Language: German
Published by Diederichs Verlag
Seller: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Germany
Taschenbuch, Condition: Gut. 61 Seiten, Das Buch ist ordentlich erhalten und kann altersbedingte Gebrauchsspuren aufweisen. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 190.
Language: Dutch
Published by Boekencentrum, Zoetermeer, 1942
ISBN 10: 9023971191 ISBN 13: 9789023971191
Seller: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Netherlands
Halflinnen. Condition: Gebruikssporen. 32 pp. + 38 z/w illustraties. Stempels op voorkant band en op de voorste (titel) pagina's. Op een aantal pagina's roestvlekken.
Published by Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1946
Seller: Barksdale Books, Almere, Netherlands
Condition: Good.
Language: German
Published by Jena : Diederichs, 1942
SU, Broschiert. Condition: Befriedigend. 6.-10. Tsd. 61 S. : mit 24 Abb. ; 8. SU berieben und löst sich leicht vom Buchrücken, Seiten altersbedingt verfärbt, ansonsten ordentliches Exemplar. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 180.
Published by Antwerpen, De Sikkel-Vlaamschen Toeristenbond [ca 1925 ?] z.j., 1925
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Contemporary green cloth spine, gilt title spine, gray paper-covered boards, 2nd revised and enlarged edition, large 8vo: 112pp. text and 89 bl.& wh. photographs on 70 pages, references. Fine &.
Published by Antwerpen-'s-Gravenhage, De Sikkel-Martinus Nijhoff. 1936-1939, 1939
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publisher's blue cloth hardback, gilt title spine, gilt ornament frontcover, large 4to: [iv], 551-978pp. 336-519 illustrations, footnotes - bibliographical notes - chapterbibliography, index names, index builings, list illustrations.
Published by Antwerpen, De Sikkel, 1942, 1942
Seller: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Netherlands
Antwerpen, De Sikkel, 1942. Omslag. 32 p. tekst en 38 afb. (Maerlantbibliotheek; VI).
Published by Eugen Diederichs Verlag, 1942
Seller: Sigrun Wuertele buchgenie_de, Altenburg, Germany
Condition: gut - gebraucht. Broschiert Guter altersbedingter Zustand, ohne Namenseintrag Zustand: 3, gut - gebraucht, Broschiert Eugen Diederichs Verlag , 1942 , Alte Baukunst in Flandern, Leurs, Stan.
Jena, Diederichs 1942. 61 Seiten m. Abbildungen. Orig. Engl. Broschur, kl. 8°. Umschlag mit kleinen Läsuren, etwas stockfleckig, somnst gut erhalten.
Broschiert, kartonniert mit Schutzumschlag, 125 x 200mm., 66S., illustriert. Flamische Schriften. Guter Zustand. 400 g.
Orig linnen gebonden,8vo,124 pp.
Published by De sikkel
Seller: Hansennebooks, Lippelo, Belgium
Soft cover. Condition: Poor. Description and photos on demand 0.
Published by Antwerpen, De Sikkel s.d.
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
56pp.tekst + 32pp.buitentekstills., in de reeks "Steden en Landschappen" nr.2, B38444.
Diedrichs, Jena, 1942. 61 S. mit 24 Abb., kart.---Flämische Schriften 150 Gramm.
Published by EUGEN DIEDERICHS VERLAG JENA, 1942
Seller: Librairie Lire et Chiner, Colmar, ALSAC, France
Condition: BE. cartonnage de l'éditeur; in-4, 62 pp.
Published by Antwerpen, De Sikkel 1931, 1931
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
50pp.+ 92 ills.buitentekst, geïll.omslag, in de reeks "Steden en landschappen" VII.
Originele uitgeversomslag geillustreerd z/w, 16x21cm, 52pp, geillustreerd z/w. De kerkelijke vroeg gothiek in Vlaanderen en Brabant, 150 g.
Published by , Brussel, Paleis der Academien, 1951,, 1951
Gebrocheerd onder papieromslag, 180 x 260mm., 22pp. Mededelingen van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van Belgie. Klasse der Schone Kunsten, Jaargang XIII, 1951 - nr 5. 280 g.
Published by Antwerpen, De Sikkel 1931, 1931
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
50pp.met enkele figuren in tekst + 92 buitentekstills., geïllustreerde omslag, 24cm., mooie staat, B56588.
Published by Jena Eugen Diederichs Verlag, 1942
Seller: ANTIQUARIAT ERDLEN, Untersteinach b. Kulmbach, Germany
5. 1. bis 5. Tausend, 65 Seiten, 24 Abbildungen auf Tafeln. Original-Broschur mit Schutzumschlag. - Flämische Schriften. - Gut erhaltenes Exemplar. Umschlag leicht fleckig. Sprache: Deutschu 0,450 gr. Original-Broschur mit Schutzumschlag.
: papieromslag : Elzavan (illustrator). Gebrocheerd, geillustreerde papieromslag ( Elzavan ), originele titelpagina met bladstempel, 180 x 240mm., 51pp., 92 koperdiepdrukillustraties z/w. Overzicht van de geschiedenis der Nederlandsche Begijnen. De Begijnen en de woordkunst. De sociaal - economische betekenis der Begijnhoven. De architectuur van de Begijnhoven. Boek is in goede staat. 490 g.
Published by Antwerpen, De Sikkel s.d.[+/- jaren 1930's], 1930
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
109pp.(tekst) + 89 buitentekstills., uit de reeks "Steden en Landschappen" vol.I, 2e nieuwe en zeer vermeerderde uitgave, ingebonden in gecart.band met linnen rug, mooie staat, B89477.
Published by Antwerpen, De Sikkel s.d.[+/- jaren 1930's], 1930
Seller: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgium
Association Member: ILAB
109pp. (tekst) + 89 buitentekstills., uit de reeks "Steden en Landschappen" vol.I, 2e (nieuwe, zeer vermeerderde) uitgave, originele omslag, 25cm., goede staat, B28788.
Language: German
Published by Jena, Diederichs Verlag, 1942
Seller: Butterfly Books GmbH & Co. KG, Herzebrock-Clarholz, Germany
Taschenbuch oder Softcover. Condition: Gut. 2. Auflage. 61 Seiten Zustand: AKZEPTABLER Zustand. HC1-175-4/8-00101093 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 146.
Published by Uitgave 'Wiek Op' Brugge, 1942
Seller: Untje.com, Roeselare, Belgium
Paperback. Condition: Fair. pp. 52 / Boekband los / Cover loose, Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Dutch.
Paperback. Condition: Fair. Omslag verschoten en losgekomen. Dutch.
Paperback. Condition: Good. Wat opgekruld. Dutch.
Paperback. Condition: Poor. Omslag is losgekomen. Dutch.
Paperback. Condition: Good. Omslag verschoten. Dutch.
Paperback. Condition: Good. Dutch.