Condition: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Language: German
ISBN 10: 3921592585 ISBN 13: 9783921592588
Seller: medimops, Berlin, Germany
Condition: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Broschur, KL.-8°. Condition: Sehr gut. 96 S. Das Buch ist in sehr gutem, sauberen Zustand. Ecken und Kanten minimal bestossen. Sonst sauberes und wohlerhaltenes Exemplar. ISBN: 9783921592878 Wir senden umgehend mit beiliegender MwSt.Rechnung. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 114.
Published by Friedenauer Presse,Berlin/-, 1990
Seller: Fabri Antiquariat Dr. Jürgen Aschoff, Ulm, BW, Germany
Es beginnt der gestrige Tag. Gedichte. Aus dem Tschechischen übertragen von Konrad Balder Schäuffelen. Erste Auflage EA. - Klappenbroschur, noch unaufgeschnitten, verlagsfrisches sauberes frisches Exemplar. 22 S.
Softcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken. Pernambuco zni jako zaklinadlo. Zeme z davne detske cetby, daleka a znepokojiva. Kdyz se to slovo rozkmita, zaslechneme treba Nabucco, trabuko. V kouri doutniku se zjevuji siluety z vybledlych fotografii, probleskuji pribehy. Nebo to snad neni kour? V ocich pali velejemny pisek: O Fato! O Morgano! Basnicka sbirka roste z hloubi Wernischovy obraznosti a jeho svet se pred vnitrnim zrakem promenuje: tragicke se stava grotesknim a naopak, prelud bolestnou vzpominkou a naopak. Tento pohyb je neustaly. Dobrodruzstvi cetby je zda se nevycerpatelne: Divam se na kotvici lode. Na zadi jedny z nich ctu jmeno, ktery se mi libi: Pernambuco. Zahazuju lampion a jdu si promluvit s kapitanem. Za chvili jsem v podpalubi a hazu do kotle uhli. Tak tedy Pernambuco! Rano vyplouvame do Recife.
Softcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Dalsi basnicka sbirka Ivana Wernische.Za sklem priborniku se krouti udoli Dnepru - za Smolenskem stoji slanka, za Vitebskem cukrenka - v zatemnene kuchyni hori vetrny mlyn.Rozesmati kamaradi se opiraji o kavovy mlynek, z rozsvicene skrinky se ozyva praskani. - Hilversum, Klajpeda, Riga, Livorno. Slysite? - to jsou ty tajemne sfery - rise mrtvych uz davno zvitezila na vsech frontach, ale tam jako by porad jeste nekdo mluvil.
Hardcover. Condition: Fair. Gebrochener Buchrücken; Farbtonänderung; Riss größer als 1 cm.
Hardcover. Condition: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Riss größer als 1 cm.
Language: Czech
Published by Týnská literární kavárna, 2008
ISBN 10: 8090306551 ISBN 13: 9788090306554
Seller: Bookbot, Prague, Czech Republic
Softcover. Condition: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Almanach literarni kavarny Retezova. Usporadal Ivan Wernisch; kresbami doprovodil Antonin Sladek.
Language: Czech
Published by Ceskoslovensky spisovatel, 1985
Seller: Bookbot, Prague, Czech Republic
Hardcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. BERANCI VLCI ANEB MARCIPAN A PUMPRNIKL CONCORDIA DISCORS ANEB DISCORDIA CONCORS NEMECKE POEZIE DVANACTEHO AZ DEVATENACTEHO STOLETI Verse vybral a prelozil Ivan Wernisch, ktery take opatril svazek predmluvou a poznamkami a z dobovych ilustraci sestavil vytvarny doprovod. Zcasti preklady a parafraze, zcasti vlastni dila ,pokryta" jmeny nemeckych autoru. Zcela puvodni Wernischovy basne jsou: Zahrada sveta; Svet, to je vselicos; Libezna slova, sladce zazpivana.; Bijte pevce!; Podejte mi skorne.; Ade; Prijd, i kdyz se teprv seri.; Jest mi, ouve, trefeno.; Kykyryky, kyrie.; Modlitbicka; Ti nejlepsi ptaci.; V studene cele jsem se zpotil.; Modlitba; V krcme se chudakum nejlepe bydli.; Harapannu ani slusnou.; Ve svete je hezky!; A ja nikam nepospicham.; Do Vychodni zeme pujdem.; Honem, dej mi vino!; Zebracka veselka; Rozpocitavadlo; Jestli ted umru.: Nova pisen o lancknechtech; Zavolal jsem si na krcmarku.; Kdyz sem jednou prisel.; Boha pochvalujte, kmani.; Pockej, sedlacku.; Hej, chlape!; Ja se mam, pani ritiri!: Jsemt ja slechtic, zadnej kman.; Pallida mors aequo pulsat pede / pauperum tabemas regumque turres; Nikomu never; Budou tobe rikat.; Pujdem odtud vsichni.; Zmarenej milej; Dobrej vecir!; Kdyz deti michaji horkou kasi; Rozpocitavadlo.
Published by Cape Goliard Prss Limited, London, 1969
Seller: Between the Covers-Rare Books, Inc. ABAA, Gloucester City, NJ, U.S.A.
First Edition
Softcover. Condition: Very Good. Number 5, wrappered issue. Edited by Ted Hughes and Daniel Weisshort. Wrappers lightly tanned and a bit curled at the corners, very good or better.
Language: Czech
Published by Ceskoslovensky spisovatel, 1985
Seller: Bookbot, Prague, Czech Republic
Hardcover. Condition: As New. BERANCI VLCI ANEB MARCIPAN A PUMPRNIKL CONCORDIA DISCORS ANEB DISCORDIA CONCORS NEMECKE POEZIE DVANACTEHO AZ DEVATENACTEHO STOLETI Verse vybral a prelozil Ivan Wernisch, ktery take opatril svazek predmluvou a poznamkami a z dobovych ilustraci sestavil vytvarny doprovod. Zcasti preklady a parafraze, zcasti vlastni dila ,pokryta" jmeny nemeckych autoru. Zcela puvodni Wernischovy basne jsou: Zahrada sveta; Svet, to je vselicos; Libezna slova, sladce zazpivana.; Bijte pevce!; Podejte mi skorne.; Ade; Prijd, i kdyz se teprv seri.; Jest mi, ouve, trefeno.; Kykyryky, kyrie.; Modlitbicka; Ti nejlepsi ptaci.; V studene cele jsem se zpotil.; Modlitba; V krcme se chudakum nejlepe bydli.; Harapannu ani slusnou.; Ve svete je hezky!; A ja nikam nepospicham.; Do Vychodni zeme pujdem.; Honem, dej mi vino!; Zebracka veselka; Rozpocitavadlo; Jestli ted umru.: Nova pisen o lancknechtech; Zavolal jsem si na krcmarku.; Kdyz sem jednou prisel.; Boha pochvalujte, kmani.; Pockej, sedlacku.; Hej, chlape!; Ja se mam, pani ritiri!: Jsemt ja slechtic, zadnej kman.; Pallida mors aequo pulsat pede / pauperum tabemas regumque turres; Nikomu never; Budou tobe rikat.; Pujdem odtud vsichni.; Zmarenej milej; Dobrej vecir!; Kdyz deti michaji horkou kasi; Rozpocitavadlo.
Hardcover. Condition: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Zapomenuti, opomijeni a opovrhovani / Z jine historie novoceske literatury (od pocatku az do roku 1948)Druha antologie basni zapomenutych, zavrzenych ci opomenutych ceskych autoru, kterou sestavil Ivan Wernisch. ,Pisen o nosu ma temer stejny podtitul jako antologie Zapadlo slunce za dnem, ktery nebyl (Petrov 2000, 2001) a do jiste miry na ni navazuje. Tu i onu knihu jsem sestavil z praci autoru, kteri se bud vytratili z obecneho povedomi, nebo se do nej nikdy nedostali, ale zde najdete jina jmena, dalsi zanry, prohlednete si vice casovych vrstev. Nechci spekulovat, co je podstatou basnickeho umeni, nicmene nepokousi se snad ti, kdoz pisou basne, vlastne vsichni o totez?" (Ivan Wernisch).,Od samych pocatku obracime oci k nebi a pejeme jeden a tyz zpev radosti, uzasu i velike uzkosti," rika Karel Dostal-Lutinov.
Hardcover. Condition: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Verformung des Festeinbands; Riss grosser als 1 cm. Reprezentativni vybor z dila jednoho z nejoriginalnejsich soucasnych ceskych basniku. Ve sbirce jsou zastoupeny verse od let sedesatych az po soucasnost - presne od roku 1965 do roku 1997.
Hardcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
Published by Berlin, Friedenauer Presse, 1990
Seller: Antiquariat Andreas Moser, Inh. W.Klügel, Wien, Austria
22 SS., 1 Bl. Gr. 8°. Okart. Schutzumschlag am oberen Rand minimal bestoßen.
Language: German
Published by Berlin, Friedenauer Presse, 1990
ISBN 10: 3921592585 ISBN 13: 9783921592588
Seller: Klaus Kuhn Antiquariat Leseflügel, Köln, NRW, Germany
First Edition
1. Auflage,. 22 unbeschnittene Seiten, Zustand: erstklassiges, neuwertiges Exemplar. Gedruckt bei der Edition Sirene Berlin. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 450 25,0 x 17,0 cm, gebundene Ausgabe, Fadenheftung.
US$ 13.71
Quantity: 1 available
Add to basketHardcover. Condition: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Kominicke lode jsou souborem deviti prozaickych textu, komponovanych jako jakesi mikroromany. Ivan Wernisch se sveraznym zpusobem pokusil zkomprimovat na pomerne malou plochu narativni utvary, z nichz dokonce jeden kazdy sestava z jednotlivych, konkretne nazvanych kapitol, ktere ovsem povetsinou nepresahuji rozsahem nekolik radku. Jsou to pritom pribehy, z jejichz motivu by nejeden spisovatel dokazal skutecne vytezit latku na rozsahly roman nebo aspon novelu.
Published by Cape Goliard / Grossman PUblishers, (London / New York, 1969
Seller: Between the Covers-Rare Books, Inc. ABAA, Gloucester City, NJ, U.S.A.
First Edition
Hardcover. Condition: Near Fine. Dust Jacket Condition: Near Fine. First edition. Edited by Ted Hughes and Daniel Weisshort. Spine ends slightly bumped, else fine in a faintly soiled very good dust jacket with a small tear on the rear panel, tanning to the spine and edges and light creasing at the spine ends.
US$ 21.72
Quantity: 1 available
Add to basketHardcover. Condition: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Rozhovor s Karlem Hvizdalou a nove texty Konecna podoba rozhovoru K. Hvizdaly s I. Wernischem spolu s basnikovou nejnovejsi tvorbou je doplnena radou Wernischovych kolazi a dalsim fotografickym materialem. Zpracovanim se blizi bibliofilskym edicim.
Taschenbuch. Condition: Gut. 96 S. Alle Bücher & Medienartikel von Book Broker sind stets in gutem & sehr gutem gebrauchsfähigen Zustand. Die Ausgabe des gelieferten Exemplars kann um bis zu 10 Jahre vom angegebenen Veröffentlichungsjahr abweichen und es kann sich um eine abweichende Auflage handeln. Unser Produktfoto entspricht dem hier angebotenen Artikel, dieser weist folgende Merkmale auf: Helle/saubere Seiten in fester Bindung. Leichte Gebrauchsspuren. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 114.
US$ 22.61
Quantity: 1 available
Add to basketHardcover. Condition: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Rozhovor s Karlem Hvizdalou a nove texty Konecna podoba rozhovoru K. Hvizdaly s I. Wernischem spolu s basnikovou nejnovejsi tvorbou je doplnena radou Wernischovych kolazi a dalsim fotografickym materialem. Zpracovanim se blizi bibliofilskym edicim.
US$ 24.08
Quantity: 1 available
Add to basketHardcover. Condition: As New. Reprezentativni vybor z dila jednoho z nejoriginalnejsich soucasnych ceskych basniku. Ve sbirce jsou zastoupeny verse od let sedesatych az po soucasnost - presne od roku 1965 do roku 1997.
Published by Berlin Friedenauer Presse, 1994
Seller: Antiquariat Artus - Inh. Artus Grenacher, Balterswil, TG, Switzerland
Kl.-8°, 91 S., Okart. - Zustand gut. / HINWEIS: Versand nach Deutschland und die EU (14-täglich) ab Konstanz EU-verzollt: Keine Gebühren für den Empfänger! / IMPORTANT: Shipments to EU-Countries duty-payd from Germany: No fees to the consignee! / IMPORTANTE: Spedizioni verso paesi UE sdoganate dalla Germania: nessuna tassa per il destinatario! Sprache: Deutsch 300 gr.
Language: German
Published by Berlin, Friedenauer Presse, 1990
ISBN 10: 3921592585 ISBN 13: 9783921592588
Seller: ACADEMIA Antiquariat an der Universität, Freiburg, Germany
Association Member: BOEV
Condition: Sehr gut. 22 Seiten. Kartoniert. Sehr gut erhalten. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 150.
Published by Friedenauer Presse (1994)., Berlin:, 1994
Seller: Antiquariat Steinwedel, Betzendorf, Germany
weicher Einband. 91 (5) Seiten, O.Kart. mit ill. OU., 8° (Umschlag vorne wenig fleckig) siehe Mängel, sonst guter Zustand.
Language: German
Published by Berlin: Friedenauer Presse, 1994
ISBN 10: 3921592879 ISBN 13: 9783921592878
Seller: Borkert, Schwarz und Zerfaß GbR, Berlin, Germany
Kartoniert mit Schutzumschlag. Condition: Gut. 91 S. Ein gutes Exemplar. - Goldblaues Ende eines hochbetagten Sommers Es hilft nichts Mäzen Hlávka sah Guter Rat Ausgehend von der Grundstellung Als es brannte Als es abgebrannt war Vatermord Eines Tages im Herbst Ausflug Eines Tages im Frühling Wer je gekostet Diese Stadt Der kleine Zauberer Der alten Slaven Aufstieg und Fall Höhepunkt der Wonnen der Begierde Das ist Gerede Die Höhle der Lateiner Eine beachtenswerte Erscheinung Begegnung der Professoren Lehrstück über die Perspektive Das Kanapee Die Leute aus dem einen Dorf Plötzliches Entflammen Bissiger Hund Der Versucher Die drei Fu Drei Nachbarn Ein anderer Bed?ich Nichtbegegnung Ein andermal Voller Interesse Er ging Einmal Ein langer Tag Fisches Gesang Mäzen Hlávka sah eines Vormittags Früher Nachmittag Im Schloßpark Frühlingswehen Das Karussell Im Schloßpark II Der Weltuntergang Es war einmal ein Bed?ich Die Stadt Nachtfalter Abenddämmerung in Ungarn Der Kuckuck Wenn nichts mehr hilft Ich will das Phon-phon Nichts. ISBN 3921592879 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 111.
Language: German
Published by Berlin / Friedenauer Presse,, 1994
ISBN 10: 3921592879 ISBN 13: 9783921592878
Seller: Antiquariat Willi Braunert, München, Germany
Signed
8°, broschiert. 92 S. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 0.
US$ 40.25
Quantity: 1 available
Add to basketHardcover. Condition: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. V letech 1999 a 2000 vydalo nakladatelstvi Paseka nejrozsahlejsi sbirku ceskeho erotickeho folkloru, kterou ve tricatych letech minuleho stoleti rozesilal subskribientum napul tajne sberatel Karel Jaroslav Obratil. Po letech se ke Kryptadiim vratil basnik Ivan Wernisch a pripravil zcela orignalni autorsky vybor basnickych textu, popevku a rikanek. "Sbirka Kdo to cte, je prase je quodlibet, z nehoz si kazdy muze vybrat co je libo. S velkou peci jsem vsemozne sprostacinky rovnal podle barev a nalad, snazil se seradit je tak, aby se navzajem doplnovaly; chtel jsem, aby vzniklo souvisle pasmo uvolneneho, uvolnujiciho veseleho tlachani." (Ivan Wernisch).
Language: German
Published by Berlin, Friedenauer Presse, 1994
ISBN 10: 3921592879 ISBN 13: 9783921592878
Seller: Antiquariat Schröter -Uta-Janine Störmer, Unna, Germany
Association Member: GIAQ
First Edition
illustrierte OBroschur, 91(4) Seiten, Umschlagzeichnungen: Horst Hussel. Gutes Exemplar. Good copy. Actually it is not possible, sending books to the USA. Aktuell können keine Bücher in die USA versandt werden. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 550.