Language: English
Published by Uitgeverij Uniepers, Amsterdam, 2004
ISBN 10: 906825331X ISBN 13: 9789068253313
Seller: WabiSabiBooks, Lempster, NH, U.S.A.
Hardcover. Condition: Fine. In Dutch. Unread, clean unmarked hardcover, bright clean pictorial cover, no DJ. Always prompt service. 8vo - over 7¾" - 9¾" tall Size: 8vo - over 7¾" - 9¾" tall.
Published by Veltman Uitgevers, Utrecht, 2007. 40 pp. Geïllustreerd in kleur., 2007
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Hardcover boek, pocket formaat, hoekjes iets geschaafd, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Kunsthandel Ivo Bouwman, Den Haag, 1981, geen paginanummers., 1981
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, geniet, rijk geïllustreerd in zwart-wit, in nette staat. Please see description or ask for photos.
Published by Stichting Bach Groningen / Uitgeverij J. Niemeijer / Trouw Kwartet Amsterdam, 1985. 119 pp. Met illustraties in zwart-wit., 1985
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, oblong formaat, enkele lichte leessporen, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Expositiecentrum Gooiland. Hilversum - Stichting Culturele Manifestaties Hilversum. September / oktober 1991. Inleiding en 20 platen., 1991
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Softcover, rug en rand van de rug verkleurd, verder in goede staat. Geïllustreerd in kleur en zwart-wit. Please see description or ask for photos.
Published by Glen Rock, NJ: [1965], Paulist Press, 1965
Seller: Alec R. Allenson, Inc., Westville, FL, U.S.A.
Softcover. 118 p. (advts. on p. 119-128); 18 cm. (Deus books) Carries Nihil obstat and Imprimatur Good in lt. edgeworn orig. illus. wrapper.
Published by Uitgeverij A. Roelofs van Goor, Meppe, (1960). Met vele foto's in zwart-wit en 1 in kleur., 1960
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Hardcover boek, oblong formaat, uiteinden van de rug wat beschadigd, enkele lichte gebruikssporen, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Haags Gemeentemuseum / Gem. van Reekummuseum, Apeldoorn, 1982. Geïllustreerd in kleur en zwart-wit., 1982
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Softcover met flappen, groot formaat, randen van de omslag geschaafd/ gekreukeld, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Museum 't Coopmanshus, Franeker, 1989. (16 pp.) Geïllustreerd in zwart-wit en kleur., 1989
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, A4 formaat, geniet, enkele stempels van Museum De Lakenhal Leiden, wat lichte gebruikssporen op de omslag, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Prinses Beatrix Fonds, 's-Gravenhage, 1963. 79 pp., 1963
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, rug en randen van de omslag wat verkleurd/gebruikt, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Language: English
Published by Amsterdam : De Verbeelding, 1999
ISBN 10: 9074159230 ISBN 13: 9789074159234
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele halflinnen band met zilveropdruk, geïllustreerd met veel z/w foto's, oblong (circa 23x17cm).; Sticker rest op achterplat.
Language: English
Published by Amsterdam : Stichting De Best Verzorgde Boeken, 2003
ISBN 10: 9074336965 ISBN 13: 9789074336963
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Oorspronkelijk blind omslag, illustraties in kleur, 8vo.
Language: English
Published by Hoiuten : Van Kampen/Unieboek, 1993
ISBN 10: 9060913418 ISBN 13: 9789060913413
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good. Originele geïllustreerde hardcover, gemarmerde schutbladen, veel illustraties in kleur, 4to.
Published by Musée des arts décoratifs de la Ville de Lausanne / Musée Bellerive Zurich, 1984, 48pp., 1984
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Softcover, vierkant formaat, tekst in het Frans, geïllustreerd in kleur en zwart-wit, rug met wat schaafplekjes, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Language: English
Published by Amsterdam, BIS Publishers, 1996
ISBN 10: 9072007379 ISBN 13: 9789072007377
Seller: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Netherlands
cloth, dustj, large square 4to 373 pp., num ills groot formaat boek; 150 projecten met beschrijving, foto's en tekeningen; VG condition.
Published by Peter Moores Charitable Foundation / the Walker Art Gallery, 1971, 110 pp. Text in English. Illustrated in black and white., 1971
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, in ringband, enkele museumstempels, lichte gebruikssporen op omslag, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Kosmos, 1985
Seller: Stadion Books, Amsterdam, Netherlands
paperback. Condition: fair.
Published by Het Taalfonds, 2002. 863 pp., 2002
ISBN 10: 9020459457 ISBN 13: 9789020459456
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback. Paar lichte gebruikssporen, nog een (zeer) goed exemplaar. Please see description or ask for photos.
Published by Humanistisch Verbond, 1975. 160 pp., 1975
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, rug wat verkleurd, klein oud label onderaan, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Eigen beheer, maart 1974, geen paginanummers., 1974
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, geniet, tekst in het Nederlands en het Engels, foto's in zwart-wit. Lichte gebruikssporen op de zwarte omslag, verder in zeer nette staat. Please see description or ask for photos.
Published by Museum Fodor, Amsterdam, 1975, 2 pp. met grote gevouwen zeefdruk. Geïllustreerd in kleur., 1975
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, gevouwen, omslag aan de rand wat verkleurd, enkele museumstempels, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Hardcover. Condition: Fair.
Published by Wereld-Bibliotheek-Vereniging Amsterdam, Antwerp, Belgium [Antwerpen, Belgie], 1964
Seller: Eric James, Lewisporte, NL, Canada
Soft Cover. Condition: Very Good ++. Dust Jacket Condition: Very Good. Oversized softcover with dust jacket secured to book at spine, 96 pages including many black-and-white illustrations throughout;---text in Dutch;---very gently used, gentle bumps and very tiny traces of shelf wear to dust jacket which is also somewhat sun faded, cream-coloured card covers appear as fresh as new, tiny bookplate inside front cover by previous owner (Dutch-Canadian silhouette artist and graphic designer Hans-Detlev Voss who still lived and worked in The Netherlands during the 1930s/1940s) and his tiny ink numeral inside back cover, but text block intact and tight, all pages very clean and unmarked pages remarkably fresh and white for their age (not a trace of foxing);---several of the illustrations are by H. D. Voss. See also our other titles "boek en prent" by Johan Schwencke in his colourful series Het exlibris :Een studie voor vrienden van boek en prent, 9 Books: Nederland, Engeland, Italië [Italie, Italy], Frankrijk, Oostenrijk, Spanje & Portugal, Skandinavische Landen, Duitsland, Tsjechoslowakije, and our listings for 3 other titles: Het exlibris als Boekversiering en Verzamelobject; Exlibriskunde: Een nieuwe kunstwetenschap met een beschrijvende bibliografie van het exlibris in Nederland en België, 1837-1946; and Hedendaagse Engelse Exlibris. Check all of our Dutch language books by using the Keywords "text in Dutch".
Language: English
Published by Stichting Aurora Borealis,The Netherlands, 2002
ISBN 10: 9076703183 ISBN 13: 9789076703183
Seller: Grimbergen Booksellers, Lisse, Netherlands
Groningen, Aurora Borelis. 2002. Printed Boards. Very Good. l 140 p.
Reliure pleine toile bleue éditeur, 240 p., illustr. Reliure et intérieur en excellent état. Très bon exemplaire.(C50) Size: 14 x 22. Livre.
Published by Uitgeverij N. Kluwer, Deventer, 1966. Tweede, herziene en vermeerderde druk. xviii, 212 pp. (Oriënt-serie), 1966
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Originele rood linnen band met goudopdruk en stofomslag. Stofomslag wat verkleurd, randen geschaafd, enkele lichte gebruikssporen, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Language: English
Published by Wouwse Plantage : Klasema Art, 2001
ISBN 10: 907426526X ISBN 13: 9789074265263
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Paperback,richly illustrated in colour, 4to.
Published by Zevenaar, 1994. 30 pp. + illustraties., 1994
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback. Rug verkleurd, verder in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by Auctioneers Glerum, 1997, veilingnummer 146, geen paginanummers, items nr 2139 tot en met 2171., 2171
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Paperback, gebrocheerd, oblong formaat, geïllustreerd in zwart-wit, met prijsindicatie per item, in goede staat. Please see description or ask for photos.
Published by De Arbeiderspers, 1980
Seller: Stadion Books, Amsterdam, Netherlands
paperback. Condition: Good. + boekrecensie VN.