Published by Uitgeverij Noorderboek, Groningen, 1986. Reprint. 119 p. tekst + illustraties. / 30,5 x 22,5 cm.,, 1986
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Hardcover boek. Paar lichte gebruikssporen, nog in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Language: Dutch
Published by (1980), 1980
Seller: Bockumer Antiquariat Gossens Heldens GbR, Krefeld, Germany
Softcover. Condition: befriedigend. Obrsch., 805 (1) Seiten, 8°, Einbandecken bestoßen, ersten Seitenecken mit Knicken,
Published by NV Nederlandsche Spoorwegen afdeling Propaganda te Utrecht
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Good. Met vragenlijst.
Published by 's Gravenhage, M.M. Couvee, 1861. 24 pp., 1861
Seller: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Netherlands
Moderne nette halflinnen band, met originele voor- en achterkant opgeplakt. Net hersteld exemplaar. Paginaranden onafgesneden. Please see description or ask for photos.
Published by Departement van Waterstaat. 1907, 1907
Seller: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Original publishers black cloth spine, gray-blue paper-covered boards, title frontcover, folio: introduction, bibliography, table of contents. Firm copy.
Published by De Bataafsche Leeuw
ISBN 10: 9067070629 ISBN 13: 9789067070621
Seller: Mooney's bookstore, Den Helder, Netherlands
Condition: Very good.
Seller: Houtman Boeken, Utrecht, Netherlands
Condition: fine. 1960, 20pp, Paperback in redelijke redelijke tot goede staat.
Seller: Houtman Boeken, Utrecht, Netherlands
Condition: fine. 1953, 23pp, Paperback in redelijke staat, heeft wat slijtage en vouwtjes (zie de foto).
Published by Utrecht/Gouda : Bond van Ambtenaren in dienst bij de Nederlandsche Spoorwegen/Edauw & Johannissen z.j.
Seller: Klondyke, Almere, Netherlands
Condition: Poor. Hardcover, (uitvouware) tabellen en figuren, klein 8vo.; Latere rug; deels los in de band.
Seller: Houtman Boeken, Utrecht, Netherlands
Condition: fine. 1956, 114pp, Paperback, in redelijke staat, heeft wat lichte slijtage.
Published by Utrecht; 1948, 1948
Seller: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Netherlands
; Nederlandsche Spoorwegen; harde kaft; ca. 13x 20 cm.; boekje met de (handgeschreven) namen van het tractiepersoneel. Goede staat.
Nederlandse Spoorwegen, Utrecht, 1985. 319 S., kart.---- Niederländisches Kursbuch, Ausland/gutes Exemplar/Dünndruck - 750 Gramm.
Seller: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, Netherlands
Utrecht 1940. 272 pp. Ing. (nietjes doorgeroest) - "Deze reisgids bevat de dienstregeling van 1 Mei 1940, zooals deze is goedgekeurd door Zijne Excellentie den Opperbevelhebber van Land- en Zeemacht".
Nederlandse Spoorwegen, ohne Ort, 1983. 351 S., kart.--- - niederländisches Kursbuch - 208 Gramm.
Van Muysewinkel, Brüssel, 1986. 743 S., kart.--- - Belgisches Kursbuch/zweisprachig: holländisch/französisch - 750 Gramm.
Nederlandse Spoorwegen, Utrecht, 1998. 936 S., kart.--- - Niederländisches Kursbuch - 750 Gramm.
Nederlandse Spoorwegen, Utrecht, 1984. 565 S., kart.--- - Niederländisches Kursbuch - 750 Gramm.
Nederlandse Spoorwegen, Utrecht, 1994. 870 S., kart.--- - Niederländisches Kursbuch - 750 Gramm.
Condition: fine. 1985, 16pp, folder voor de Technische vakscholen van de NS, staat is goed.
1951. 100 blz. Slappe kaft. Goed. [158910].
Seller: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Netherlands
Utrecht, J.Van Broekhoven, 1946. 67 blz. Slappe kaft. Omslag licht beschadigd. [158904].
NS, Utrecht, 1995. 966 Seiten, kartoniert, (Einbanddeckel etwas geschwärzt)--- 542 Gramm.
NS, Utrecht, 1995. 758 Seiten, kartoniert--- 426 Gramm.
Language: Dutch
Published by Eigenverlag des Herausgebers, 1975
Seller: Antiquarische Fundgrube e.U., Wien, Austria
Broschiert. nicht paginiert Einband etw. berieben u. bestaubt, Kanten etw. bestoßen G1000a *.* Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 170.
Published by kA, 1982
Seller: Antiquariat Wortschatz, Markt Hartmannsdorf, Austria
Softcover/Taschenbuch. Condition: Gut. kA (illustrator). kA. Auflage. Anzahl Bände: 1 - Bd.Nr.: kA - Sprache: de - Einband: Paperback - Gewicht: 340 - Illust.: kA - Zustand: Gut - berieben.
Published by kA, 1982
Seller: Antiquariat Wortschatz, Markt Hartmannsdorf, Austria
Softcover/Taschenbuch. Condition: Gut. kA (illustrator). kA. Auflage. Anzahl Bände: 1 - Bd.Nr.: kA - Sprache: de - Einband: Paperback - Gewicht: 206 - Illust.: kA - Zustand: Gut - berieben, bestoßen.
Seller: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, Netherlands
Utrecht 1934. 454 pp. Ing. (nietjes doorgeroest).
Seller: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, Netherlands
Utrecht 1946. 4 folio-bladen gevouwen. Ing.
Seller: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, Netherlands
Utrecht 1948. Kl-4to. 64 pp. Ing. (gevouwen).
Seller: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, Netherlands
Utrecht 1931. 464 pp. Ing. (rug beschadigd; nietjes doorgeroest).