Published by From: Jackson, Daniel F (Ed) Algae, Man and the Environment, Proc Int Symp, Syracuse Univ, Syracuse, NY, 1968
Seller: Larry W Price Books, Portland, OR, U.S.A.
Pamphlet. Condition: Very Good. pp. 441-458, Extracted from orig vol, thus begins with title page, trimmed & stapled pamphlet, else VG.
Published by 1967, 1967
Seller: Wissenschaftliches Antiquariat Köln Dr. Sebastian Peters UG, Köln, Germany
geheftet, ohne Einband. Condition: gut. 24 cm, Titelblatt mit Bleistiftmarkierung, Rand mit Läsur. Sprache: deu.
Published by 1969, 1969
Seller: Wissenschaftliches Antiquariat Köln Dr. Sebastian Peters UG, Köln, Germany
geheftet, ohne Einband. Condition: gut. 24 cm, Besitzstempel, Ecke geknickt. Sprache: eng.
Published by München: Fides, 1976
Seller: Antiquariat Ralf Einhorn, Niesky, Germany
108 S. Groß-Oktav. Kart. = Veröffentlichung des Sudetendeutschen Archivs in München 9 .
Published by E. Schweizerbart'sche Verlagsbuc, 1981
Seller: Webster's Bookstore Cafe, Inc., State College, PA, U.S.A.
Paperback. Condition: Good. Spine sunned, else internally quite clean and tight.
Language: German
ISBN 10: 3700751796 ISBN 13: 9783700751793
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Language: German
ISBN 10: 3700747217 ISBN 13: 9783700747215
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Language: German
ISBN 10: 3700751796 ISBN 13: 9783700751793
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Broschiert. Condition: Gut. 6., neu bearb. Aufl. 284 Seiten; Der Erhaltungszustand des hier angebotenen Werks ist trotz seiner Bibliotheksnutzung sehr sauber. Es befindet sich neben dem Rückenschild lediglich ein Bibliotheksstempel im Buch; ordnungsgemäß entwidmet. Einbandkanten sind leicht bestoßen. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 500.
Language: Czech
Published by Wolters Kluwer Ceska republika, 2013
ISBN 10: 8074780023 ISBN 13: 9788074780028
Seller: Bookbot, Prague, Czech Republic
Hardcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Riss größer als 1 cm.
Language: Czech
Published by Komers, 1998
Seller: Bookbot, Prague, Czech Republic
Softcover. Condition: Fair. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Starke Knicke. Informace o planetach, usecich zverokruhu, mytologickych bytostech, vyklad symbolu a casovych zakonu planet a sestavovani horoskopu.
Language: Czech
Published by Nakladatelství Olomouc, 2007
ISBN 10: 8071822213 ISBN 13: 9788071822219
Seller: Bookbot, Prague, Czech Republic
Softcover. Condition: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonanderung. Publikace volne navazuje na Cvicebnici anglictiny (nejen) pro zakladni a stredni skoly a je urcena mirne pokrocilym studentum anglictiny, zejmena mladezi starsi 14 let a dospelym. Muze byt pouzivana samostatne nebo jako doplnkovy material k ucebnicim pre-intermediate az intermediate. Cvicebnice je rozdelena na dve casti, pricemz prvni cast obsahuje lekce 1-6 a druha 7-12. Kazda lekce zacina prehledem nove slovni zasoby, nasleduje vyklad gramatiky a cviceni zamerena na ruzne recove dovednosti, jako jsou slovni zasoba, gramatika, cteni, poslech, ustni projev a psani. Zvlastni duraz je kladen na procvicovani frazovych sloves. Cviceni lze vypracovat samostatne, coz cvicebnici cini vhodnou i pro samouky. Pokud neni uvedeno jinak, lze ukoly provadet ustne ci pisemne podle vlastniho uvazeni. Kazda lekce se zameruje na urcite tema, jako jsou zeme a narodnosti, traveni volneho casu, cestovani, sport, kultura, vzdelavani a pravo, pricemz vyber slovni zasoby odpovida temto tematum. Nektere lekce obsahuji odborne vyrazy, ktere jsou dulezite pouze pro specificke oblasti studia, coz umoznuje studentum zamerit se na relevantni lexiku podle svych zajmu.
Hardcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Mate partnera, nejste si vsak jista, je-li ten pravy? Mate partnerku, ale zaroven pochybnost, zda se k vam skutecne hodi? Mate pred svatbou a vahate, je-li to to nejlepsi rozhodnuti? Pokud hledate zpusob, jak se zbavit pochybnosti, pomuze vam pri vasem zivotnim kroku astrologie.
Language: German
ISBN 10: 3700762747 ISBN 13: 9783700762744
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Hardcover. Condition: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Ctvrte, aktualizovane vydani ucebnice reaguje na zmeny, ke kterym doslo v uplynulem obdobi v oblasti spravniho prava a jez bylo treba (nekdy i kriticky) reflektovat. V knize je uvedena take nova judikatura, zvlaste rozhodnuti Nejvyssiho spravniho soudu, stejne jako v mezidobi publikovana odborna literatura.Kniha je urcena zejmena posluchacum pravnickych fakult, ale muze poslouzit take praxi verejne spravy a vubec pravnikum (vcetne advokatu), kteri prichazeji se spravnim pravem do styku. Praktickemu vyuziti napomahaji odkazy na soudni judikaturu, ktere ctenarum usnadni jeji vyhledavani.
Language: German
ISBN 10: 3700762747 ISBN 13: 9783700762744
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Hardcover. Condition: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Od vydani komentare k zakonu o Verejnem ochranci prav (r. 2000), kterypredchazel faktickemu zrizeni instituce, uplynulo vice nez deset let, a neniproto divu, ze se mnoho veci zmenilo. Predevsim byl zvolen historicky prvnicesky ombudsman, kterym se stal JUDr. Otakar Motejl, zahy byla ustanovena jehozastupkyne, Mgr. Anna Sabatova. Po uplynuti sestileteho funkcniho obdobi bylznovu zvolen JUDr. Otakar Motejl, posleze byla ustanovena do funkce i jehonova zastupkyne RNDr. Jitka Seitlova. Po umrti prvniho ceskeho ombudsmana seVerejnym ochrancem prav stal JUDr. Pavel Varvarovsky. V uplynulem obdobi byltake zakon o Verejnem ochranci prav dosti relevantne pozmenen a doplnencelkove jedenacti novelami. Toto rozsirene a podstatne prepracovane vydanikomentare reflektuje vsechny provedene novely, na rozdil od prvni edice jizmuze vychazet z praktickych zkusenosti a poznatku z cinnosti Verejnehoochrance prav a take pracuje s pomerne rozsahlou (v mezidobi publikovanou)literaturou k problematice. Publikace by mela poslouzit nejen pravnikum, kteriby se v teto oblasti chteli zevrubneji orientovat ci se problematice odbornevenuji, ale predevsim je urcena siroke verejnosti, resp. osobam, ktere by sese svym problemem chteli na Verejneho ochrance prav obratit.
Language: Czech
Published by Komers, 1997
Seller: Bookbot, Prague, Czech Republic
US$ 15.50
Quantity: 1 available
Add to basketSoftcover. Condition: Fair. Anmerkungen / bekritzelt / Stempel; Abnutzung / Risse - leicht; Gebrochener Buchrucken / Seiten oder Softcover umgeknickt. Podtitul - aneb Minuly zivot v horoskopu Esotericka astrologie stavi cloveka do prostorove-casoveho radu, osvetlujiciho smysl a cil jeho zivota, bere v uvahu i reinkarnaci. Je znamo, ze nynejsi horoskop predstavuje jen jednu, posledni inkarnaci, ktera je vysledkem predchazejici. Horoskop vsak naznacuje i pristi reinkarnaci. Na zaklade teto karmicke perspektivy vysvetluje horoskop predesly zivot, povahu, chyby a pozitivni vlastnosti. Protoze esotericka astrologie poznava, jak zazitky minuleho zivota jsou vryty do chovani soucasneho zivota, dostaneme se do vetsi hloubky nez psychoanalyza. Pokud je astrolog k tomu kompetentni, muze z horoskopu vycist traumata drivejsich zivotu.
Language: Czech
Published by B. Kopecký, 1920
Seller: Bookbot, Prague, Czech Republic
Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken; Farbtonänderung.
Seller: COTTAGE Antiquariat - anbu.at, Langenzersdorf, Austria
8°, Illustr. Original-Broschur. 203 Seiten, graph. Darst. ; 19 cm Deckel etwas berieben und an den Ecken etwas bestossen und angeknautscht. Am Hinterdeckel haftet ein Preisetikett. Sonst und insgesamt sauber und solide, innen tadellos. IS: 9783214005856 ****An unsere Kunden in Deutschland: Versand nach Deutschland einmal in der Woche ab Freilassing mit der Deutschen Post.*** - Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 550.
Condition: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen.
Language: German
ISBN 10: 3700780680 ISBN 13: 9783700780687
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Language: German
ISBN 10: 3700771703 ISBN 13: 9783700771708
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Language: German
ISBN 10: 3700771703 ISBN 13: 9783700771708
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: as new. Wie neu/Like new.
Language: Slovak
Published by Národné divadelné centrum, 1998
ISBN 10: 8085455919 ISBN 13: 9788085455915
Seller: Bookbot, Prague, Czech Republic
US$ 20.53
Quantity: 1 available
Add to basketCondition: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken.
Language: English
Published by Schweizerbartsche Verlagsbuchhandlung Stuttgart, 1975
Seller: ralfs-buecherkiste, Herzfelde, MOL, Germany
Taschenbuch 17x25. Condition: Gut. 1592 Seiten altersbedingt gebrauchter guter Zustand, Bibliotheksexemplar 200620071 Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 1720.
US$ 37.41
Quantity: 8 available
Add to basketHardcover. Condition: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen.
Language: English
Published by Schweizerbart'sche Verlagsbuchhandlung Stuttgart, 1975
Seller: ralfs-buecherkiste, Herzfelde, MOL, Germany
Paperback. Condition: Gut. 1148 Seiten Guter Zustand/ Good With numerous ill. and figures. Ex-Library. ha1048537 Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 1600.
Language: German
Published by LexisNexis, 2021
Seller: Antikvariat Bleskov, Mimon, Czech Republic
Paperback. Condition: Good. Recht für Gesundheitsberufe - Sladecek, Einar *** [EN] Categories: German Books; Law | Condition: good, non-author dedication | Binding: Paperback *** [DE] Kategorien: Deutsche Bücher; Recht | Zustand: gut, nicht-autorische Widmung | Einband: Taschenbuch *** [CZ] Kategorie: Nemecke knihy; Pravo | Stav: dobry, neautorska dedikace | Vazba: puvodni, brozovana.
Seller: Clivia Mueller, Isernhagen, Germany
Verhandlungen, Proceedings, Travaux. Vol. 20. Congress in Denmark 1977. Part 1. E. Schweizerbart sche Vlg. -Buchh. Stgt. 1978. IV+748 S. gr8. m. zahlr. Abb. Kt. -2).