470102. Wijnen: de basis is een uitgebreide en toegankelijke inleiding tot wijnkennis voor zowel beginners als gevorderden. Het boek behandelt grondb…eginselen van wijnbouw, vinificatie, druivensoorten, smaakprofielen, regio?s, serveertechnieken en food-pairing. De heldere structuur en combinatie van tekst met illustraties en tabellen maken het een praktische gids voor iedereen die zijn wijnbegrip wil verdiepen. Wijnen: de basis begint met een overzicht van de geschiedenis van wijn en de verschillende wijnbouwgebieden wereldwijd. Vervolgens behandelt het de biologische en klimatologische factoren die de wijnkwaliteit beïnvloeden, gevolgd door technische hoofdstukken over productiemethoden, druivenrassen en klassificatiesystemen. Het midden- en achterste deel van het boek richt zich op smaakidentificatie, sensorische analyse, etikettering, rijping en bewaartechnieken, en food-pairing. Diverse hoofdstukken bevatten casestudies van prominente wijnregio?s, minutieuze beschrijvingen van terroir-effecten, en verklarende schema?s voor het onderscheiden van wijnstijlen. Door theoretische achtergrond te combineren met praktische toepassingen vormt deze publicatie een belangrijke basisreferentie voor opleidingen in horeca, wijnhandel en wijnliefhebbers. De reeks auteurs bestaat uit sommeliers, wijnexperts en docenten die gespecialiseerd zijn in wijneducatie en de toepassing ervan binnen gastronomie en horeca-opleidingen. J. Beernaert staat als hoofdredacteur en coördinator voor het integreren van wijnwetenschap, sensoriek en praktijkervaring. De brede multidisciplinaire bijdrage van het team verzekert een evenwichtige combinatie van theoretische diepgang en toepasbare kennis.
More imagesWijnen in detail.
Beernaert, J.; Deprez, S.; Desmarets, E.; Dhondt, T.; Drowart, R.; Francque, G.; Lambrechts, K.; Lamers, Y.; Lauwaert, P.; Lemahieu, J.; Lemmens, B.; Matheusen, B.; Mullebrouck, J.; Nelis, I.; Samyn, D.-A.; Scheys, F.; Serdons, K.; Sterckmans, B.; Swiers, B.; Toye, P.; Van der Elst, A.; Van Imschoot, G.; Van Seghbroeck, M.; Vansteenkiste, F.; Vancaillie, G.; Verpoucke, D.
- Softcover
Seller: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, , BelgiumSomeThingz. Books etcetera.
Contact seller5-star sellerCondition: Used
US$ 35.06
US$ 48.45 shippingShips from Belgium to U.S.A.Quantity: 1 available
Malle mjPublishing 2018 2de druk. Softcover met 4 perforatie-gaatjes, 240pp;, 21.5x29.5cm., ills. in kleur, in zeer goede staat. ISBN 9789492470126. Wijnen in detail biedt een diepgaande, technologische en sensorische verkenning van wijnbouw en wijndegustatie, aangevuld met domeinspecifieke updates over duurzame wijnbouw, modern…e productietechnieken en belangrijke procesfactoren zoals microbullage, de-alcoholisatie, sluitingstechnieken en de impact van natuurlijke gisten. Wijnen in detail is een gedetailleerd wijnvakhandboek dat verder gaat dan basiskennis door wijnbouw, vinificatie, sensoriek en terroir diepgaand te analyseren binnen professionele contexten. Het boek is opgebouwd rond geactualiseerde hoofdstukken die niet alleen klassieke onderwerpen als druivensoorten, klimaat, bodem en wijnproductie behandelen, maar ook recentere concepten zoals duurzame wijnbouw, microbullage en de-alcoholisatie integreren. De presentatie van deze thema?s gebeurt in combinatie met praktische toepassingen voor wijnservice, marketing en verkoop in de horeca, sensoriële analyse door proeftechnieken en een uitgebreid overzicht van wereldwijde wijnstijlen en hun technische parameters. Door zijn systematische aanpak en uitgebreide illustraties vormt dit handboek een wezenlijke bron voor studenten, professionals in de horeca en sommeliers in opleiding. De auteurs en bijdragers zijn docenten en specialisten verbonden aan wijnopleidingen en horeca-onderwijs in Vlaanderen en Nederland. Onder leiding van ervaren wijneducatoren als Jan Beernaert, Stijn Deprez en Erik Desmarets levert het team een samenhangende integratie van theoretische en praktische wijnkennis. Hun gecombineerde expertise weerspiegelt zowel academische inzichten als professionele inzet binnen praktijkgerichte wijnkennis en horecaopleiding.